Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poszukujący

Notebook za 2800-2900zł (3 opcje)

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed trudnym wyborem. Znalazłem 3 podobne notebooki, które specjalnie nie różnią się ani ceną, ani wyposażeniem :E Czy moglibyście mi pomóc podjąć decyzję?

 

1. Lenovo N100

2. Asus A6M-Q051

3. Asus A6F-AP087

 

Kryteria wyboru:

1) CPU 2-rdzeniowe

2) TV-out

3) w miarę dobra jakość wykonania

4) musi mieć windowsa

5) czytnik kart pamięci

6) cena do 2800-2900zł

 

Oczywiście cudownie by było, gdyby udało się znaleźć coś z lepszą grafiką od GMA 950, ale to chyba niemożliwe ;)

 

Jakiego notebooka polecacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stoję przed trudnym wyborem. Znalazłem 3 podobne notebooki, które specjalnie nie różnią się ani ceną, ani wyposażeniem :E Czy moglibyście mi pomóc podjąć decyzję?

 

1. Lenovo N100

2. Asus A6M-Q051

3. Asus A6F-AP087

 

Kryteria wyboru:

1) CPU 2-rdzeniowe

2) TV-out

3) w miarę dobra jakość wykonania

4) musi mieć windowsa

5) czytnik kart pamięci

6) cena do 2800-2900zł

 

Oczywiście cudownie by było, gdyby udało się znaleźć coś z lepszą grafiką od GMA 950, ale to chyba niemożliwe ;)

 

Jakiego notebooka polecacie? :)

Hmm ten 2. Asus A6M-Q051 ma grafike go 6100 wiec da sie znalezc cos do 3000zl z grafika lepsza od gma 950. :E I chyba tutaj bym skierowal swoj wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm ten 2. Asus A6M-Q051 ma grafike go 6100 wiec da sie znalezc cos do 3000zl z grafika lepsza od gma 950. :E I chyba tutaj bym skierowal swoj wybor

GF 6100 - 3DMark03: 1200 points, 2005: 630 points

GMA 950 - 3DMark03: 1300 points, 2005 450 points

źródło

 

Wypada, że oba układy są podobne. Przeciw ASUSOwi z GF 6100 przemawia zastosowany procesor. Turion X2 jest sporo wolniejszy i więcej zużywa prądu :kwasny: Czy pomimo tego warto kupić Asusa z GeForcem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj sie testami syntetycznymi... ;)

 

Choc rzeczywiscie wiekszej roznicy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sugeruj sie testami syntetycznymi... ;)

 

Choc rzeczywiscie wiekszej roznicy nie ma.

Więc Turion X2 + GF6100 czy Intel Core Duo + GMA950? Jeśli ta druga opcja, to lepszej jakości (wykonanie, serwis itd.) jest ASUS czy Lenovo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku chyba gry trzeba bedzie sobie odpuscic wiec chyba wybralbym core duo gdyz jest szybszy przynajmniej zegar w zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym przypadku chyba gry trzeba bedzie sobie odpuscic wiec chyba wybralbym core duo gdyz jest szybszy przynajmniej zegar w zegar.

Dzięki :)

 

P.S. Wybrałbyś ASUSa czy Lenovo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :)

 

P.S. Wybrałbyś ASUSa czy Lenovo?

asusa mialem i nic zlego na niego powiedziec nie moglem lenovo nie mialem okazji testowac wiec sie wypowiadac nie bede no ale w koncu to stary dzial ibm wiec powinien byc na podobnym poziomie. Jedno jest wazne mi sie osobiscie design ibmow nie podobal wiec wybralbym asusa ale to jest moja subiektywna opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...