Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

reglamentacja towaru wiecznie żywa :E

a spróbuj tak: 1 zamówienie = 1 para ślizgaczy

zamówień możesz zrobić kilka :) jeśli odbierasz osobiście to za przesyłkę nic nie zapłacisz = good deal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale u mnie w mieście - dziurze nie ma ich sklepu, a +/- 100km nie będę jechał dla ślizgaczy za 4,5 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Dobra, zamowiłem jedne takie i jedne takie (razem wyjdą mi 2 komplety, bo myszka wygląda z dołu tak). Jak nie będą pasowały, to będzie trzeba je przyciąć, czy coś się stanie, jak bedą trochę większe od obecnych :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Te Corepady pasują niemal idealnie do mojego Zalmana. Dam zdjęcie, może komuś się przyda, bo to chyba dosyć popularny model:

http://imgur.com/tghiYal

W instrukcji polecają, żeby zdjąć oryginalne (przy czym to instrukcja dotycząca modelu, dla którego te ślizgacze są dedykowane a nie owego Zalmana), ale nie wiedziałem jak to zrobić, więc przykleiłem na nie :E . Póki co działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co z podkładką dla mnie :D oraz co z tym Icematem to oryginał czy jakiś fake?

http://forum.pclab.pl/topic/248063-Spis-polecanych-myszek-i-podk%C5%82adek-dla-graczy-dyskusja/page__view__findpost__p__11919154

Chciałem dać link do postu z tego tematu, ale coś mi nie działa. Ten post który linku jest na stronie 365 na samym dole - ostatni post na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktec ktm 9500 do kupienia na allegro

 

ale z ceną zakupu to trochę przegiął.

ps: nie ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, odkurzyłem swojego starego Razera Deatchadder, ogólnie całkiem zacna myszka pomimo gorszego niż obecnie wykończenia i mniejszej rozdzielczości. Jednak myszka jeździ już brzuchem, pomimo że ślizgacze lekko wystają. Możecie mi jakieś polecić. Gram na taniej podkładce a4 tech 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie co w liczbach 4 sztuk, co będzie z prawdziwego teflonu i będzie kosztowało mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naklejaj ich obok (chyba, że masz ku temu powód). Naklejaj je na stare.

 

Może być to co podałeś. Pamiętaj, że czysty teflon szybciej się zużywa, niż np. ten z dodatkiem węgla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zennez

ślizgacze od corepad jak najbardziej się nadają. ja polecam ściągnąć stare, oczyścić resztki kleju i przykleić nowe.

 

btw. jak ktoś ma steelseries kane i ie1.1 do niech zmierzy odległość bocznego przycisku od podstawy myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś pomóc i podpowiedzieć która z tych podkładek będzie lepiej chodziła w parze z QPAD 5K i czy w ogóle one nadają się do pary z ta mychą? Mionix Sargas 900 vs Corepad Cerro XX-Large.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo Chyba zdecyduja sie na tego roccata pure optical co ma w srodku avago 3090 czy lepiej czarna podkladka pod niego czy nie ma roznicy? Bo mysle o roccat taito bo mialem ja juz wczesniej albo tez ta nowa cienka nie pamietam nazwy ale ma kolorowy nadruk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensor R3 , czyli prawdopodobnie Avago ADNS 3090.

 

 

Od kilku dni użytkuję Logi G400, przesiadłem się z G700 i cały czas wydaje mi się G400 za malutka, dwa palce szorują po podkładce i jest to nie wygodne.

Czy Roccat ma od siebie myszkę która będzie optyczna tak samo dobra, lub lepsza i przy tym większa?

Ewentualnie jakiś inny producent?

W G400 jest ADNS 3095 z tego co chyba przed zakupem wyczytałem, rozumiem że im większy numer tym lepszy sensor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Od kilku dni użytkuję Logi G400, przesiadłem się z G700 i cały czas wydaje mi się G400 za malutka, dwa palce szorują po podkładce i jest to nie wygodne.

Czy Roccat ma od siebie myszkę która będzie optyczna tak samo dobra, lub lepsza i przy tym większa?

Ewentualnie jakiś inny producent?

W G400 jest ADNS 3095 z tego co chyba przed zakupem wyczytałem, rozumiem że im większy numer tym lepszy sensor?

Szukasz myszki szerszej czy wyższej? A zresztą, tu masz porównanie.

3095 to wersja 3090 na wyłączność Logitecha. Różnice znikome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

interesuje mnie mysz TT Esports Saphira. W spisie autor poleca ja do palm gripu, jednak zaciekawila mnie jedna sprawa. Wg strony producenta Saphira ma tylko 115mm dlugosci, znacznie mniej niz np. Zowie EC2 czy Deathadder, i tylko o milimetr wiecej od Azureusa mini polecanego do claw/finger, czy tu na pewno wszystko gra? Wczesniej uzywalem DA ale padl lewy przycisk i poszedl na gwarancje wiec szukam nastepcy. Myslalem o EC2 ale kosztuje 230 zl, a nie chce az tyle dawac za mysz, moj DA kosztowal 170 dwa lata temu, teraz jest znacznie drozszy. No i po tym jak padl mu lewy przycisk po ledwie poltora roku uzytkowania za Razera podziekuje. Chociaz DA trzymalo mi sie bardzo wygodnie, nawet lepiej niz wczesniejszego MX518, ktoremu z kolei padl kabel tyle ze dlugo po gwarancji - czy Saphira w kwestii wygody uchwytu palmem daje rade? I jeszcze jedno pytanie - czy jacys posiadacze Saphiry mogliby cos powiedziec nt. jej ergonomii i trwalosci po troche dluzszym okresie uzytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz myszki szerszej czy wyższej? A zresztą, tu masz porównanie.

3095 to wersja 3090 na wyłączność Logitecha. Różnice znikome.

 

Szukam myszki szerszej by mi palce po podkładce nie jeździły gdy tego nie chce.

No to wychodzi że G700 miał 80x46, a G400 jest mniejszy i ma 70x43, dla mnie idealny wymiar to jakieś 85x44, na tej fotce brak idealnych myszek dla mnie, no może SteelSeries Ikari Optical jednak nic na jej temat nie wiem.

Interesuje mnie Roccat Savu, ale nie ma dedykowanego klawisza DPI, oray Roccat Kone Pure Opt. nie wiem jakie posiada wymiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod twoje wymagania mionix naos 5000 (laser) lub 3200 (optyk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Sensei RAW od Sensei Frost Blue? I którą wybrać? Do tej pory użytkowałem mx518, myślałem też nad G500. Myszka głównie do cs-a i przeglądania internetu... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod twoje wymagania mionix naos 5000 (laser) lub 3200 (optyk)

Nie powiem fajnie wyprofilowana, sensor Avago, tylko jaki, no i nie dostępny w pl, ebay zostaje, problemy z gwarancją.

Jutro jadę przymierzyć Qpad 5K, ciekawe jak to się ma do kontroli względem sensora z G400(3095) i G700(9500), w Qpad 9800 i lepiej wyprofilowany od G400, tak mi się wydaje.

 

Jeszcze przykuły moją uwagę:Corsair Vengeance M95, CMStorm SENTINEL ADVANCED II, i są z Avago ADNS-9800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Sensei RAW od Sensei Frost Blue? I którą wybrać? Do tej pory użytkowałem mx518, myślałem też nad G500. Myszka głównie do cs-a i przeglądania internetu... :>

Kup G400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede kupował nowej myszki podobnej specyfikacjami do tej którą mam już 8 lat chłopie czoło ściana, pytanie jest inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...