Forum PCLab.pl: Wszystko na temat Playstation 3 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (1469 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Wszystko na temat Playstation 3 Oficjalny temat Oceń temat: ****- 30 Głosów

#41 Użytkownik jest niedostępny   miras20 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:18

Może rzeczywiście przesadziłem, jednak wywoływanie wojen typu Intel vs. AMD ps3 vs. 360 czy konsole vs. PC w tym przypadku to mnie strasznie pieni.
Przechodzi się potem do idiotycznych komentarzy, zamiast do konstruktywnej dysputy

Ja bym to podciągnął do pkt 10 :) Tylko zmieniłbym na "wszystkie posty" :)

#42 Użytkownik jest niedostępny   Dawho 

• Simon says... Go play in traffic !
  • PipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:26

Gwoli ścisłości. Chciałbym sie dowiedzieć jak dokładnie przedstawia się sprawa z blokadą regionalną na PS3 ? Z tego co mi wiadomo, taka blokada nie istnieje i spokojnie możemy sie zagrywać w gry w systemie NTFS na konsolkach z regionu PAL. Tyle że za to info głowy sobie dać uciąć nie dam. Poniekąd wiem też że są problemy z grami z PS2 i w tym przypadku blokada regionalna daje się we znaki. To bym jeszcze przełknął bo PS2 posiadam, ale gdy przeczytałem że PS3 zza oceanu lub z KKW nie oddtworzy moich PALowskich DVD, zaniepokoiłem się. Nie twierdzę że te informacje są zgodne z prawdą, dlatego proszę o ewentualne sprostowanie.

Tak na marginesie, czy ktoś może potwierdzić "plotkę" jakoby japońska wersja konsoli nie wyświetla krwi w określonych grach (I nie ma znaczenia region krążka, to funkcja konsoli) ?

#43 Użytkownik jest niedostępny   Blade O' 

• Columbia College Chicago
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:28

Zapraszam do mojej Recezji PS3
Pozdr.

#44 Użytkownik jest niedostępny   Krootki 

• TYLKO LECHIA!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:30

Zobacz postDawho, o 26 marca 2007, 18:26, napisał(a):

Gwoli ścisłości. Chciałbym sie dowiedzieć jak dokładnie przedstawia się sprawa z blokadą regionalną na PS3 ? Z tego co mi wiadomo, taka blokada nie istnieje i spokojnie możemy sie zagrywać w gry w systemie NTFS na konsolkach z regionu PAL. Tyle że za to info głowy sobie dać uciąć nie dam. Poniekąd wiem też że są problemy z grami z PS2 i w tym przypadku blokada regionalna daje się we znaki. To bym jeszcze przełknął bo PS2 posiadam, ale gdy przeczytałem że PS3 zza oceanu lub z KKW nie oddtworzy moich PALowskich DVD, zaniepokoiłem się. Nie twierdzę że te informacje są zgodne z prawdą, dlatego proszę o ewentualne sprostowanie.

Tak na marginesie, czy ktoś może potwierdzić "plotkę" jakoby japońska wersja konsoli nie wyświetla krwi w określonych grach (I nie ma znaczenia region krążka, to funkcja konsoli) ?

Ale odtwarzanie DVD na PS3 mija się z celem (na telewizorach HD) bo PS3 nie ma upscallingu.
No i z tego co czytałem to PS3 ma blokady regionalne i na DVD i na BR. Gry działają wszystkie, niezależnie gdzie kupimy.l

#45 Użytkownik jest niedostępny   Blade O' 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:35

Zobacz postKrootki, o 26 marca 2007, 17:30, napisał(a):

Ale odtwarzanie DVD na PS3 mija się z celem (na telewizorach HD) bo PS3 nie ma upscallingu.
No i z tego co czytałem to PS3 ma blokady regionalne i na DVD i na BR. Gry działają wszystkie, niezależnie gdzie kupimy.l

Jakosc filmow DVD na 360 i PS3 jest taka sama, uwierz mi ;) testowalem obie konsole.

#46 Użytkownik jest niedostępny   mars83 

• Dżigi dżigi :E ?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:37

Zobacz postBlade O', o 26 marca 2007, 17:28, napisał(a):

Pozdr.

Już podałem link w poście 1. :)

#47 Użytkownik jest niedostępny   Orange 

• I've covered wars,you know
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:38

Zobacz postBlade O', o 26 marca 2007, 17:28, napisał(a):

Pozdr.

"Killzone2 (pogromca Halo3)" tu dales czadu :P

#48 Użytkownik jest niedostępny   Blade O' 

• PipPipPipPipPip

Zobacz postmars83, o 26 marca 2007, 17:37, napisał(a):

Już podałem link w poście 1. :)

Slepy jestem, sry ;)

#49 Użytkownik jest niedostępny   Krootki 

• TYLKO LECHIA!
  • PipPipPipPipPip

Zobacz postBlade O', o 26 marca 2007, 18:35, napisał(a):

Jakosc filmow DVD na 360 i PS3 jest taka sama, uwierz mi ;) testowalem obie konsole.

A w porównaniu do stacjonarnego DVD z upscallingiem?

#50 Użytkownik jest niedostępny   Blade O' 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:40

Zobacz postOrange, o 26 marca 2007, 17:38, napisał(a):

"Killzone2 (pogromca Halo3)" tu dales czadu :P

To sa oficjalne slowa producentow jak tylko cytuje ;)

Zobacz postKrootki, o 26 marca 2007, 17:38, napisał(a):

A w porównaniu do stacjonarnego DVD z upscallingiem?

To zalezy jakiego ale naprawde upscaling to bardziej marketing niz cos na co warto wydac pieniadze. Jednak drogie dvd playery daja rezultat.

#51 Użytkownik jest niedostępny   Orange 

• I've covered wars,you know
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 17:41

Zobacz postBlade O', o 26 marca 2007, 17:39, napisał(a):

To sa oficjalne slowa producentow jak tylko cytuje ;)

hehe nawet nie wiedzialem sorry:) ,ta sama sytuacja co z killzonem 1 Halo-Killerem tylko tu jeszcze nie znamy finalu ;)

#52 Użytkownik jest niedostępny   mars83 

• Dżigi dżigi :E ?
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 21:28

Do PS3 można podpiąć myszkę i klawiaturę na USB ?

#53 Użytkownik jest niedostępny   Boro666 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 21:51

Zobacz postBlade O', o 26 marca 2007, 18:40, napisał(a):

To zalezy jakiego ale naprawde upscaling to bardziej marketing niz cos na co warto wydac pieniadze. Jednak drogie dvd playery daja rezultat.

Chlopie, toz to herezje jakies opowiadasz :E Upscalling to nie zaden chwyt reklamowy. Mam DVD z upscallerem i HDMI. Roznica w jakosci obrazu jest GIGANTYCZNA! I nie trzeba wcale miec H/K za 1500 zeta. Wystarczy jakis Samsung albo LG za 350 zyla by zobaczyc roznice. W 576p na 42" filmy wygladaja naprawde marnie. Moze przy anime nie ma to wiekszego znaczenia, choc widac roznice w ostrosci, ale w filmach fabularnych upscaller to podstawa.

#54 Użytkownik jest niedostępny   Jędrzej 

• 電気工学
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2007 - 22:09

Do PS3 można podpiąć myszkę i klawiaturę na USB ?

jasne, że można.

#55 Użytkownik jest niedostępny   ziCk_lodz 

• Emigrant
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Marzec 2007 - 05:33

Zobacz postJędrzej, o 26 marca 2007, 23:09, napisał(a):

jasne, że można.

Czyli, że mogę sobie na PS3 instalnąć linucha i mam coś 'prawie jak komputer'? :hmm:

PS. Jak było to sorry, ale na prawdę nie chce mi się tego wszystkiego czytać - pobieżnie lecę

Ten post był edytowany przez ziCk_lodz dnia: 27 Marzec 2007 - 05:33

#56 Użytkownik jest niedostępny   Jędrzej 

• 電気工学
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Marzec 2007 - 07:16

Czyli, że mogę sobie na PS3 instalnąć linucha i mam coś 'prawie jak komputer'?

nie prawie, tylko dokładnie pełnoprawny PC. Możesz robić wszystko na co ten linux Ci pozwoli. Np. streamować media z innego Pc, czy oglądać DivX/DVD ze skalowaniem i polskimi napisami na swoim HDTV.

Goście z YDL pracują nad implementacją sterownków do RSX, więc może być ciekawie za jakiś czas.

PS: działają też klawiatury i myszy na Bluetooth.

#57 Użytkownik jest niedostępny   nofink 

• art is resistance
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Marzec 2007 - 08:33

Zobacz postJędrzej, o 27 marca 2007, 08:16, napisał(a):

nie prawie, tylko dokładnie pełnoprawny PC. Możesz robić wszystko na co ten linux Ci pozwoli. Np. streamować media z innego Pc, czy oglądać DivX/DVD ze skalowaniem i polskimi napisami na swoim HDTV.

Goście z YDL pracują nad implementacją sterownków do RSX, więc może być ciekawie za jakiś czas.

PS: działają też klawiatury i myszy na Bluetooth.

Tylko SONY najwyrazniej zapomnialo do czego sluzy konsola..
a tutaj pare ciekawych, nowych informacji:

"Valhalla napisał(a):

Ogłoszenie xboxowej wersji Devil May Cry 4 wywołało spore oburzenie w szeregach wiernych fanów marki PlayStation.

Jak wiemy od ponad tygodnia, Devil May Cry 4 przestał być exclusivem next-gena SONY i ukaże się również na Xboxie 360 oraz komputerach PC. Wielu, nazwijmy to delikatnie, „zagorzałych wielbicieli PlayStation” odebrało ten fakt jako zdradę japońskiej firmy i odwrócenie się plecami do PlayStation 3. W Internecie pojawiła się nawet inicjatywa napisania do Capcomu petycji, w której wielbiciele SONY zapowiedzieli bojkot gier firmy, jeżeli DMC4 ukaże się na innych platformach.

mamy tutaj takich fanboyow? :D

"Valhalla napisał(a):

Europa najważniejszym kontynentem dla SONY
Teraz już wiemy, dlaczego PlayStation 3 jest najdroższa w Europie i dlaczego musieliśmy czekać na nią dodatkowych kilka miesięcy. Powód? Stary Kontynent jest najważniejszym rynkiem dla SONY.
Za pół roku oczekiwań - nagroda. Brak tańszego modelu.
Phil Harrison – prezes Sony Worldwide Studios, podczas startu PlayStation 3 w Wielkiej Brytanii wygłosił krótkie przemówienie, w którym nie szczędził ciepłych słów europejskiemu rynkowi. Streszczając: jesteśmy kluczem do sukcesu w wojnie konsol. „Jest to trzeci kontynent na którym startujemy, lecz jest on najistotniejszy”, powiedział w wywiadzie dla serwisu GamesIndustry.biz Harrison. „Jest tu najwięcej państw, ludzi oraz kultur”.
Jakby tego było mało, Harrison wzmocnił powyższe oświadczenie następującymi słowami: „Fakt, że na premierę dostarczyliśmy tu najwięcej konsol w historii naszej działalności jest naszym wyrazem szacunku dla Europy i dowodem na to, że jest to ważny dla nas rynek”. Teraz już wszystko jest jasne. My jednak przy starcie PlayStation 4 poprosimy o krótszy czas oczekiwania

kolejny marketingowy belkot SONY...

#58 Użytkownik jest niedostępny   Jędrzej 

• 電気工学
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Marzec 2007 - 08:55

OMG. Czy ten wątek nazywa się "jeździjmy radośnie po PS3 i/lub Sony"?

Czy na prawdę nie można obejść się bez tego? Sądzę, że każdego normalnego człowieka te brednie z jakże zadziwiająco inteligentnym komentarzem interesują conajwyżej tyle, co zeszłoroczny śnieg.

#59 Użytkownik jest niedostępny   Blade O' 

• PipPipPipPipPip

Napisany 27 Marzec 2007 - 08:58

Zobacz postBoro666, o 26 marca 2007, 21:51, napisał(a):

Chlopie, toz to herezje jakies opowiadasz :E Upscalling to nie zaden chwyt reklamowy. Mam DVD z upscallerem i HDMI. Roznica w jakosci obrazu jest GIGANTYCZNA! I nie trzeba wcale miec H/K za 1500 zeta. Wystarczy jakis Samsung albo LG za 350 zyla by zobaczyc roznice. W 576p na 42" filmy wygladaja naprawde marnie. Moze przy anime nie ma to wiekszego znaczenia, choc widac roznice w ostrosci, ale w filmach fabularnych upscaller to podstawa.

nie herezje bo mam 3 dvd z upscalingiem i nie widze takiej roznicy pomiedzy tym co PS3 jak i 360 pokazuje ;) moze jakosc jest minimalnie lepsza ale nie zauwazam tego po przesiadce z televizji HD albo filow BluRay.

#60 Użytkownik jest niedostępny   nofink 

• art is resistance
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Marzec 2007 - 09:10

Zobacz postJędrzej, o 27 marca 2007, 09:55, napisał(a):

OMG. Czy ten wątek nazywa się "jeździjmy radośnie po PS3 i/lub Sony"?

Czy na prawdę nie można obejść się bez tego? Sądzę, że każdego normalnego człowieka te brednie z jakże zadziwiająco inteligentnym komentarzem interesują conajwyżej tyle, co zeszłoroczny śnieg.

a czy watek nazywa sie 'zawsze chwalimy ps3?' radze doksztalcic sie odnosnie definicji slowa 'jezdzenie' a konstruktywna krytyka. W wielu watkach pokazales ze z Toba nie sa sie prowadzic rzeczowej dyskusji na poziomie.. dlatego nie mam zamiaru odnosic do Twych wypowiedzi. to byl ostatni raz. EOT

• (1469 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »