Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

@Hehelmans

szmata a4tech mp 500 z przesylka za 20 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

30 złotych to grosze :E Ja wolę kupić coś raz i mieć to przez pewien czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś kiedyś z piskiem spod myszka? Moje kinzu v2 pro, ma z pół roku, a spod myszki wydobywa się cichy przenikliwy pisk na niskich częstotliwościach przez co po prostu nie da się używać tej myszki, jakieś rady jak to naprawić ? Paragon zgubiłem więc raczej gwarancja odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś kiedyś z piskiem spod myszka? Moje kinzu v2 pro, ma z pół roku, a spod myszki wydobywa się cichy przenikliwy pisk na niskich częstotliwościach przez co po prostu nie da się używać tej myszki, jakieś rady jak to naprawić ? Paragon zgubiłem więc raczej gwarancja odpada

Możesz rozebrać gryzonia i zlokalizować źródło dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czeronej diody ktora pada na soczewke, takze chyba lipa ;f pozostaje wyrzucic mysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni poszukuję myszki ZALMAN ZM-M401R , jednak nie mogę jej znaleźć w żadnym polskim sklepie. Jedyne co znalazłem to drogawa oferta na ebayu. Macie może jakiś pomysł, gdzie by tego szukać, albo informację czy (lub kiedy) ta myszka w ogóle wejdzie do sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impv

można wymienić diodę lub sprzedać. zawsze to na pare piw będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni poszukuję myszki ZALMAN ZM-M401R , jednak nie mogę jej znaleźć w żadnym polskim sklepie. Jedyne co znalazłem to drogawa oferta na ebayu. Macie może jakiś pomysł, gdzie by tego szukać, albo informację czy (lub kiedy) ta myszka w ogóle wejdzie do sprzedaży?

Cześć,

Napisz z pytaniem do oficjalnego dystrybutora.

Swoją drogą, dlaczego mysz na kiepskim Avago 5050?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, dlaczego mysz na kiepskim Avago 5050?

Mysz jest niedroga (niby 59zł), podoba mi się wizualnie, wydaje się wystarczająco dla mnie funkcjonalna, a ja sam nie wymagam nie wiadomo czego od myszki :)

Szukałem czegoś budżetowego, rozważałem też Zalmana ZM-m300 za 30zł ale stwierdziłem że nie ma co przesadzać z oszczędnościami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem trochę wolnego i skoczyłem sobie do saturna. wbijam na stoisko z myszkami a tam ponad 30 modeli do pomacania.

widzę g400s i obczajam. lepszy scroll niż w g400 gładko chodzi i nie chrobocze. przyciski lepiej wyczuwalne. kabel zdecydowanie lepszy, jakby bardziej giętki i lepiej wykończone wejście do myszki. kolorystyka na którą bardzo narzekałem patrząc na zdjęcia jest do przeżycia - w realu wygląda zdecydowanie lepiej. lakier matowy coś jak w g400. gumowe boki i ślizgacze bez zmian.

idę dalej jest deathadder ale z uciętym kablem - pewnie żeby nikomu nie chciało się go kraść <lol>. biorę do łapy i całkiem niezłe wykończenie takie trochę szorstkie w dotyku ale przyjemne. ale ku mojemu zdziwieniu przyciski wchodzą jak w masło. dla gościa takiego jak ja z ciężką łapą deathadder jest nie do użycia. trudno było mi wyczuć klik. nie wiem czy to wina egzemplarza czy tak ma cała seria 2013 ale niesmak pozostał. zniesmaczony idę dalej i jakaś fajna ergonomiczna mysz z pod znaku microsoftu patrzę a tu comfort mouse 6000 przez PR namaszczony jako "następca ie 3.0". kształt :kwiatek: lepszy niż obecnie używana prze ze mnie g400. ale przyciski słabo wyczuwalne. i tak sobie myślę jeśli ten steelseries rival będzie miał kształt jak ie 3.0/cm 6000 to sobie sprawię taki prezent na gwiazdkę.

 

no to koniec moich przemyśleń na temat myszek. tak btw jakby ktoś miał do opylenia starego deathaddera, azuruesa albo coś z czego można wymontować sensor i wrzucić do obudowy kinzu pisać na pw.

 

aha i filmik od steelseries promujący rivala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem trochę wolnego i skoczyłem sobie do saturna. wbijam na stoisko z myszkami a tam ponad 30 modeli do pomacania.

widzę g400s i obczajam. lepszy scroll niż w g400 gładko chodzi i nie chrobocze. przyciski lepiej wyczuwalne. kabel zdecydowanie lepszy, jakby bardziej giętki i lepiej wykończone wejście do myszki. kolorystyka na którą bardzo narzekałem patrząc na zdjęcia jest do przeżycia - w realu wygląda zdecydowanie lepiej. lakier matowy coś jak w g400. gumowe boki i ślizgacze bez zmian.

idę dalej jest deathadder ale z uciętym kablem - pewnie żeby nikomu nie chciało się go kraść <lol>. biorę do łapy i całkiem niezłe wykończenie takie trochę szorstkie w dotyku ale przyjemne. ale ku mojemu zdziwieniu przyciski wchodzą jak w masło. dla gościa takiego jak ja z ciężką łapą deathadder jest nie do użycia. trudno było mi wyczuć klik. nie wiem czy to wina egzemplarza czy tak ma cała seria 2013 ale niesmak pozostał. zniesmaczony idę dalej i jakaś fajna ergonomiczna mysz z pod znaku microsoftu patrzę a tu comfort mouse 6000 przez PR namaszczony jako "następca ie 3.0". kształt lepszy niż obecnie używana prze ze mnie g400. ale przyciski słabo wyczuwalne. i tak sobie myślę jeśli ten steelseries rival będzie miał kształt jak ie 3.0/cm 6000 to sobie sprawię taki prezent na gwiazdkę.

 

no to koniec moich przemyśleń na temat myszek. tak btw jakby ktoś miał do opylenia starego deathaddera, azuruesa albo coś z czego można wymontować sensor i wrzucić do obudowy kinzu pisać na pw.

 

aha i filmik od steelseries promujący rivala

https://www.facebook.com/insider1g?ref=ts&fref=ts

Napisz do niego, on rozbierał azuruesy, mx518 i inne myszki, jak z nim ostatnio gadałem to miał jeszcze jakieś optyki w chacie. Przypominam, same optyki, bo każdą mysz rozebrał 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musze zmienic myszke, która tym razem ma sluzyc naprawde długi czas, i jak zawsze w takich sytuacjach mam dylemat co wybrac, Razer imperator 4g, deathadder 2013, roccat kone pure, ss sensei? do rts, claw/finger, ma ktoś jakies doswiadczenia z w/w myszkami ? Jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Imperatora zapomnij, tutaj masz powód: http://forum.pclab.pl/topic/755627-Razer-Imperator-wersja-1-Win-7-64-Aktualne-sterowniki-oraz-firmware-problem-z-poprawnym-dzia%C5%82aniem/

W wersji 2012 jest tego samego producenta sensor co w poprzedniej tyle że nowszy, ale to i tak Philips więc będą te same problemy.

Roccat Kone Pure myślę że się sprawdzi, mam Kone XTD i jestem zadowolony, a różnice między tymi myszkami pomijając wielkość to tylko kwestia "bajerów". Jeśli chodzi o DA 2013 powinien być ok, w końcu w środku jest Avango, kwestia tylko czy ci dobrze leży bo mi np nie.

Jeszcze co do SS Sensei posiada starszą wersje sensora która jest w Roccatach Kone i z tego co wyczytałem ten sensor ma jakieś minimalne wady chyba jitter który został poprawiony w nowszym sensorze (tym co mają Roccatk Kone Pure i XTD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musze zmienic myszke, która tym razem ma sluzyc naprawde długi czas, i jak zawsze w takich sytuacjach mam dylemat co wybrac, Razer imperator 4g, deathadder 2013, roccat kone pure, ss sensei? do rts, claw/finger, ma ktoś jakies doswiadczenia z w/w myszkami ? Jakies rady?

Żadna z tych, jeśli ma być naprawdę na długi czas 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zowie FK, Logitech G100s(do niskiego dpi), tt saphira, logitech g9x, roccat savu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawne i lubisz się bawić konkretnie w takie coś to można kupować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być dzikiem żeby dać kable z zasilacza do myszki :DDD

 

 

btw. mam elektronikę od DA 1800cpi, puszka jest mocno sfatygowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam będę używał pojedynczych żył z kabla usb. cienkie to i powinno dać radę. z kabla od kinzu już usunąłem oplot i powiem wam, że jest jakieś 100% bardziej giętki. obudowa z kinzu była w opłakanym stanie więc ściernym trochę przejechałem do goła i teraz czekam na gumę w sprayu. mam nadzieję, że wyjdzie coś a'la boki z g400. a teraz najlepsze zamierzam połączyć płytki bez lutowania po prostu połączę piny przez gniazda kablowe :D

coś jak to: http://allegro.pl/zlacze-gniazdo-goldpin-kablowe-2x4-pin-2-54mm-2szt-i3699156900.html

 

a tak btw jest jakaś różnica pomiędzy omron d2f-f-7n a omron d2f-f-7n(10M) oprócz "wytrzymania ilości przyciśnięć"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...