Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karla

Wątek zaręczynowo-ślubny :P

Rekomendowane odpowiedzi

calibra22 , szczęścia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się dziś o 15-tej się żenię. Może jakieś słowo otuchy ;)

Gratulacje :D

I wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na relację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie :)

Mam kilka pytań. Z narzeczoną bierzemy ślub 25 grudnia br.

1) Ile czasu trwa średnio tak przystrojenie kościoła? Sprawa jest taka, że jest msza (główna) na godzinę 13:00, i później są śluby na 14:30, 15:30 (nasz) i na 16:30. Czy w kilkanaście minut koleżanki ze stroikami na ławki się wyrobią?

2) Mój znajomy zasugerował, żeby na weselu wprowadzić jakiś ciekawy motyw, który ciągnąłby się przez całe wesele, na przykład związany ze świętami (czyli np pierwszy taniec w melodię jakiejś piosenki związanej ze świętami, konkursy świąteczne etc). Czy możecie coś powiedzieć na ten temat, czy się z takim czymś spotkaliście etc?

3) Część gości (głównie z mojej strony) jest przyjezdnych, w związku z czym trzeba im zorganizować spanko. W jaki sposób rozwiązalibyście problem ew. dowozu gości do noclegów (rozważamy kilka lokalizacji wesela, w tym dwie takie które nie oferują noclegów na miejscu) - taksówki, jakiś wyznaczony znajomy, a może bus odjeżdżający co godzinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze proponuję portal weselny ;) np ŚLUBOwiSkO już wiele moich znajomych znalazło tam świetne porady co do ślubu :)

 

z przystrojeniem kościoła to zależy czy poprzednia para też miała dekoracje ... będziecie ją zdejmować ?? trochę mało czasu ;)

 

motyw przewodni wesela fajnie wygląda zwłaszcza ze tu będą to święta :) super pomysł :)

 

co do transportu to taksówki chyba drogo wyjdą, jeśli będzie duże wesele polecam busik dco godzinę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób rozwiązalibyście problem ew. dowozu gości do noclegów (rozważamy kilka lokalizacji wesela, w tym dwie takie które nie oferują noclegów na miejscu) - taksówki, jakiś wyznaczony znajomy, a może bus odjeżdżający co godzinę?

W moim otoczeniu najwięcej par decyduje się na poproszenie kilku (2-4) znajomych z własnymi samochodami, żeby po weselu poodwozili gości do domów/miejsca noclegu. Wynagrodzenie do wynegocjowania, ale na pewno jest to opcja dużo tańsza niż taksówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przystrojenia, to myślę, że najlepiej dogadać się z innymi parami, które mają ślub tego dnia i wspólnie przystroić, wtedy koszty się rozłożą i nie będzie trzeba latać tam i z powrotem z dekoracjami.

Motyw przewodni to fajny pomysł :) Pokombinujcie.

Co do nocleg, to ja miałam takie sam problem, bo moja rodzina z daleka musiała przyjeżdżać, więc umieściliśmy większość razem w jednym gospodarstwie agroturystycznym, ale dojazd (gospodarstwo było w innej miejscowości niż wesele, ślub w jeszcze innej) wszyscy we własnym zakresie sobie organizowali. Pojechali po prostu samochodami, którymi się zjechali. Czy to naprawdę takie trudne, żeby kierowca nie pił na weselu? :hmm: nikt nawet nas nie pytał o transport. Ale może to tylko moja rodzina taka dziwna i połowa w ogóle nie pije...

Ale jak już koniecznie chcecie, to pomysł Iranka bardzo dobrze brzmi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żenię się, ale dziś kumpel poprosił mnie żebym był świadkiem u niego na ślubie. Oczywiście zgodziłem się. Cywil za jakieś 2 miesiące, a kościelny w lipcu :D

 

BTW. Mam się jakoś specjalnie przygotowywać? Cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z narzeczoną bierzemy ślub 25 grudnia br.

To najgorszy okres. Zamiast skupić się na najpiękniejszym okresie roku jakim są święta skupicie się na weselu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe dwa tygodnie do wesela kumpla. Teraz się dowiaduję, że mam na głowie nie jedną a dwie korony do zrobienia. Mógłby ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, chodzi o przystrojenie bramy bądź klatki bloku. Może w innych częściach kraju inaczej na to mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

Ślub + wesele siostry za 29 dni. :P Kawalerski za 22 dni. Tańczyć nie umiem ani odrobinkę, a partnerkę mam bardzo ładną. : D Cholera, co ja pocznę. Nie da się jakoś przez internet poćwiczyć chociaż kroków? : D Na kursy mnie nie stać, a chciałem się zapisać ~~

 

Anyway: Uwielbiam wesela! Bardziej niż różnorakie dyskoteki itp. (bo można sobie z rodzicami wódeczkę legalnie popić :E) Czasem nawet wydaje mi się, że jestem bardziej podekscytowany niż mój przyszły szwagier. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślub + wesele siostry za 29 dni. :P Kawalerski za 22 dni. Tańczyć nie umiem ani odrobinkę, a partnerkę mam bardzo ładną. : D Cholera, co ja pocznę. Nie da się jakoś przez internet poćwiczyć chociaż kroków? : D Na kursy mnie nie stać, a chciałem się zapisać ~~

 

Anyway: Uwielbiam wesela! Bardziej niż różnorakie dyskoteki itp. (bo można sobie z rodzicami wódeczkę legalnie popić :E) Czasem nawet wydaje mi się, że jestem bardziej podekscytowany niż mój przyszły szwagier. :P

poka fote;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, jaki kolor koszuli powinienem założyć jako świadek. Wszyscy mi mówią, że powinna być biała ale ja bardzo nie cierpię białych koszul. Mógłby ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowiedzieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała FTW! :E Ale ludzie różne noszą, u mnie starszy (czyli świadek) miał jakąś dziwną (lila róż? śliwka z mlekiem? :E coś jakiegoś dziwnego nie-białego), i w niczym mi to nie przeszkadzało. Byle elegancko wyglądać.

Ja sam w innej niż biała źle bym się czuł, ale myślę że jak założysz inną (tylko elegancką!) i będziesz w niej wyglądał jak człowiek, to będzie git.

@hultek - niedawno uczyłem się weselnych szarpadynów, jak coś to mogę Cię na tej imprezie zastąpić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ponieważ Lab stał się sporo opóźniony w pewnych kwestiach,

 

za równiutki roczek staniemy z Nataly na ślubnym kobiercu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ponieważ Lab stał się sporo opóźniony w pewnych kwestiach,

 

za równiutki roczek staniemy z Nataly na ślubnym kobiercu :)

Gratulacje! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ponieważ Lab stał się sporo opóźniony w pewnych kwestiach,

 

za równiutki roczek staniemy z Nataly na ślubnym kobiercu :)

 

Zawrotne tempo! 8:E

 

Gratulacje, będziemy śledzić przygotowania i trzymać kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ponieważ Lab stał się sporo opóźniony w pewnych kwestiach,

 

za równiutki roczek staniemy z Nataly na ślubnym kobiercu :)

 

Gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ponieważ Lab stał się sporo opóźniony w pewnych kwestiach,

 

za równiutki roczek staniemy z Nataly na ślubnym kobiercu :)

Game overrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...