Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bedzio3

XBOX 360 czy Wii czy karta graf. nowej generacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam problem. Mam do dyspozycji (na razie) 1000 zł (niedługo będę mógł mieć ok. 1300 zł) i chcę kupić sobie coś do grania zastanawiam się nad Wii, Xboxem a nową kartą graficzną.

 

Mój komputer to AMD Athlon 3000+ Venice, 512MBx2 RAM, GeForce 6600GT, Gigabyte GA-K8NF-9.

 

Co do konsoli to miałbym baaaaaaardzo stary i dziadowski telewizor. Co mi poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do malego telewizora i nie jakiegos dobrego w dodatku nie ma sensu kupowac konsoli ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral jednak karte :) Wii jakos do mnie kompeltnie nie przemawia. Nie masz dobrego telewizora ani monitora to grafa na xboxie nie bedzie powlalac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bral jednak karte :) Wii jakos do mnie kompeltnie nie przemawia. Nie masz dobrego telewizora ani monitora to grafa na xboxie nie bedzie powlalac.

 

Jak byś miał 4000 zł to bym się pakował w pc z takim funduszem jak twój kupił bym xboxa 360

Skoro masz kompa to masz tez monitor :hmm: Do niego bym klocka podłączył :)

Tylko niech nikt nie pisze ze do konsoli potrzeba przynajmniej 32 cali.

Skoro można grac na kompie na 17 to na konsoli też :hmm:

Jedyny problem jest w tym ze jak masz zwykły monitor to bedziesz miał (chyba pasy czarne u dołu i góry) przydała by się panoramiczny kineskop :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak byś miał 4000 zł to bym się pakował w pc z takim funduszem jak twój kupił bym xboxa 360

Skoro masz kompa to masz tez monitor :hmm: Do niego bym klocka podłączył :)

Tylko niech nikt nie pisze ze do konsoli potrzeba przynajmniej 32 cali.

Skoro można grac na kompie na 17 to na konsoli też :hmm:

Jedyny problem jest w tym ze jak masz zwykły monitor to bedziesz miał (chyba pasy czarne u dołu i góry) przydała by się panoramiczny kineskop :cool:

Tylko (podejrzewam) ze ma monitor 17 lub 19" i nie zobaczy tego co powinien zobaczyc. Nie uwazam ze do tego jest potrzebny TV 32cale plazma :E wystarczyl by monitorek panoramiczny 23" taki chyba ma blade :D

 

 

Zresztą napisal ze mialby stary telewizor. Jezeli tak ci zalezy na konsoli to mozesz ew ps2 kupic :) jest wiele dobrych gier.

 

Ja bym kupil karte graf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko (podejrzewam) ze ma monitor 17 lub 19" i nie zobaczy tego co powinien zobaczyc. Nie uwazam ze do tego jest potrzebny TV 32cale plazma :E wystarczyl by monitorek panoramiczny 23" taki chyba ma blade :D

Zresztą napisal ze mialby stary telewizor. Jezeli tak ci zalezy na konsoli to mozesz ew ps2 kupic :) jest wiele dobrych gier.

 

Ja bym kupil karte graf.

 

Karta to tez nie jest złe rozwiązanie ale do tego kompa to tylko 7900 moze kupic.

sam mam taka i wiem że jest to średnia kara do gier chyba że nie zależy mu na super grafice :Up_to_s:

Xbox360 jest to najlepsze rozwiązanie dla osob z małym funduszem które chca sobie pograc w spokoju i bez stresów.

Zamiast ps2 kupił bym xboxa sam go miałem a do ps2 nie mam przekonania :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa gry, ktorych sie nie zobaczy na innych platformach. Tak wiec kazda ma cos niepowtarzalnego. Najlepiej miec wszystko, ale to troche kasy :) Tak naprawde wszystko zalezy od tego w co sie lubi grac. Jesli np. FPSy i strategie, to tylko PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 101% X360 :thumbup: Dostarczy Ci o wiele wiele więcej radochy niz 1 częśc do komputera :) Ale jezeli masz taki kiepski telewizor to niestety pozostaje Ci albo kupno TV albo tylko rozbudowa kompa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 101% X360 :thumbup: Dostarczy Ci o wiele wiele więcej radochy niz 1 częśc do komputera :) Ale jezeli masz taki kiepski telewizor to niestety pozostaje Ci albo kupno TV albo tylko rozbudowa kompa :(

 

Własnie to chciałem napisac ale mnie wyprzedziłes :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o grafice w Wii i reagowaniu kontrolera? Bo byłbym za Wii bo fajne to sterowanie, ale nie wiem co z grafiką. Czy np. jest lepsza niż ta w CoD1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest lepsza... ja wybralem Wii

 

Wii jest jak 1.5 xbox'a ale twórcy tego nie pokazują narazie :hmm:

Far cry na wii wygląda bardzo kiepsko tak samo nowa zelda wygląda jak na gamecube

tylko ,że na tej konsoli nie liczy się grafika ale sterowanie za pomocą tych pilotów (nie wiem jak się nazywają) :cool:

 

Dalej jestem jednak za xboxem 360 widze największy potencjał w tej konsoli (pieniądze billa) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bral jednak karte :) Wii jakos do mnie kompeltnie nie przemawia. Nie masz dobrego telewizora ani monitora to grafa na xboxie nie bedzie powlalac.

aha, czyli nie bedzie powalac , wiec nie po co kupowac x'a? :/

gry juz nie wciagaja tak? fabula gorsza? grywalnosc tez? :lol2::thumbup:

 

ja bym bral xboxa.. w pcta nie oplaca sie inwestowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli nie bedzie powalac , wiec nie po co kupowac x'a? :/

gry juz nie wciagaja tak? fabula gorsza? grywalnosc tez? :lol2::thumbup:

 

ja bym bral xboxa.. w pcta nie oplaca sie inwestowac...

Hmm wiesz ja wracam jeszcze do takich gier jak Settlers II Diablo2 Q2 te gry nie maja super grafiki :) ale czasami lubie sobie zagrac w cos nowego i lubie widziec szczególy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi maszynka jest potrzebna głównie do FPSów, RPGów, RTSów i gierek Hack'n'slash. To chyba najlepiej będzie dla mnie wybór karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi maszynka jest potrzebna głównie do FPSów, RPGów, RTSów i gierek Hack'n'slash. To chyba najlepiej będzie dla mnie wybór karty graficznej.

Dokladnie, to sa raczej PCtowe gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi maszynka jest potrzebna głównie do FPSów, RPGów, RTSów i gierek Hack'n'slash. To chyba najlepiej będzie dla mnie wybór karty graficznej.

 

Na xbox'a tez masz RTS'y FPS'sy i rpg :cool:

Na xboxa 360 wychodzi sacred 2 nowy Command & Conquer i wiele innych.

FPS'Y które wychodza na kompy większości będą tez na xboxa gry rpg tez są :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na xbox'a tez masz RTS'y FPS'sy i rpg :cool:

Na xboxa 360 wychodzi sacred 2 nowy Command & Conquer i wiele innych.

FPS'Y które wychodza na kompy większości będą tez na xboxa gry rpg tez są :E

 

Tak, tylko granie w rts'y na konsoli to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko granie w rts'y na konsoli to porażka.

 

Grałeś kiedyś ??

Za czasów psx'a grałem na nim w command conquer red alert oraz warcraft 2 :D

Wiem ze to stare gry ale gałka analogowa spisywała cię bardzo dobrze , nie wiem jak jest teraz ale napewno się jeszcze polepszyło pozatym do xboxa można myszke podpiąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta graficzna , nie ma to jak multi fps przez siec na kompie albo fajne rtsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
karta graficzna , nie ma to jak multi fps przez siec na kompie albo fajne rtsy

 

Qurcze szkoda że na xboxie 360 nie ma neta tylko jakis durny xbox live co nie :E

Już na xboxie można było na sieci ciupać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co by trzeba było dokupić/wymienić do mojego kompa żeby karta GeForce 8800GTS rozwinęła skrzydła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie co by trzeba było dokupić/wymienić do mojego kompa żeby karta GeForce 8800GTS rozwinęła skrzydła.

 

Możenapiszesz jakiego masz kompa pozatym od tego jest inny dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałeś kiedyś ??

Za czasów psx'a grałem na nim w command conquer red alert oraz warcraft 2 :D

Wiem ze to stare gry ale gałka analogowa spisywała cię bardzo dobrze , nie wiem jak jest teraz ale napewno się jeszcze polepszyło pozatym do xboxa można myszke podpiąć :)

Ja gralem i niestety jest kiepsko. Dlatego zazwyczaj w FPSach na konsoli masz strefe zamiast punktu trafienia na celowniku. Myszka mimo wszystko o wiele dynamiczniej mozna kierowac i w sytuacach gdy wrogowie atakuja ze wszystkich stron i jest ich wiecej na padzie po prostu nie da sie za nimi nadazyc. Juz nie wspominajac o precyzyjnym celowaniu, ktore wcale nie jest takie znow precyzyjne. Przykladowo w BF2 w trybie snajperskim delikatne dotkniecie manetki powoduje zmiane pozycji celownika o 30cm na ciele wroga! Jak gosc do ciebie pruje z cal.50 to nie ma juz czasu na korekty...

 

Fakt, myche mozna podlaczyc taka przejsciowke (PS/2+USB), o ktorej zreszta pisalem w petycji w dziale X360. Tylko gracze narzekaja ze jest na niej lag... Nie ukrywam, ze sam na nia bardzo czekalem, ale w takiej sytuacji jej kupno mija sie z celem. Dobrze dziala jako przejsciowka dla DulaShocka od PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakub1989, Google twoim przyjacielem wiesz? Ja założyłem ten temat i NA SAMEJ GÓRZE podałem konfigurację mojego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...