Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

onizuka

Centrum F1 - Sezon 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki nowy, od tygodnia tam wisi !!!!

Złość mi nie przechodzi, jestem wściekły i zdesperowany, jeśli nie kibice to kto? Kto zaprotestuje!!!

http://www.youtube.com/watch?v=4Svj-FOtEz4

Dawać mi wyniki testów tych przecudnych linek, bo nie zdzierżę!

Ferrari z Fota, FIA z innymi , kłócą się o kresy i królicze uszy, a ludzie wciąż giną !!!

A barany z wp swoje http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Smiertelny-...,wiadomosc.html ma ktoś tam znajomych w zarządzie ? Onetowcy ?? Są tu tacy ??

Przekażcie im, że ze śmierci się nie żartuje a oni bezczelnie na niej zarabiają ,

skurwysyny

!!!!

straszny niefart,czy jakość zabezpieczeń kierowców F2 bardzo odbiega od F1 ?.

http://www.f1ultra.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=9242

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli on sobie wyszedl bez wiekszych problemow z bolidu ,jakby nigdy nic i dopiero w szpitalu zmarl ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czyli on sobie wyszedl bez wiekszych problemow z bolidu ,jakby nigdy nic i dopiero w szpitalu zmarl ?

zginął ten co dostał kołem, a nie ten który się rozwalił i mu odpadło koło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a sory moja wina ,nie dopatrzenie ,te bolidy poprostu sa podobne kolorystycznie do siebie :P i tak jakos wlasnie sie mocno zdziwilem i stad moja wątpliwosc. Juz ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ten co wyszedł to Jack Clark...rozbił się jako pierwszy i to jemu odpadło te kolo ktore pozniej udezylo w Surtessa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trening się już rozpoczął, a ja nie mam żadnej transmisji ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy te ich "poprawki" coś dadzą :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugi :o Co się stało?!

UP: Wcześniej dałem linka bezposredniego na justina.

Alguersuari :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był 2 spadł na 18 ;/ Jak to sie wszystko szybko zmienia.

McLareny wróciły do formy z poprzedniego sezonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mclareny wydają sie byc mocne..ale na co naprawde ich stac przekonamy sie w kwalifikacjach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haahahah ... :( juz chyba 19.

a ten nowy hiszpan omg 19 lat :o i juz pocina w F1 ,nieprawdopodobne, musi byc niezłym asem. ciekawe gdzie zaczynał no i jak mu pojdzie teraz. Najmlodszy kierowca w historii, coraz to mlodsi tam jezdza ,zaraz dojdzie do tego ze jakies szesnastki beda sie scigaly w F1 i bedzie sekcja młodzików i seniorow :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i łądnie nam sie Massa roztrzaskał... A ten polsat to jest jakas totalna masakra... "a my zobaczymy sie po krotkiej przerwie" ;/

Dominik18 zamilcz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DeVil666

szkoda Massy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no i łądnie nam sie Massa roztrzaskał... A ten polsat to jest jakas totalna masakra... "a my zobaczymy sie po krotkiej przerwie" ;/

dokladnie :/ przyjechala karetka a oni przerwe wala

Pff Massa Fail i to ma być kierowca wyścigowy?

... :thumbdown::mad2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy mi sie tylko wydaje, ze Massa bedac jeszcze na torze jakby zemdlal? nagle widac, ze puscil uscisk na kierownicy, a conajmniej dziwne jest to, ze w ogole nie skrecal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DeVil666
czy mi sie tylko wydaje, ze Massa bedac jeszcze na torze jakby zemdlal? nagle widac, ze puscil uscisk na kierownicy, a conajmniej dziwne jest to, ze w ogole nie skrecal

No mówią teraz ,że jakiś przedmiot uderzył Masse w kask.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błagam, niech polsat zmieni komentatorów, wprowadzają jedynie zamęt. Wypadek Massy zbyt mocno przypomina mi wypadek z zeszłego tygodnia :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Błagam, niech polsat zmieni komentatorów, wprowadzają jedynie zamęt. Wypadek Massy zbyt mocno przypomina mi wypadek z zeszłego tygodnia :kwasny:

wtedy pękła opona i jak dobrze pamiętam to był Kovalainen, ale ogólnie po co sieją chaos to nie wypadki po których kierowcy umierają to nie te czasy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jaki sposób ta część samochodu Rubinho pozostała na takiej wysokości(akurat na wysokości kasku Massy)...

No.... cale szczęście ze Felipe jest przytomny.

Alonso P1? Wydaję mi się że wtedy gdy timing(używałem timingu z F1.com w javie i nagle zobaczyłem czerwony napis Please wait...) jeszcze działał to był na P1, później nie było jak sprawdzić nowych czasów :)

wtedy pękła opona i jak dobrze pamiętam to był Kovalainen, ale ogólnie po co sieją chaos to nie wypadki po których kierowcy umierają to nie te czasy

Tak się składa że on mówi o wypadku tydzień temu F2, w którym zmarł młodziutki Henry Surtees :(

@down - F2, Formula 2, nie GP2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...