Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

@smog

100% racji. logi poszedł chyba logiką, że robiąc produkt "exclusive for gamers" ubije więcej kasy. ich sprzęt przypomina trochę sprzęt od zowie. dobre bebechy i wykonanie ale cena zawyżona o 100% :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Obecnie posiadam zestaw A4Tech X-710BK @ Steelseries Qck mini i szukam nowej podkładki o tych samych wymiarach co obecna ale lepszym ślizgu.

Obecna podkładka z racji wieku stawia dość duży opór i dlatego myślę o czymś nowym z lepszym ślizgiem,macie jakieś propozycje?

Pozdrawiam!

Hej,

Z wiekiem szmacianka bądź ślizgacze mogą tracić na poślizgu. Dlatego nawet gdybyś kupił ponownie Kucyka, to nówka działałaby lepiej. Ja proponuję Ci nabycie podkładki a4techa, która prawie się nie różni, lecz cenę ma atrakcyjniejszą.

jakość jest, ale jednak z cenami przeginają powoli. g100 za około 160. g400s również przeginka zwłaszcza że koszt produkcji i podzespołów jest stosunkowo niski.

Myślę że więcej by zarobili sprzedając na niższej przebitce ale w większej ilości.

Duża korporacja, która zatrudnia wiele osób/specjalistów, wie o wiele lepiej ode mnie czy od Ciebie, jak się kasiorę pomnaża.

To jest tylko nasze życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Z wiekiem szmacianka bądź ślizgacze mogą tracić na poślizgu. Dlatego nawet gdybyś kupił ponownie Kucyka, to nówka działałaby lepiej. Ja proponuję Ci nabycie podkładki a4techa, która prawie się nie różni, lecz cenę ma atrakcyjniejszą.

Czyli model A4Tech X7-200MP będzie dobrym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli model A4Tech X7-200MP będzie dobrym wyborem?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Z wiekiem szmacianka bądź ślizgacze mogą tracić na poślizgu.

Okazało się że tą podkładkę używam od października 2008 roku,więc nie ma się co dziwić że jest starta :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty to napisałeś. Ja miałem w myślach ergonomię.

Zdecydowałem się jednak na G400 i podkładkę A4Tech X7-200MP/X7-500MP

Czy mógłbyś poradzić coś co do ustawień? Czytałem że najlepiej sprawuje się na 800 dpi.. Czy to znaczy że na 1600 dpi będzie gorzej chodzić?

A, i wcześniej podałem zły Pełny Obrót. Ustawiłem lepiej dla mnie czułość i wyszło jakieś 11cm/360 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowałem się jednak na G400 i podkładkę A4Tech X7-200MP/X7-500MP

Czy mógłbyś poradzić coś co do ustawień? Czytałem że najlepiej sprawuje się na 800 dpi.. Czy to znaczy że na 1600 dpi będzie gorzej chodzić?

A, i wcześniej podałem zły Pełny Obrót. Ustawiłem lepiej dla mnie czułość i wyszło jakieś 11cm/360 stopni.

Ustaw 6/11 w panelu sterowania(mysZ) i wyłącz opcje "zwiększ precyzje wskaźnika". Dpi 1600 będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma znaczenia czy będziesz miał 800 czy 1600 DPI, po prostu będzie 2x szybciej. Akceleracji nie używasz (zresztą jej nawet w G400 nie ma - opcję jaka jest w LGS pominę milczeniem w porównaniu do Setpoint i świetnego wyboru 0-3), więc to nie będzie Ci w niczym przeszkadzało ani pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dwóch dni używam podkładki A4Tech X7-200MP i powiem że jeżeli chodzi o najw. czyli o ślizg to spodziewałem się czegoś lepszego.

Jak dla mnie opór dalej jest za mocny ale z 5-letnim qck mini nie ma porównania.

Jest węższa i grubsza co mi akurat pasuje ale warstwa antypoślizgowa zdecydowanie gorzej trzyma niż ta w qck mini.

Cena dobra i w sumie jest ok ale zobaczymy czy wytrzyma chociaż te kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jutro będzie skończona. mam zdjęcia bebechów- sensora, optyki, przełączników. Niestety już po gwarancji :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jutro będzie skończona. mam zdjęcia bebechów- sensora, optyki, przełączników. Niestety już po gwarancji :<

Która, jak dobrze wiemy, w przypadku Razera często się przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok. recka gotowa. w związku z utrata gwarancji cry.gif zbieram na pi.. oranżade beerchug.gif. Chętnych na pw

Razer DA 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z innej beczki: jaką podkładkę z niskim poślizgiem polecacie? Pare lat grałem na wytartej QCK mini i przyzwyczaiłem się do tak niskiego poślizgu, że teraz na nowej QCK heavy nic nie moge trafić :D Idealne byłoby coś 40x40 cm, byle tylko mysz nie latała jak po woskowanej powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nostromo jestr trochę szorstkawa więc można określić że ma słaby ślizg.

edit:

SZUKAM dobrego powodu by zamówić Razera Kraita. Jakieś pomysły.

nigdzie nie moge zobaczy porównania rozmiarów do Abyssusa albo g100 :<

edit2: @niżej- bosze.. nie wiem jak to przegapiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sensor i kształt symetryczny (nie jeden lewus może się ucieszyć).

Najciemniej pod latarnią ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nostromo jestr trochę szorstkawa więc można określić że ma słaby ślizg.

edit:

edit2: @niżej- bosze.. nie wiem jak to przegapiłem.

Dobrym powodem może być to, że kilka osób by pewnie się na nią też zgłosiło, a jak nie, to na pewno ja i we dwójkę raźniej :E (Jeśli cena w miarę akceptowalna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna fajna mala i lekka mysz której nie kupię bo nie ma bocznego przycisku... eh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krait to obecnie tylko z Ebaya?

tak, ale chyba sobie jednak daruje:

The abyssus is a bit taller and bulkier. The krait is quite short, and very short at the tip of the mouse buttons.

Cursor and tracking-wise the abyssus is more responsive, but the krait is a bit more stable (no jitter). The krait unfortunately has a tiny bit of lag.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno już nie testowałem nic nowego. Warto kupić Roccat Hiro ( to że nie warto to wiem, tylko czy nie ma jakiś ukrytych wad )? Czy rozpadnie się jak Sota po paru dniach?devil.gif

Są jakieś myszkowe, nieprzetestowane nowości? ( jestem w temacie parę miesięcy do tyłu )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są jakieś myszkowe, nieprzetestowane nowości? ( jestem w temacie parę miesięcy do tyłu )

Nieprzetestowane, chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nawet Velocity jest już dawno przetestowana. Jeśli w tym czymś jest ciekawy sensor (Avago 3090?), to też pewnie jakiś Azjata o niej skrobnął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...