Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Chcecie zobaczyć, jak wygląda mysz za 970 zł? klyk

Trust chyba nie wie, jak dobrze się sprzedać...

Zero bajerów, zero super odpicowanego dizajna, ale pewnie optyką nadrabia ta mysz, więc z tego powodu pewnie po cichu połowa esportowców kupi tego gryzonia, żeby sponsorzy nie narzucali swojego badziewia w porównaniu z tą myszką.

Jestem jak najbardziej za, mysz ma być przedmiotem do zabijania, nie do podziwiania :)

:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DA2013 jednak leci do szafy. Chociaż prowadzi się o wiele lepiej niż g100 to jednak kształt nie pozwala na taką dynamikę gry. W dodatku te boczne gumy po kilku dniach używania jak się ma spoconą dłoń i tak są bardzo śliskie. :/

Gaming- na razie g100, ale pokładam nadzieje w nowej Kanie

Home use- g700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałem Kraita sprowadzić też, ale uświadomiłem sobie, w końcu razer + brak gwarancji to trochę strzał w stopę. Kupię FK lub G100s, a drugą opcją jest MOD MX310/Kinzu, insider napisał mi, że z chęcią może mi zrobić moda tych myszek, na A3080 z azurues + by sobie potestował je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie myślisz poczekać na Kanę?

Ma boczny przycisk- który mi by się przydał :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FK bardziej mi pasuje kształtem, wyglądem(:E) i firmą.

Jakoś mi tak głupio płacić dla Steelseries za ich wszystkie buble, chociaż jeszcze się zobaczy z ceną, bo ona może zmienić moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obawiam się że obaj możemy się zdziwić, nieprzyjemnie. Ale może mi ją przyślą na testy.

Myślałem o jakimś dużym teście klawiatur gamingowych Ktoś może zaproponować jakieś ciekawe sposoby testowania?. Jakie modele warto by przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się przymierzam do Kany. Tylko teraz siedzę na EC eVo i kształt mi bardzo pasuje. Podczas gry w ogóle nie czuję że trzymam myszkę :). Tak jakbym sterował bezpośrednio kursorem/w grze. Chyba lepiej być nie może ... nie, na pewno może być lepiej :P.

Tak przy okazji. Zawsze zamawiałem w ProCpu i nie było problemów. Teraz w ogóle nie odpowiadają na maile, zero kontaktu. Urlop mają czy co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, czy podkladka steelseries qck mini bedzie ok pod ta laserową 760? bo gdzieś na necie spotkałem się z opiniami że laserowe wariują na podkladkach qck

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sensor z Thermaltake Ryujin "dobry" jest?

@tical0Ujdzie, lepiej na twardej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sensor z Thermaltake Ryujin "dobry" jest?

...

Nawet nie wiem co to jest. Ktoś z forum rozbierał, oznaczenie A2070. Ponoć forumowicz nie był zadowolony z precyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie będzie trzeba kupić i przetestować :P.

Nie wytrzymałem i kupiłem Roccat Savu. Sensor wiadomo jaki, za bardzo nie ma się do czego przyczepić. Jakość wykonania w sumie ok. Boczki przyjemnie chropowate ale ogólnie to nie czuć żeby to było nie wiadomo co. Ostatni raz próbowałem się przestawić na myszkę z "półeczką dla kciuka". Pograłem trochę i mysz jest już na biurku żony :P.

Teraz prawie wszystkie nowe myszki mają jakiś udziwniony kształt. Przecież to się do niczego nie nadaje. Szkoda że Zowie eVo ma twarde M1 i M2. Wprawdzie jest lepiej niż w AM ale i tak. Orientujecie się jak wypada FK i Kana 2 w porówaniu do eVo i AM ( chodzi o lekkość wciskania M1 i M2 )?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

No to czekamy, ale jest lepsza alternatywa: MS 200 i Zalman 200.

Witam może ktoś polecić mi nie drogą podkladke pod Razer Naga 2012 ??

Philips Twin Eye, więc cała biała lub czarna, twarda np. Tracer X02.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wezmę jednak Ryujina ponieważ za przesyłkę nie muszę płacić a to i tak tylko po to by zaspokoić moje myszkowe zboczenie :P.

A4Tech X-718BK ( lub inną z A3080 i w tym kształcie ) to już pewnie nigdzie nie dostanę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wezmę jednak Ryujina ponieważ za przesyłkę nie muszę płacić a to i tak tylko po to by zaspokoić moje myszkowe zboczenie :P.

A4Tech X-718BK ( lub inną z A3080 i w tym kształcie ) to już pewnie nigdzie nie dostanę?

Super, to ja czekam na zdjęcia jej wnętrza, ponieważ nie liczy się wygląd zewnętrzny, a bardziej to co mamy w środku :P

Tylko używane. Wszystko nowe poszło w Vtrack. No i jeszcze ktoś na allegro wystawia podejrzane A4techy na A9500.

PS Widzę lubisz zabawy czcionką :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawy czcionką to przypadek :P ( po skopiowaniu nazwy ). Widziałem tego A4Techa. Podejrzane dpi, niby jest zdjęcie ale nie wiem czy to nie jakaś sztuczka :). W sumie kształt odpowiedni i na A9500 tak źle mi się nie grało. Na razie Ryujin, a potem sprawdzę A4Techa. Tylko muszę sprzedać obecne nie używane ( G700, Sensei, Kinzu 1, DABE, AM, G300, KTEC 9500, X748, X760H ... kurczę uzbierało się, jak leżą porozrzucane to tak tego nie widać - to już chyba choroba ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
...

Na razie Ryujin, a potem sprawdzę A4Techa.

Tylko muszę sprzedać obecne nie używane ( G700, Sensei, Kinzu 1, DABE, AM, G300, KTEC 9500, X748, X760H ... kurczę uzbierało się, jak leżą porozrzucane to tak tego nie widać - to już chyba choroba ).

Ktoś na forum go kupił tzn. A4techa, ale przestał się udzielać.

Miałem podobnie ze słuchawkami i kartami :P. Wpisz sobie w sygnaturę linka do ogłoszenia w dziale sprzedam. A4techy na Avago szybko Ci zejdą, Ktec na allegro pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabawy czcionką to przypadek :P ( po skopiowaniu nazwy ). Widziałem tego A4Techa. Podejrzane dpi, niby jest zdjęcie ale nie wiem czy to nie jakaś sztuczka :). W sumie kształt odpowiedni i na A9500 tak źle mi się nie grało. Na razie Ryujin, a potem sprawdzę A4Techa. Tylko muszę sprzedać obecne nie używane ( G700, Sensei, Kinzu 1, DABE, AM, G300, KTEC 9500, X748, X760H ... kurczę uzbierało się, jak leżą porozrzucane to tak tego nie widać - to już chyba choroba ).

Jestem zainteresowany KTEC'em! :)

Jeśli AM za akceptowalną kwotę, to też zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wytrzymałem i kupiłem Roccat Savu. Sensor wiadomo jaki, za bardzo nie ma się do czego przyczepić. Jakość wykonania w sumie ok. Boczki przyjemnie chropowate ale ogólnie to nie czuć żeby to było nie wiadomo co. Ostatni raz próbowałem się przestawić na myszkę z "półeczką dla kciuka". Pograłem trochę i mysz jest już na biurku żony :P.

Teraz prawie wszystkie nowe myszki mają jakiś udziwniony kształt. Przecież to się do niczego nie nadaje. Szkoda że Zowie eVo ma twarde M1 i M2. Wprawdzie jest lepiej niż w AM ale i tak. Orientujecie się jak wypada FK i Kana 2 w porówaniu do eVo i AM ( chodzi o lekkość wciskania M1 i M2 )?

Wlasnie dostalem FK. W porownaniu do AM przyciski chodza normalnie czyli tak jak powinny. Nie ma sie wlasciwie do nieczego przyczepic. Ksztalt jest prawie idealny, ciut za dluga (mam bardzo male rece). Chyba jednak ja odesle/odsprzedam, nie wiem jeszcze.

no ba :D

Caly karton: AM, kana, kinzu, kinzuaddery, 2 abyssusy, deathadder, spawn, xai, pare a4techow +inne smieci i podkladki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Thiz

Dziś odpowiem na PM :) ( muszę się ogarnąć po robocie :P ).

@imagran

Jakby co to wstępnie zaklepuje FK :) Co do myszek to na overclock.net jest temat "The "Mouse Fetish" Club". Chyba tak źle z nami nie jest :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie dostalem FK. W porownaniu do AM przyciski chodza normalnie czyli tak jak powinny. Nie ma sie wlasciwie do nieczego przyczepic. Ksztalt jest prawie idealny, ciut za dluga (mam bardzo male rece). Chyba jednak ja odesle/odsprzedam, nie wiem jeszcze.

no ba :D

Caly karton: AM, kana, kinzu, kinzuaddery, 2 abyssusy, deathadder, spawn, xai, pare a4techow +inne smieci i podkladki...

Sprzedajesz coś stąd? KinzuAddery sprawne? Jaka cena?

A4techy Z a3060/3080?

Odezwę się na PM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam roccat savu jak dla mnie myszka idealna po używaniu a4tech x748 czy razer deathadder stwierdzam że ta myszka jest bezkonkurencyjna i ta cena:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zowie FK jest Imo idealna, ale bardzo zaluje za mam ciut za male rece.

Z Kinzuadderami jest ten problem ze po jakims czasie sie psuja bo elementy nie sa spasowane,i albo jest to wina obudowy albo lutow dla tego sobie odpuscilem. Mam w sumie trzy ktore dzalaja/dzialaly, ale uznaje je za bez uzyteczne bo nie mozna na nich polegac. Jakikolwiek LAN, wyajzd czy cus takiego i zawsze sie robil syf...

Jakby ktos byl zainteresowany sprzetem link w sygnaturce.

Mushabelly daj znac jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko muszę sprzedać obecne nie używane ( G700, Sensei, Kinzu 1, DABE, AM, G300, KTEC 9500, X748, X760H ... kurczę uzbierało się, jak leżą porozrzucane to tak tego nie widać - to już chyba choroba ).

KTECa sam bym przetestował pod względem kształtu :>

G700 sobie zostaw. Ja ją trzymam cały czas jako mysz do codziennego użytku ze względu na przyciski dodatkowe i brak kabla...

"The "Mouse Fetish" Club"- nie jesteś sam-> patrz pod kreską :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nietopyrz tłumacz się teraz, gdzie jest Apodemus perfectus?

Wcześniej był przyklejony, a teraz albo jestem ślepy, albo nie wiem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...