Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

To właśnie problem. wieczorem poszukam jakichś informacji na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smog11

Fajny test. Nie wiem tylko jak mogło w nim zabraknąć pada Razer Goliathus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do laserowego Logitech M705?

Do tej pory pracowałem na szmacianej podkładce. Poślizg z przyczepnością 50/50. Głównie do pracy w cad+internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tej tt ryujin to narazie znalazłem takie informacje: 1000dpi, 125hz, brak podświetlenia scrolla i tego smoka na "grzebiecie".

Prawdopodobnie przełączniki ttc, gdyby się okazało że siedzi tam avago z azurues mini to bomba. na 100% jakiś optyk tam siedzi o laserze nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tyle znalazłem. Ale dokładnej informacji o sensorze ani zdjęcia pcb brak. Chyba jeszcze żaden Chińczyk jej nie rozkręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka to pod względem kształtu prawie to samo co azurues (mini)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga nie jest, całkowity koszt ściągnięcia jej do kraju wyniesie mniej niż 70 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,szukam podkładki do Logitecha G400 dla highsens,co byście polecili?,podkładki tracer odpadają,nie mam możliwości zakupu.

 

Co myślicie o G400+SteelSeries QcK(zestaw polecany na zagranicznych forach) albo Razaer Goliathus speed(wersja z zielonym wzorem)?,tylko czy do highsens są odpowiednie,ogólnie czy warto grac na g400 powyżej 800 dpi?,sam gram na 400dpi+sens. w grze takie jak mi odpowiada,ale nie mogę przekonać znajomego że ta myszka w grach lubi niskie dpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tt ryujin na morelach za 38 zł hehehe tanio jak barszcz (prawie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam podkładki pod Rocccat Savu (avago 3090)

Jestem med sensem 25-30cm per 360')

 

Doradzano mi PureTrak Stealth (do sciagniecia z USA), Zowie GT-F Speed, Corsair Vengeance MM200, ew. Goliathus Speed / Qck Heavy

Obecnie mam (tymczasowo) Fellowes czarna http://www.megamarket.com.pl/fellowes-podkladka-fellowes-standard-czarny,id-133535

Ale jest za sliska (poślizg przy niewielkim ruchu) i sensor tez nie chodzi idealnie.

Interesują mnie głównie szmaciaki.

 

Czekam na propozycje, dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może ktoś na forum kto miał w rękach ZOWIE P-TF speed i Goliathusa speed/control? Interesuje mnie która z tych podkładek jest najszybsza czyli mycha ma najmniejszy opór przy przesuwaniu.

Alternatywnie, jaki aktualnie pad jest najszybszy i da się go kupić w Polsce? Steelseries SX już nigdzie nie sprzedają ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może ktoś na forum kto miał w rękach ZOWIE P-TF speed i Goliathusa speed/control? Interesuje mnie która z tych podkładek jest najszybsza czyli mycha ma najmniejszy opór przy przesuwaniu.

Alternatywnie, jaki aktualnie pad jest najszybszy i da się go kupić w Polsce? Steelseries SX już nigdzie nie sprzedają ;/

Rzuć okiem na: ROCCAT RAIVO, ROCCAT ALUMIC, STEELSERIES 4HD

Ze szmaciaków najszybsza to: ZOWIE G-TF SPEED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na: ROCCAT RAIVO, ROCCAT ALUMIC, STEELSERIES 4HD

Ze szmaciaków najszybsza to: ZOWIE G-TF SPEED

 

A masz jakieś porównanie między Roccat Raivo a Zowie G-TF Speed? Która szybsza?

Pod Razer DA wydaje mi się lepsza będzie twarda podkładka bo mycha ma dość małe ślizgacze więc materiał stawie większy opór.

Taką obserwacje mam przy porównaniu DA 2013 z Razer Goliathus Speed/Control. Dla G400 nie ma znaczenia którego pada wezme, a dla DA różnica jest zasadnicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goliathus nie jest jakaś dobra jeśli chodzi o ślizg. Od siebie polecam CT'ka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie podkladki polecacie do tt saphira (granie medium/low sense)?

 

czy to beda takie same podkladki jak do sensora avago 3080, czy inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daedraen

Radzę lecieć do sklepu i kupować G400. Logitech wprowadza nową wersję z zapewne gorszym sensorem, tandetnym wyglądem i dwa razy większą ceną. Jeśli sami jej nie potrzebujecie, to już niedługo możecie na tym dużo zarobić. Oby moje obawy były niesłuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sensor będzie raczej ten sam, ale z resztą się zgadzam.

 

@e4e -Do saphiry wybierz jakąś podkładkę materiałową, A4tech MP, nostromo, albo z droższych Taito lub GLIDE5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daedraen
Modele Logitech G100s oraz G400s zostały wyposażone w sensory technologiczne Delta Zero, które mają cechować się „wysoką dokładnością sterowania kursorem”.

 

Prawie jak Razer. Nazwijmy epicko nasz sensor, więcej osób kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta Zero w skrócie znaczy, że myszka nie ma akceleracji, zauważ że w opisach G500s i G700s brak Delta Zero ;) . G400s ma ten sam sensor co G400, co do ceny nie wiadomo jeszcze jaka będzie w praktyce. W wypadku wcześniejszych modeli Logitecha ceny sugerowane przez producenta były wyższe niż rzeczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka myśl: dzisiaj pyknąłem kilka rundek 9500, i kurczę na prawdę nie jest zły. Duże v max i dość ostry feeling. Im więcej się na testuję tym więcej .... we mnie siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Senseiu?

 

nie, na innej, ty już wiesz na jakiej.. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja Logitecha g9x zakończona, w związku z tym pytanie: kupować Logitecha g9x póki jeszcze są, czy czekać na Logitecha g100s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- obecna mysz:A4tech x710BK

- rozdziałki w grach:640x480

- DPI:400

- czułości w grach:2

- czułość w Windows:6/11

- czułość w sterach myszki:-

- pełny obrót:~60cm

- gram w:CS

- podkładka:SS QCK ale planuje zakupic A4tech x7-500mp

- ilość przycisków:OBOJETNA

- budżet:150zl

- chwyt:claw grip

- uwagi:chcialbym cos jak najlepszego za ta cene, zastanawiam sie nad saphire i tt azereus mini, macie jakies lepsze propozycje w tej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jest coś takiego jak schemat.

Po drugie, patrz podpunkt pierwszy, skąd mamy wiedzieć co będzie lepsze pod Twoje preferencje? :E

 

 

Edit:

Produkcja Logitecha g9x zakończona, w związku z tym pytanie: kupować Logitecha g9x póki jeszcze są, czy czekać na Logitecha g100s?

 

Nie pamiętam, żebym widział gdzieś Twojego posta ze schematem czy coś, ale jeśli G9X pasuje pod Twoje preferencje, to czemu nie? To wciąż super mysz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...