Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

poiu

problem z aplikacja gg.exe, pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz znalazlem rozwiazanie, wiec teraz daje rade dla wszystkich ktorym przytrafiloby sie to samo : :] Usuń całkowicie wszystko związane z GG & PGG, restart kompa, oczyść rejestr systemu i zainstaluj ponownie wszystko tworząc nowy profil ze starym numerem (najlepiej tez zaimportuj sobie listę kontaktów z serwera)

 

tylko ze o co chodzi z tym oczysc rejestr systemu co tzn. ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
]No właśnie o to skąd to pobrać chciałem się zapytać, ale gdy dałem "quote" url się pojawił po edicie - dzięki,  10shu. :)

 

Zaden problem, dodam tylko ze ow plugin nie tylko umozliwia przesylanie plikow do uzytkownikow GG, ale takze pozwala na przesylanie do nich obrazków w oknie rozmowy.

 

I od razu zamieszcze krotki opis widocznych ikonek przy nazwach w kontaktach (po zainstalowaniu omawianej wtyczki):

kółko zielone = kontakt ma npubliczne ip + brak nat lub forwardowany port

kółko pomarańczowe = kontakt jest za nat

kółko czerwone = kontakt ma wyłączone p2p

kółko szare = kontakt nie ma nas na liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku dni uzywam Konnekta ]http://www.konnekt.info/index.php miast gg i bardzo mi sie podoba zamiana :)

Konnekt obsluguje i gg i tlen i jabbera :) Mnie zachecono wiec i ja zachecam...

I nie mam problemow z gg.exe... :banan:

Ps. to byl moj pierwszy banan na forum :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poiu....

Nie chce zapeszać ale obawiam sie ze twoje problemy z gg sie tak szybko nie skoncza. Obym sie mylił. Jak bedzie sie to powtarzac to daj znać, a sprobuje pomoc.

PS. Wsród moich znajomych juz okolo 10 osobom sie to przytrafiło(wystapil problem z aplikacją gg...).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jamilano tak wiec prosze o pomoc bo tak jak napisales blad wystapil ponownie:( napisz co robic jesli wiesz , bardzo prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problem polega na znalezieniu przyczyny tej anomalii.

 

Bo rozwiązania typu wyczyść rejestr + zainstaluj stare + zainstaluj na stare nowe to rozwiązanie typu wysiąść i wsiąść do zepsutego samochodu może za 3 razem zapali (a może usiąść za 4 razem na kolanach kolegi

 

Komputer: AthlonXP2.2; 512MB; KT4AV; GF-Ti4200

Windows 2000 sp3

Po zainstalowaniu GG6.0 i uruchomieniu wyświetla się komunikat:

"GG.exe wygenerował błędy i Windows musi zamknąć aplikację. Uruchom program raz jeszcze."

Na komunikacie jest przycisk Anuluj - zwykle po jakimś czasie zmienia się na OK ale w przypadku tego komunikatu jest ciągle Anuluj - po kliknięciu system staje (przestaje działać mysz, klawiatura) dopiero twardy reset powoduje ponowne uruchomienie, ale co z tego jak na starcie systemu ładuje się GG - sytuacja się powtarza.

 

acha, może mi ktoś powiedzieć jak wyczyścić rejestr od wpisów GG ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się to też przydarzyło. U mnie za pierwszym razem pomogło jedynie zresetowanie. Ale na kompie koleżanek przeinstalowywałem, czyściłem i ciągle błąd. I tlen też się nie mógł połączyć. Ale w końcu zaskoczyło (choć podobno znów sa problemy [:/] ). No więc problem jest prawdopodobnie po stronie serwera. A swoja drogą ciekawe co to za aktualizacje w tym gg, bo to zdaje się tylko nowe reklamy [:/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem podobny problem. Reinstalacja gg i zmiana partycji nie pomagała, a tlen łączył się z gg raz na tydzień:( Trzeba jednak nie tylko usunąć sam program Gadu-Gadu, ale także jego resztki z katalogu oraz ślady gadu-gadu w c;Documents and Settings...Gadu-Gadu. Przy czym ponowna instalka gg6,0 build 141 nie pomaga:(. W końcu wynalazłem wersję 6,0 build 129 i u mnie chodzi. Próbowałem update' ować tę wersję do najnowszej, ale po zrobieniu tego wyskakuje znowu błąd gg.exe.

Co ciekawe jak za każdym razem ściągam i podana jest wielkość 1,4MB, to ja ściągam ze strony tylko 1,01MB.

Nie wiem dlaczego. Nie rozumiem dlaczego producent wprowadza felerną wersję programu:(.

Nie wiem czy nie istnieje jakiś konflikt między najnowszą wersją Gadu-Gadu, a procesorami Athlon XP, bo u znajomego też to występuje. I zrobiłem u niego tak samo jak u siebie i chodzi. Ci ze znajomych, którzy mają Intela nie mają problemów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja od kilku dni uzywam Konnekta... 

I nie mam problemow z gg.exe...  :banan: 

Ps. to byl moj pierwszy banan na forum :]

 

Podrasowany Tlen tez spisuje sie przyzwoicie...

cavt-126-Asard.gif

A to moj pierwszy banan :P

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Uwaga! W związku z problemami z działaniem Gadu-Gadu pod systemem Windows 2000 i XP informujemy że do poprawnej pracy należy zainstalować wszystkie uaktualnienia systemu- używając polecenia "Windows Update"" Cytat ze strony gadu gadu

 

 

[Edytowane: 8/5/2004 przez gawler]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak używałem gg też miałem czasami takie problemy, teraz używam Konnekta i nie mam żadnych problemów. Zainstalowałem kilka wtyczek i chodzi ekstra. mam kontakty z gg, tlena yahoo i jabbera.

A do program gg 6.x już nie wróce. Twórcy tego programu poprostu olewają użytkowników i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Mam mały problem mianowicie w gg nie mogę zmienić opcji NIE ARCHIWIZUJ WIADOMOŚCI bo gdy zaznaczę to zamyka się całe gg. I nie mogę też zablokować innej osoby ponieważ jak zaznaczę w gg żeby blokował zamknę i otworzę to gg nie pamięta polecenia zablokuj kontakt. Czy ktoś może mi pomóc proszę. :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalcolmX
Czesc!

Mam mały problem mianowicie w gg nie mogę zmienić opcji NIE ARCHIWIZUJ WIADOMOŚCI bo gdy zaznaczę to zamyka się całe gg. I nie mogę też zablokować innej osoby ponieważ jak zaznaczę w gg żeby blokował zamknę i otworzę to gg nie pamięta polecenia zablokuj kontakt. Czy ktoś może mi pomóc proszę. :question:

Prwadopodobnie ustawiłes folder C:\Documents and Settings\Użytkownik\Gadu-Gadu jako ukryty. Miałem kiedyś taki probelm i własnie to było jego powodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj na forum.

gg.exe to wirus, bardzo popularny, czasami odstawia niesamowite jaja a Tobie nawet przestał się uruchamiać... Proponuję wejście na oficjalną witrynę wirusa http://www.gadu-gadu.pl/ ściągnięcie najnowszej wersji i przeinstalowanie go.

ja nie mam problemu z wirusem bo odrazu jak zainstaluje gg to usuwa gg.exe i nawet nie moge go włonczyć . POMOCY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak że: Wyłączałem sobie antyvirusa i wgrywałem. Btw mnie nie wyskakował ten błąd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu z wirusem bo odrazu jak zainstaluje gg to usuwa gg.exe i nawet nie moge go włonczyć . POMOCY!!!!

spójrz na datę cytowanego postu w tamtych czasach wszystko było możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...