Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym temacie proszę zamieszczać wszelkie informacje dotyczące FAQ o myszkach i podkładkach dla graczy (pytania, porady, zgłoszenia nowych produktów do listy itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podać przedział cenowy :]

 

Przy następnych propozycjach proszę o to samo - zaoszczędzę przy tym czasu na szukanie. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do myszek można dodać Fatal1ty 2020. Całkiem porządna mysz. Sensor 2400cpi, spisujący się lepiej od tego w Copperheadzie czy Logim G5. Do tego jeszcze przystępna cena- można wyrwać juz za 89z. Jednak zamieścil bym ja w przedziale "od 100 do 200zl" ze względu na to, że najczęściej jej cena oscyluję w tych granicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do listy myszkę Fatal1ty 2020 i 1010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowe nazwy everglideów:

 

EVERGLIDE RICOCHET fUnc Killer - 89zł

Everglide Titan GamingMat - 70zł

Everglide Titan MonsterMat - 70zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S&S - 119 zl
EVERGLIDE RICOCHET fUnc Killer - 89zł

Everglide Titan GamingMat - 70zł

Everglide Titan MonsterMat - 70zł

Pododawane.

 

Jak sądzicie, podawać ceny obok myszek i podkładek, czy może być bez cen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej podaj, bo ktoś będzie szukał np do 70 zeta to i tak założy znając życie temat, bo tu jest przedział 50-100 :P

 

Dobry pomysł z tym tematem :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, to jak będę miał czas i nie zapomnę to pododaję orientacyjne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mozna malym druczkiem przy kazdej myszce pisac nazwe uzytkownika ktory ja posiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mozna malym druczkiem przy kazdej myszce pisac nazwe uzytkownika ktory ja posiada

To wszyscy musieliby się pochwalić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wszyscy musieliby się pochwalić :]

nie tylko ci co maja te wymienione w pierwszy twoim poscie myszki ;) tak jest w funclubie irivera np ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to wogóle za wynalazki te TT Tai-chi i media tech gamer mouse pad ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to wogóle za wynalazki te TT Tai-chi

Widzałem, że ktoś z forum ją używa, więc ją zapisałem.

 

media tech gamer mouse pad ?

Mam tą podkładkę i dobrze się sprawuje, więc też znalazła się na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pododawałem ceny do poszczególnych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu graczy RTS poleca G1- wygodny kształt, wystarczające 800cpi przy stosunkowo niskiej cenie (75-80zl). Nieco starsza konstrukcja, ale skoro jest wyszczególniony MX 310 nie widzę przeciwwskazań aby dodać G1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielu graczy RTS poleca G1- wygodny kształt, wystarczające 800cpi przy stosunkowo niskiej cenie (75-80zl). Nieco starsza konstrukcja, ale skoro jest wyszczególniony MX 310 nie widzę przeciwwskazań aby dodać G1.

Dodane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytałem kilku znajomych graczy co jeszcze polecają:

 

EYEpad XL - 49 zł

QPad - 95zł

QPad CT Medium - 99zł

QPad CT Large - 120zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popytałem kilku znajomych graczy co jeszcze polecają:

 

EYEpad XL - 49 zł

QPad - 95zł

QPad CT Medium - 99zł

QPad CT Large - 120zł

Dzięki, dodane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze MX510. Czasem na allegro można wyrwać za 80zł używaną. Jest bardziej masywna od MX310 (kształt ma taki sam jak MX518). Różni się od MX518 tylko tym, że ma mniej dpi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A4 Tech OPTO 429 za ok. 30 zł.

Dodane. Proszę też o więcej propozycji myszek do 50 zł.

 

Ja bym dodał jeszcze MX510. Czasem na allegro można wyrwać za 80zł używaną. Jest bardziej masywna od MX310 (kształt ma taki sam jak MX518). Różni się od MX518 tylko tym, że ma mniej dpi

Dodane :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lopcio1990prz

Poproś któregoś z moderatorów, żeby przykleił ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...