Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam szmacianej podkładki pod deathaddera 2013.

Będę jej używał głównie do gry w cs.

Wymagam głownie żeby była:

-szybka

-dość duża(4xx mm/2xx mm +)

-wytrzymała(nie mam kasy żeby wymieniać podkładkę co kilka miesięcy)

 

W oko mi wpadł Roccat Sense, Qpad CT(czytałem że trochę się wyciera), Goliathus Speed.

Na podkładkę mogę przeznaczyć 100zł max.

Jak CT'ka będziesz dbał, to Ci starczy na długo.

Ja aż tak nie dbałem, a mi prawie 3 lata służył, co prawda już ślizg był prawie zerowy, za to kontrola na 100%

Wymieniłem, gdyż... podziurawiłem go padem, podczas grania w fife( :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tracer
ciekawi mnie jak z jakością.

:E

Mówi się, że trzeba spoglądać na produkt, nie firmę, chociaż i tak bałbym się... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E

Mówi się, że trzeba spoglądać na produkt, nie firmę, chociaż i tak bałbym się... :E

ThiZ nie ma co przesadzać, a Tracer x02? Cena jest taka, że można spróbować bez uszczerbku na portfelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z dwuklikiem w Razer DeathAdder 2013? Pytam bo obecny DA Respawn zaczyna powoli łapać dwuklik i chciałbym kupić sobie nowy model(przyzwyczajenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z dwuklikiem w Razer DeathAdder 2013? Pytam bo obecny DA Respawn zaczyna powoli łapać dwuklik i chciałbym kupić sobie nowy model(przyzwyczajenie).

O tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam :thumbup:

 

ps. jak ktoś ma jakieś fajne myszki na zbyciu, a najlepiej kilka myszek w jednej cenie, to przygarnę, potestowałbym sobie coś.

Mogę również się zamienić.

Jak ktoś zainteresowany, zapraszam pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie którą szmacianą podkładkę możecie polecić biorąc pod uwagę jakość wykonania? Aktualnie użytkuje QcK ale strzępiące się rogi i odklejąjąca się dolna powłoka bardzo mnie irytują. Myszki które używam to Razer DA i czasami Mx518. Faq oczywiście sprawdzałem ale daty aktualizacji postów sprzed dwóch lat nie napawają optymizmem. Cenowo się dostosuje, aczkolwiek jak każdy poszukuje czegoś z najlepszym stosunkiem cena/jakość :)

 

Pozdrawiam

Kulas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co według was najlepszym wyborem będzie do 200 zł?(G400/G500 mi nie pasuje a po za tym już przestali je produkować na rzecz serii S):

-Sensei raw rubberized

-Rival

-Roccat Kone Pure Red

-Roccat Savu

Myszka kształtem która mi najlepiej pasuje to np logitech 705 albo Rapoo 5G ale są one bezprzewodowe i raczej nie zdadzą się do grania.

Potrzebuję myszki po prostu wygodnej i żeby się nie gubiła na podkładce qck+(tak jak teraz moja X747). Myszkę trzymam podczas grania w fpsy kciukiem(czyli wypustka na niego mi potrzebna) i palcem serdecznym(palm grip? czułość to low 400/800, więcej nie używam=głównie FPS). Jestem lamusem w tym temacie, więc pewnie i o połowę tańsze myszki mogą być lepsze od tych pseudo gamingowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Panowie którą szmacianą podkładkę możecie polecić biorąc pod uwagę jakość wykonania? Aktualnie użytkuje QcK ale strzępiące się rogi i odklejąjąca się dolna powłoka bardzo mnie irytują. Myszki które używam to Razer DA i czasami Mx518. Faq oczywiście sprawdzałem ale daty aktualizacji postów sprzed dwóch lat nie napawają optymizmem. Cenowo się dostosuje, aczkolwiek jak każdy poszukuje czegoś z najlepszym stosunkiem cena/jakość :)

 

Pozdrawiam

Kulas.

Szmata od razera jest dobra. Nowsza wersja ma obszyte brzegi, chociaż ja mam stary model i nic się nie strzępi.

 

Teraz ja pytam :E Co myślicie o tych ślizgaczach i sklepie: Mój link?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Teraz ja pytam :E Co myślicie o tych ślizgaczach i sklepie: Mój link?

Sklep raczej pewny, ślizgacze bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, takie dobre raczej nie są. Dałbym link do pewnej recenzji, ale to niestety konkurencja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, takie dobre raczej nie są. Dałbym link do pewnej recenzji, ale to niestety konkurencja :)

No to zaproponuj koledze lepszą alternatywę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaproponuję, to fakt, tyle, że nie nazwę tych ślizgów bdb ;)

Nie no, nietopyrz, nie ma co się spinać, jeśli serio musi wymienić to wiadome, że lepsze to niż nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaproponuję, to fakt, tyle, że nie nazwę tych ślizgów bdb ;)

Nie no, nietopyrz, nie ma co się spinać, jeśli serio musi wymienić to wiadome, że lepsze to niż nic

Przecież ja piszę zupełnie pokojowo w jak najlepszym interesie forumowicza :P. mS są lepsze niż nie jedne stocki z polecanych gryzoni. Krakowskim targiem pozostańmy przy stwierdzeniu, że są dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Ślizgacze już przyklejone, myszka się ślizga więc zakup oceniam pozytywnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecicie jakas podkładke 40 dych, wielkość mniej wiecej jak qck+ i podobny ślizg (lepszy). Mysz to ie 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecicie jakas podkładke 40 dych, wielkość mniej wiecej jak qck+ i podobny ślizg (lepszy). Mysz to ie 3.0

A4tech 200 lub 500MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką podkładkę polecicie pod mysz z tego zestawu:

http://allegro.pl/zestaw-klawiatura-mysz-cm-storm-devastator-hit-i3801494123.html

 

Zastanawiam się między a4tech 500MP a 801MP. Czym one się różnią?

W myszce siedzi, jak podaje producent, sensor optyczny, więc lepiej zadziała z podkładką szmacianą. Model jest jeszcze nieznany, można domniemać patrząc na cenę, że będzie jest to coś na poziomie Avago 3050.

 

Pierwsza jest materiałowa, zaś druga plastykowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już wcześniej niestety MP801 na siłę dam jeszcze radę zmienić zamówienie tylko czy warto? Priorytetem są gry, a ja lubię dobry poślizg(od zawsze gram na samym biurku) więc czy w moim przypadku nie bd lepiej twardą podkładkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...