Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jerczu

(+18)I kto tu najwięcej spamu sieje(+18)

Rekomendowane odpowiedzi

Typowy Polak, robi przekręty (spamuje), w pewnym momencie nawraca się (przestaje spamować) i chciałby wszystkich nawrócić żeby też przestali jakby święty był. Zakłamanie. Nie lubię tej cechy oślizgłych padalców.

 

Toś mu pojechał... ale osobiście mysle że dalsze kontynuowanie tego wątku jest bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Wojtku że masz rację. Wątek od dłuższego czasu nie ma sensu, poza biciem kolejnych rekordów. Myślę też że większość zdaje sobie z tego sprawę i sądzę że i tak wątek umarłby śmiercią naturalną. Wkurzył mnie jednak gość który chce decydować za innych co ma być a co nie.

Wiele nie pomoże, a może doprowadzić do jeszcze wielu dyskusji na tym wątku.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz skończyłem spamować....teraz zrozumiałem ze to jest durnota.... poprosze jercza zeby sie zgodził zamknąć ten watek :mad: 

Chcesz o tym porozmawiać?

Co cię skłoniło do tego kroku?

Może spróbujesz przekonać innych że spamowanie to durnota.

Tylko ładnie go poproś. Coś jak Wojtusiu pliss.....

 

 

Typowy Polak, robi przekręty (spamuje), w pewnym momencie nawraca się (przestaje spamować) i chciałby wszystkich nawrócić żeby też przestali jakby święty był. Zakłamanie. Nie lubię tej cechy oślizgłych padalców.

 

Jerczu sie zgodził na zamkniecie watku..

 

BTW. nie jestem oślizgłym padalcem jak bys chciał wiedzieć... i nie wiem czemu sie dziwisz ze tak nagle sie nawróciłem ? moze cos zrozumiałem ? to co robiłem źle a teraz chce dobrze ? przemysl to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tego padalca.

Aler może żeczywiście spróbujesz przekonać innych że spamowanie to durnota i co zrozumiałeś.

Zrozum jednak jeszcze jedno: to że ty się nawróciłeś jak twoerdzisz nie daje ci prawa do decydowania za innych, możesz wprawdzie nawracać ich, ale nie w brotalny sposób. Dlaczego nie, ponieważ w ten sposób tylko zdopingujesaz ich do robienia tobie na przekór. To jak inkwizycja, w imię czegoś osądzisz niewinnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dluzszego tematu to jeszcze na zadnym forum nie widzialem:).

 

I tym optymistycznym akcentem zakończmy ten wątek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za tego padalca.

Aler może żeczywiście spróbujesz przekonać innych że spamowanie to durnota i co zrozumiałeś.

Zrozum jednak jeszcze jedno: to że ty się nawróciłeś jak twoerdzisz nie daje ci prawa do decydowania za innych, możesz wprawdzie nawracać ich, ale nie w brotalny sposób. Dlaczego nie, ponieważ  w ten sposób tylko zdopingujesaz ich do robienia tobie na przekór. To jak inkwizycja, w imię czegoś osądzisz niewinnych ludzi.

 

ale czy ja powiedziałem ze ten i ten nie ma prawa spamowac bo dostanie wpier*** ? poprostu ja tylko napisałem ze spamowanie jest głupie i durne i SKOŃCZYŁEM Z TYM bo własnie to zrozumiałem... i nie namawiam nikogo.... moze ktos dojdzie do tego sam lub z pomocą innych (tak jak ja) i sie nawróci....

 

pozdr.

 

(P.S. czemu jak dodaje nową wypowiedź to okienko mi sie rozjezdza na cały ekran ze jeszcze musze paskiem przesówu jechac ? :brow: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pisanie w tym wątku straciło w pewnym momencie sens.

Konkretnie w momencie jak się zaczęło pisanie po kolei kilkudziesięciu postów o tej samej treści.

Jak zaczynałem pisać w tym wątku to przynajmniej się o czymś rozmawiało a potem to była już tylko :kupa: .

 

Ponadto wkurza mnie jak niektórzy robią z osób które napisały choćby posta w tym wątku niewiadomo jakich spamerów.

Ostatnio przywalił się jeden cymbał do Fantazji bo miała zdaje się 15 postów w tym wątku. Mógł je soibie chociaż przeczytać to by wiedział że Fantazja nie siała spamu tylko normalne posty pisała.

 

Jestem za zamknięciem wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy rekord pobijemy.... :)

 

jestem zdania że wątek i tak jush wkrótce umrze śmiercią naturalną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(P.S. czemu jak dodaje nową wypowiedź to okienko mi sie rozjezdza na cały ekran ze jeszcze musze paskiem przesówu jechac ? :brow: )

 

poniewaz, wczesniejsze obrazki sa nie przeskalowane i rozjezdza sie forum[:/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pisanie w tym wątku straciło w pewnym momencie sens. 

Konkretnie w momencie jak się zaczęło pisanie po kolei kilkudziesięciu postów o tej samej treści.

Jak zaczynałem pisać w tym wątku to przynajmniej się o czymś rozmawiało a potem to była już tylko  :kupa: .

Czyli mój cel został osiagnięty: :piaskownica:;).

 

Tak na serio, to to była bardziej prowokacja i protest przeciwko spamowi niż chęć popsucia zabawy. Napisałem o tym na mojej 63 stronie (mam ustawione 30 postów na stronę).

 

Ja bym optował za usunięciem wątku, żeby odzyskać starą liczbę postów, czyli mniejszą o ok.104 :), ale chyba lepiej, żeby wątek został dla potomności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten post i dobilem do 1000 pozdr............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za powrot watku to tylko ja tak dla zakonczenia ale moze jeszcze powroci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga brazyliana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę :hahaha:

 

Królowa :notworthy: znalazła ten wątek :D

Fajna była zabawa - szkoda że bez ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę  :hahaha: 

Królowa :notworthy:  znalazła ten wątek  :D 

Fajna była zabawa - szkoda że bez ciebie  :P

Wlasnie widze ze rozrabialiscie :D

 

Ale szczerze powiem - przeczytalam tylko kilka postow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie widze ze rozrabialiscie :D

 

Ale szczerze powiem - przeczytalam tylko kilka postow  :P 

 

I nie masz czego żałować bo około 3/4 tego wątku nie nadaje się do czytania :P

W sumie to Krystek i Pisarz najlepiej wiedzą co się tu działo więc mogą ci ewentualnie streścić.

 

Ale nabijanie postów było pierwsza klasa. W ciągu trochę więcej niż jednego dnia zrobiliśmy 1000 postów w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowanie: niniejszym dziękuję Ci, jerczu, za zgodę na umieszczenie w pierszym poście tego wątku, w ramach kreacji artystycznej, kolejnego mojego wiersza. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)kolejnego mojego wiersza
Ktory jest.....ech......przepiekny.......:kwiatek::*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak wiesz, Rafał, nie za bardzo się zgadzam, że to kreacja artystyczna, tylko raczej pewna manifestacja, ale jednego to na pewno nie zmienia: ten wiersz to nie tylko kolejny piękny, ale jak dla mnie jeden z piękniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o matko czy ja dobrze wize  [:|] 
a mianowicie "co" widzisz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
quote:

--------------------------------------------------------------------------------

o matko czy ja dobrze wize 

--------------------------------------------------------------------------------

 

a mianowicie "co" widzisz?

 

a no widze legendarny watek :> ktoz go wykopal z zaswiatow:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a no widze legendarny watek :> ktoz go wykopal z zaswiatow:>
a to taka moja kreacja artystyczna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...