Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

Subiekt 1.07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pilnie poszukuję instrukcji do programu insert subiekt 1.07. Jeśli ktoś takową posiada, to proszę o kontakt, albo na forum, albo na maila: bigbadmoon@o2.pl Dziękuję i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Te screeny wyglądają aż za dobrze
    • Gdyby zamiast broni miał coś mniej zabójczego (np. paralizator), to nadal problemu by nie było i też mógłby się obronić? Cały czas mówimy do ciebie o jednym: ludzie by nie ginęli tak często na ulicach, gdyby wszyscy nie latali z bronią palną. Nikomu to ani nie jest potrzebne, ani nie wnosi niczego pozytywnego. Przeczytanie tamtej strony zajęło mi mniej niż tydzień - aż tak obszerna nie jest. Już pisałem, że wyrywkowo traktują tam dane, żeby udowodnić z góry założoną tezę, że problemem są czarni - piszą tam wyłącznie o etniczności pomijając różnice ekonomiczne i inne czynniki. W szczególności na końcu przywoływane są dane z przełomy lat 50-tych i 60-tych, gdzie poziom skrajnej biedy wśród czarnej ludności USA był wielokrotnie większy niż obecnie a rasizm był systemowo usankcjonowany. Ani słowa o tym tam nie napisali a to ma znaczenie. Dodatkowo z danych o aresztowaniach wnioskują o liczbie przestępstw, co dodatkowo przekłamuje dane bo skoro w tamtym okresie czarni byli podludźmi, to z automatu ich podejrzewano o wszystko. Masz jakieś inne źródła na poparcie swoich tez, które tak dla odmiany nie kłócą się z szeregiem rzetelnych publikacji naukowych? Jak się odniesiesz do tego, że w innych krajach z zupełnie innym przekrojem etnicznym występuje ta sama korelacja między biedą a przestępczością co w USA? Skoro wyniki są te same przy innym pochodzeniu etnicznym, to kolor skóry nie jest tutaj istotny.
    • Jak dla mnie Halo takie sobie, wprawdzie grałem nie długo, bo dopiero co wylazłem i jestem na "otwartym" świecie i mam przejąć jakieś posterunki, ale już odczuwam, że ruch myszką i nagle drop z 70-80 na 50+, ale jak zatrzymam myszką na tym "obrazie" to normalnie fps leci do góry i trzyma w miarę rozsądny pułap, ale są okolice gdzie ruch myszką i fps leci na ryj, że tak to opiszę. No nic muszę dłużej pograć na powietrzu, mam detale średnio-high- blur i ostrość wyłączone, ultra jedynie filtrowanie, natywne 1080p, górna granica fps 144 dolna 30fps, więc nie powinno zmieniać rozdzielczości.
    • brak blb, musi mieć HDMI 2.1  Poleciłeś matrycę ips, która ma blb, a dodatkowo monitor nie posiada hdmi 2.1. To po co poleciłeś, jak nie spełnia ważnych wymogów autora tematu?
    • No teraz to gra się włączą i po chwili wyłącza -.- Fajnie naprawili. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...