Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kali99

Alkochol 120% i Image

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi pomudz.

Chodzi o to ze mam Image plyty tyle ze jak by w 3 plikach ale alkochol nie chce tego odczytac chcial bym byscie mi powiedzieli czy trzeba to polaczyc czy w jakis inny magiczny sposob wypalic.

 

Pliki nazywaja sie *.mds, *.mdf, *.md0, *md1 :hmm:

 

dziekuje za pomoc z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam problem mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi pomudz. 

Chodzi o to ze mam Image plyty tyle ze jak by w 3 plikach ale alkochol nie chce tego odczytac chcial bym byscie mi powiedzieli czy trzeba to polaczyc czy w jakis inny magiczny sposob wypalic.

 

Pliki nazywaja sie *.mds, *.mdf, *.md0, *md1  :hmm: 

 

dziekuje za pomoc z gory.

 

Skoro piszesz Alkogol 120% to użyj tego softu ewnetualnie spróbuj deamon tools`em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to bylo takie proste z pewnosciom nie zawracal bym wam glowy.

Lecz niestety nie da sie tego od tak wypalis to image DVD ponad 1 GB ( ok 1345 mb ) kazdy plik ma po 655MB, wyglada na to ze trzeba poprostu je polaczyc ale JAK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to po prostu sa obrazy kilku plytek?? Przynajmniej rozmiar pliku tak sugeruje :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączenie plikow .avi

 

Aby mozliwe bylo polaczenie dwoch (lub wiecej) czesci filmu musza być skompresowane tymi samymi kodekami i posiadac identyczne parametry (rozdzielczosc, ilosc klatek na sek, etc.). Odpal Nandub, kliknij File >>> Open video file... i otwórz plik z pierwszą częścią filmu. Nastepnie przejdz do File >>> Append AVI segment... i wybierz drugą część. (Jezeli otrzymasz komunikat o błędzie to znaczy, że obie części posiadają rozne parametry!)

Teraz w zakladce Video i Audio zaznacz opcje Direct stream copy i zapisz film klikając Save AVI w menu File

 

Łączenie plikow .mpg

 

Pliki .mpg mozna bardzo latwo polaczyc za pomoca programu DVtool.

Po uruchomieniu programu zaznacz opcje Scal pliki i klikajac na symbol "€" dodaj w odpowiedniej kolejnosci pliki ktore chcesz polaczyc. W dolnym okienku podaj jeszcze miejsce docelowe i nazwe dla nowego pliku i przycisnij Start.

 

 

 

[Edytowane: 16/4/2004 przez Filipk]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty chcesz połączyć obrazy????????

 

Się nie da.

A skoro są po 650 Mb to znaczy, że są 3 różne obrazy :hmm:

 

[Edytowane: 16/4/2004 przez Braveheart]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niejest to tak przypadkiem, że plik na dysku niemoże być więkrzy niż jakoś tak?????

 

Przy zgrywaniu filmu dvd na dysk, rippery też dzielą go na mniejsze kawałki?????/

 

ps... Jeżeli jest to zgrane dvd to powinien działać mds jezeli niedziała to coś jest sypnięte, a wogule sam zgrywałęś to DVD ????

 

 

ps2.... OBRAZY DA SIĘ ŁĄCZYĆ, EDYTOWAĆ ITP......

np: isobuster albo cdroller....... :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wszystkie odpowiedzia ale w czesci chyba sie nie zrozumielismy.

 

Pliki nazywaja sie *.mds, *.mdf, *.md0, *md1... jest to Image GRY nie FILMU wiec nie chce laczyc AVI czy MPG na pewno jets to gra DVD ktora ktos tak "podzielil" czy nie wiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se zainstaluj najnowszą wersje nero expres i tam jest taka specjalna funkcja czyli utwórz dysk startowy lub utwórz dysk z danymi i najpierw rozpakuj te pliki image a potem każdy plik z rozpakowanego image wgrywaj do dysku startowego lu dysku z danymi i jak będzie prosić o wybrania na czym ma to zapisać to zmień z płyty <domyślnie jest> na image i żeby ci nagrało na image a potem otwórz alkochol 120% i wgraj obraz płyty image który zrobiłeś. :cool::D:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
To se zainstaluj najnowszą wersje nero expres i tam jest taka specjalna funkcja czyli utwórz dysk startowy lub utwórz dysk z danymi i najpierw rozpakuj te pliki image a potem każdy plik z rozpakowanego image wgrywaj do dysku startowego lu dysku z danymi i jak będzie prosić o wybrania na czym ma to zapisać to zmień z płyty <domyślnie jest> na image i żeby ci nagrało na image a potem otwórz alkochol 120% i wgraj obraz płyty image który zrobiłeś. :cool::D:Up_to_s:

 

to se mogles napisac posta 2 lata temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to se mogles napisac posta 2 lata temu :)

:thumbup::thumbup: Niezly sprint...2 lata po ostatnim poscie...WROC...juz 3 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanko w tym temacie.Na płycie DVD(gra na ps2) mam dwie rysy mają ok. 3-4cm,są oddalone od siebie,efektem jest to,że jak wkładam płytke do ps2 i gram chwile to na jednym z filmików gra sie zacina i nie pójdzie,czy jest szansa wypalenia tego alcoholem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...