Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lorens

Niesmaczne jedzenie :E

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znoszę kotletów mielonych, sałatek z majonezem, ananasów, zupy fasolowej i grochowej, czerwonej kapusty i to już chyba wszystko,

To już podchodzi pod dziwactwo. :o:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mnie, przyznaj się. :>

 

No dobra, przyznaje się

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joke :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już podchodzi pod dziwactwo. :o:P

 

No, to już zdecydowanie dziwactwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mnie, przyznaj się. :>

Jeśli chodzi o mnie to już dawno się przyznałam :Up_to_s::P:E ale spójrz, nie tylko na mnie tak działasz :P

 

To już podchodzi pod dziwactwo. :o:P

Bo ja cała dziwna jestem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę kotletów mielonych, sałatek z majonezem, ananasów, zupy fasolowej i grochowej, czerwonej kapusty i to już chyba wszystko,

Jak to można nie lubić ananasów, sałatki z majonezem i grochówki :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grona potraw smacznych inaczej dolecial zurek mojego wykonania.

Chociaz i tak nadal niepokonany zostaje zurek (zur ??) jedzony na Slasku. Lepsze zarcie kotu robie.

 

I jeszcze mnie, przyznaj się. :>

Ciebie nikt nie lubi. Za malo wysmazony jestes i do tego jakis taki .. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to można nie lubić ananasów, sałatki z majonezem i grochówki :hmm:

 

No ja tyż nie wiem

 

rozumiem grochówki ale ananasów :hmm: i sałatki z majonezem :hmm: lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem cześciowo. Też nie lubię ananasów, i jabłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem cześciowo. Też nie lubię ananasów, i jabłek.

 

 

Jesteście dziwni ... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mózg,ozory,wątróbka,flaki

:E

Wątróbka wieprzowa. Drobiowa jest OK.

Czernina i suszone śliwki. :wymiotuje:

 

A do tego zupa owocowa, mleczna (nie zapomnę tego :kupa: z przedszkola) i pewnie wiele innych rzeczy, które nie przychodzą mi teraz do głowy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krupnik, grochówka...ludzie nie wiecie co dobre :)

 

...a jadłowstręt mam do wątróbki(przez gardło mi nie przejdzie) i szpinak(nic, że zdrowy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciebie nikt nie lubi. Za malo wysmazony jestes i do tego jakis taki .. :P

No jaki, jaki? :[ :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimny ryż z owocami, ten taki co sprzedaja w opakowaniach od jogurtow :P Jak to wzielem do geby pare lat temu to jeszcze pamietam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to można nie lubić ananasów, sałatki z majonezem i grochówki :hmm:

Ananasami się kiedyś zatrułam i do dzisiaj mnie wszytko boli, gdy sobie o tym pomyślę. Generalnie nie znoszę majonezu a jak widzę wszystkie składniki sałatki tak chaotycznie wymieszane i do tego ten zapach majonezu bleeeeeeeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierogi z serem, kiedyś je jadłem w szkole na stołówce i długo przez to chorowałem :wymiotuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię PORA! A czerniny nigdy do ust nie włożę!

 

Jak byłem kiedyś w Augustowie to kumpel polecił mi regionalny przysmak - Kartacze. Zabrał mnie do knajpy gdzie ponoć najlepiej je przyrządzali, ale mnie strasznie nie smakowały. Nie znoszę również jakichkolwiek sałatek z dodatkiem ziemniaków (choć ziemniaki bardzo lubie)

 

Poza tym lubię wszystko, jednak niektóre potrawy bardzo łatwo "zepsuć" i nie zawsze mi smakują a są to:

 

1) Szpinak

2) Zupa ogórkowa

3) Jajko sadzone

4) Łazanki

5) Flaki

6) Prażuchy

 

P.S. Gołąbki bez ryżu???? (sic!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę kotletów mielonych, sałatek z majonezem, ananasów, zupy fasolowej i grochowej, czerwonej kapusty i to już chyba wszystko,

 

 

 

Urocza zostaniesz moją dziewczyną? obiecuje ze nie bedziesz robić żadnych sałatek z majonezem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zimny ryż z owocami, ten taki co sprzedaja w opakowaniach od jogurtow :P Jak to wzielem do geby pare lat temu to jeszcze pamietam xD

 

 

To jest pyszne tylko ze z malinami bo np z bananami to jest niedobre :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się nie robi, żeby się nie brać za robotę... :hmm:

 

ad. gołąbki - ja robię mięso plus pieczarki albo inne grzyby, ryż jest be. Buła też.

 

nie zjem za żadne skarby:

- pumpernikla

- zimnego masła ani jakiegokolwiek tłuszczu (masło toleruję w postaci roztopionej na warzywach),

- zup i sosów zatrzepanych mąką ze śmietaną

- cynamonu

- mleka na slodko w jakiejkolwiek postaci, mleka w proszku

- źle przyrządzonego karpia (trzeba umieć to błoto usunąć z zapachu)

- kutii, makówek i tych innych slodkich berbeluch.

 

 

- herbata tylko gorąca i z cytryną bez cukru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Urocza zostaniesz moją dziewczyną? obiecuje ze nie bedziesz robić żadnych sałatek z majonezem :D

Czyżby było jakieś drugie dno w Twojej wypowiedzi?????? :Up_to_s: Z pewnością uwielbiasz sałatki z majonezem i byś mnie nimi katował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A co to ma do tematu? Odniosłem się do Twojego stwierdzenia, że CPK miało powstać w Baranowie, bo PiS się nie lubi z Modlinem. Wiadomo, że to nie są identyczne plany co te sprzed 50 lat. Ale sama koncepcja centralnego portu lotniczego niedaleko połączeń głównych magistrali kolejowych i drogowych nie jest nowa i garściami czerpie z tamtych pomysłów. Nie bez powodu Baranów pojawia się w tych starych opracowaniach, pojawiał się później, przy okazji CPL za czasów Tuska i na koniec przy CPK.
    • Zaplecze już jest budowane.  Nie będzie natomiast tego straszenia i trzymania całych sil tuż pod granicą przez kilka miesięcy, które widzieliśmy w przypadku Ukrainy.   @adashi Ukraina nie przegrała i zapewne nigdy nie przegra, bo się nie podda. Będzie walczyć na froncie jak i partyzancko na terenach okupowanych. Póki co wszystkich zadziwia że trzymają tak dużą cześć swojego terenu pod swoja kontrolą. Ale to już tu omawialiśmy.
    • Tylko właśnie dzięki działaniom Ryanair Modlin ma płynność finansową pozwalającą na kredyt na rozbudowę.
    • ciastolina35   najcichsze, to BQ i Sickleflow. Chyba dobrze zrozumiałem... ustawiasz max rpm wentylatorom obudowy, żeby wentylatory od np. CPU nie wchodziły na większy rpm przy uruchomionej przeglądarce Opera ? Dla czego lepiej kontrolować wentylatory z poziomu np. FanControl zamiast z dołączonego mechanicznego kontrolera obrotów ? Dla tego, że FanControl dynamicznie reguluje poprzez krzywe rpm obrotami wentylatorów z każdego gniazda FAN na płycie głównej. A kontroler mechaniczny działa zawsze z takim samym rpm w zależności od przełącznika rpm. Albo wolno, albo średnio, szybko, itd. Nie ma płynnej regulacji zależnej od temperatury danego czujnika. To bardzo wygodne i darmowe rozwiązanie. Dla przykładu ustawienia FC w moim blaszaku: Teraz oglądam film i piszę na forum. Wentylatory stoją, bo nie ma prawie żadnego obciążenia i można spokojnie spać za to pod obciążeniem zaczyna się taniec, ale nie na maxa, tylko zależny od temperatury grafiki i procesora. Ale jak kto woli, może być kontroler z obudowy.   Nie ma sensu montowania wentylatorów do obudowy powyżej 1k rpm, bo tylko uszy będą boleć. Zrób sobie testy z użyciem monitoringu temperatur CPU i GPU, gdy masz wyłączone wentylatory obudowy, gdy są ustawione na średnie rpm i gdy są ustawione na max rpm. To wszystko wyjaśni  
    • Witam, wrzucilem jak to wyglada, przyszedl mi nowy zasilacz - ten sam problem choc napiecia nieco wzrosly..     zrobilem to, nadal nie moge uzywac rzeczy z podswietleniem moj soc voltage to okolice 1v, a dokkladniej to 0,981V moze windowsa zreinstalluje? chociaz to chyba nie wina windowsa, od poczatku startu pc sie to dzieje  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...