Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ile lat jest gwar na PS3??

Bo chyba według prawa EU na każdy sprzęt (nowy) musi być 2 lata a w komputroniku piszę że jest tylko 12miechów. A jak jest w MM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko ile lat jest gwar na PS3??

Bo chyba według prawa EU na każdy sprzęt (nowy) musi być 2 lata a w komputroniku piszę że jest tylko 12miechów. A jak jest w MM?

w saturnie dają 12 m-cy (w MM też jest chyba tyle samo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w saturnie dają 12 m-cy (w MM też jest chyba tyle samo)

 

Kurde to mnie zawiodło :/ No trudno konsolkę już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, czemu kazdy hacker powinien miec ps3 ?

bo jest najszybsze w lamaniu hasel...

 

to nie zart, to fakt :P

http://www.smh.com.au/news/security/playst...6036813741.html

 

w skrocie - kolo przetestowal proste i te mniej, programiki do lamania hasel i kodow, efekt przekroczyl jego oczekiwania - procesor cell w ps3 jest kilka...nascie razy wydajniejszy od najszybszych amd i intel, wow

 

czyzby odkryl 'nowy swiat' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Ściągnołem sobie demo PES 2008. I teraz mam pytanie czy u was też ta gra chodzi tragicznie??

 

Jak wchodzą piłakrze na boisko to widać że gra sie tnie. Kibice to ruszające się tektury (ale chyba w każdej wersji tak jest). Głównie mi chodzi o to jak piłkarze wchodzą na boisk też wam tak sie tnie??

 

Coraz bardziej wkurzam się na PS3 :[ Skate wygląda ochydnie bo tło jest takie nie ostre. A Pes 2008 tnie się na konsoli?? JAK????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko.

Ściągnołem sobie demo PES 2008. I teraz mam pytanie czy u was też ta gra chodzi tragicznie??

 

Jak wchodzą piłakrze na boisko to widać że gra sie tnie. Kibice to ruszające się tektury (ale chyba w każdej wersji tak jest). Głównie mi chodzi o to jak piłkarze wchodzą na boisk też wam tak sie tnie??

 

Coraz bardziej wkurzam się na PS3 :[ Skate wygląda ochydnie bo tło jest takie nie ostre. A Pes 2008 tnie się na konsoli?? JAK????

Tym to mnie przeraziles. Teraz zamierzam kupic PS3. Myslalem ze tutaj nie bede mial problemow z gra i wszystko bedzie wygladac pieknie jak to na konsole przystalo :/ Wiec?? jak jest z ta grafika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym to mnie przeraziles. Teraz zamierzam kupic PS3. Myslalem ze tutaj nie bede mial problemow z gra i wszystko bedzie wygladac pieknie jak to na konsole przystalo :/ Wiec?? jak jest z ta grafika?

 

Włąśnie sie dowiedziałem że to firma zrobiła ,,HAMA" ale może wyjdzie patch i to poprawi. Programisci uczą sie dopiero pisać ale następne gry zapowiadaja sie tylko lepiej.

Tak samo było z Xboxem 360 więc się nie przejmuj i kupuj.

Edytowane przez YATASHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie sie dowiedziałem że to firma zrobiła ,,HAMA" ale może wyjdzie patch i to poprawi. Programisci uczą sie dopiero pisać ale następne gry zapowiadaja sie tylko lepiej.

Tak samo było z Xboxem 360 więc się nie przejmuj i kupuj.

 

PES 2008 w wersji na PS3 jest strasznie z*ebany, więc odradzam jego zakup. Sony lubi robić konsole trudne w programowaniu więc taki jest efekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się okłamywać PES2008 na PS3 to porażka, A online to totalne dno.

I raczej wątpie żeby jakikolwiek patch pomógł w tym, a jeśli tak to nieznacznie

 

gRooBy6PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Coraz bardziej wkurzam się na PS3 :[ Skate wygląda ochydnie bo tło jest takie nie ostre. A Pes 2008 tnie się na konsoli?? JAK????

Nie wkurzaj sie. Akurat wymieniles tytuly o ktorych od dawna wiadomo, ze na PS3 sa z*ebane jak juz ktos napisal. Skate zlewam ale PES2008 mnie zawiodl na maxa, mysle ze co rok wydaja coraz gorszego PES'a. Jak mozna wydac gre na konsole ktora sie tnie :mad2:

 

Sam bylem napalony na grafike na PS3 o czym nie raz pisalem tu na forum, ale pogralem sobie na PS3 kumpla i dlatego jeszcze swojej nie kupilem :(

 

Mysle jednak ze patche powinny zalatwic sprawe tych gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla narzekających na grafikę, coś ode mnie... kupiłem niedawno PS3 i zaprosiłem kumpla, który ma u siebie quada q6600 i 8800gts-a, żeby mu pokazać, co next gen prezentuje - zapuściłem mu demo Uncharted, Heavenly Sword oraz Formula 1 - powtarzam, gościu ma sprzęt jw. i tak podjarany wychodził, że jako ja posiadający firmę komputerową, zamówił u mnie PS3-czkę na święta... I czy na swoim sprzęcie nie ma lepszej grafy? pewnie tak... ale sam miód gry (grafa na ps3 w ww. tytułach też jest super) po prostu zwaliły go z nóg (mówił o jakiś trzęsawkach w środku - LOL).. A co do PES 2008, też byłem tym przycinaniem zdziwiony, ba, kilka razy na tym demie miałem zwiechy, już myślałem , że konsola pada - po prostu czasami gnioty wychodzą - kto miał PS2-kę to pamięta ile tytułów wypuszczali na szybciora, nie dopracowując...

 

p.s.

A ostatnio na jakimś forum czytałem że nasz kochany Cell okazał się najszybszym procesorem w łamaniu haseł - niech się kryją duo i quady, może 8-mio rdzeniowce mu podskoczą - to tak dla info (teraz hackerzy będą się w PS3 zaopatrywać - hehe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chopy mi juz wszystko piknie gra! Necik podlaczony, w najblizszym czasie bedzie jeszcze kabelek hdmi i nic tylko linuxa instalowac... :) Ahhh, piekna maszyna, moglbym sie na nia gapic bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie sie dowiedziałem że to firma zrobiła ,,HAMA" ale może wyjdzie patch i to poprawi. Programisci uczą sie dopiero pisać ale następne gry zapowiadaja sie tylko lepiej.

Tak samo było z Xboxem 360 więc się nie przejmuj i kupuj.

Witam! Jestem wlasnie szczesliwym posiadaczem tej konsoli :) W MM w Rzeszowie mozna ja juz kupic za 1399zl!! Konsola super!!! Nie potrzebuje juz nawet kompa :D lol -nigdy wczesniej bym tego nie powiedzial :D.Dla mnie super sprawa to :filmy ,gry i jak narazie to mi wystarcza noi oczywiscie internet :) Szkoda tylko ze zeby miec gg musze miec linuxa (cos mi sie plytka niechce wypalic :/). Ale tak to BOMBA!!! Polecam ta konsole kazdemu.Jak narazie gram w Resistance ale wkrotce zamierzam sie zaopatrzyc w inne tytuly ;)Szczerze mowiac to dzieki waszym wypowiedziom kierowalem sie na zakup ps3!!!I jestem wam wdzieczny :)POZDRO ps:post pisze z mojej ps3 :)(kompa nie potrzebuje)kumpel ma x360wyszedl odemnie zdumiony

Edytowane przez Montray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZY KTOś WIE ILE KOSZTUJE PLAYSTSTION 3 WE WłOSZECH? :question::exclam:

oficjalna cena za 40gb to 400 euro. oczywiscie mozna znalezc taniej, nawet o wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIe ktos po ile chodzą nowosci w niemczech?? Oczywiście na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weicie wikszośc popiera xboxa360 ale PS3 jest przyszłosciowom konsolom dodam że moge miec wersje z 60Gb dystykiem czyli chyba wezme PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy można jakoś w PS3 wrzucić gre na dysk twardy?. Wydaje mi się że da się to zrobić ale nie wiem jak, a chciałem zgrać sobie Motorstorma na dysk bo loadingi mnie dobijają. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy xboxa a niektorz PS3 ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie apropo ps3...

dzis nabyłem to cacuszko.. :) jestem z niego jak narazie Wiecej niz zadowolony:)))

pograłem sobie... pieeeekna grafika poprostu powala.. wszystko fajnie pieknie...

ale pojawiły sie schody...

w momecie gdy chciałem podłaczyc ps3 do internetu...

jestem urzytkownikiem neostrady nie posiadam rutera tylko taki zwykły mały modemik ktory ma wyjscie lan takie jak w telefonach stacjonarnych.. zwykłe poprostu

no i ide z tym kabelkiem do konsoli patrze a tu sie okazuje ze za mały jest ten ow kabelek...

co mam zrobic ? sa jakies na to przejsciwoki ?

czy jezeli nie.. bede musiał kupic ruter ??

 

pomozcie prosze... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee?

To to nie jest LAN (ethernet, rj45), tylko po prostu złącze telefoniczne (rj11) :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. najprostszym rozwiązaniem @czaro27 to kupienie ruterka z modemem adsl i switchem 4 - slotowym, konfigurujesz połączenie i podłączasz czarnulkę oraz trzy kompy (na ten przykład hehe)

2. drugim rozwiązaniem jest podłączenie modemu do kompa, a czarnulki przewodem sieciowym RJ-45 (nie RJ-11!) z kompem i skonfigurowanie udostępnienia połączenia poprzez kompa - też w miarę prostę, aczkolwiek jeżeli tego wcześniej nie robiłeś możesz mieć troche problemów

 

tak czy siak komp raczej będzie Ci potrzebny w obu przypadkach, bo router trzeba skonfigurować (ale to i u kolegi z kompem możesz zrobić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. najprostszym rozwiązaniem @czaro27 to kupienie ruterka z modemem adsl i switchem 4 - slotowym, konfigurujesz połączenie i podłączasz czarnulkę oraz trzy kompy (na ten przykład hehe)

2. drugim rozwiązaniem jest podłączenie modemu do kompa, a czarnulki przewodem sieciowym RJ-45 (nie RJ-11!) z kompem i skonfigurowanie udostępnienia połączenia poprzez kompa - też w miarę prostę, aczkolwiek jeżeli tego wcześniej nie robiłeś możesz mieć troche problemów

 

tak czy siak komp raczej będzie Ci potrzebny w obu przypadkach, bo router trzeba skonfigurować (ale to i u kolegi z kompem możesz zrobić)

 

 

drogi ten ruter... bo troche sie wykosztowałem...

 

a jak juz zanalazłem człowieka ktory sie na tym zna mam kolejne pytanko... (wieszzz nowy jestem :) jak wie odpala te funkcje Sixaxis czujnika ruchu... ? w kazdych grach to działa czy tylko w wybranych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...