Skocz do zawartości
mlodystary

Najlepsze odżywki na mase i rzeźbe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam! Podepnę się trochę pod ten wątek i zapytam – czy ktoś z Was może polecić jakieś batony (lub inne słodycze) o wysokiej zawartości białka? Ale takie żeby miały z minimum 15g... bo wszystko to co w marketach to pseudo-proteinowe batoniki z 200% ceną normalnego. Chciałbym wrzucić coś słodkiego do diety, bo jestem uzależniony od słodkiego, ale nie chcę słodkościami zaprzepaszczać całej wykonanej pracy.

Edit: zamówiłem takie batoniki https://nuviago.pl Fajny skłąd zobaczymy jak ze smakiem. 

Edytowane przez Moro88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.07.2020 o 10:57, indianin90 napisał:

Ja z kolei mam problem z przybraniem na masie - mało tłuszczu mało mięśni...

Na takie przypadłości tylko metka plus testo ;D kuracja w przeliczeniu znacznie tańsza niż wyrzucanie pieniedzy w błoto za suple ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tak myślałem  że te dwa pajace dadzą głos 
    • Mam tapetę pulpitu gdzie jest dużo szarych odcieni - krajobraz gór w jesieni . Po raz pierwszy zauważyłem drgania szum właśnie na tych miejscach na pulpicie w Philipsie Evni i Samsung G8, choć Evnia była bardziej widoczna . Gdy to po raz pierwszy zauważyłem to zacząłem widywać to częściej w innych momentach pracy na monitorze . To jak z rysą w samochodzie, jak pierwszy raz zauważysz to będziesz ją widział już zawsze . Kiedyś ktoś tu na forum pisał o tym, że oledy potrafią " mrowić" w niektórych kolorach i poziomie jasności . Dlatego bardzo mnie to ciekawiło czy powtórzy się to na MPG321 . Zachowałem tę samą tapetę , ten sam kabel DP - żadnego szumu . Ewidentnie to wyeliminowano .    Ramkę MSI MPG321URX ma identyczną jak Samsung G8 - malutka wąska - mówię o krańcach matrycy tuż z tyłu . Zaś plastikowa obudowa jest przymocowana do matrycy już wewnatrz zasilacza , trzeba uważąć podczas przesuwania żeby nie wyginać mocno gdyż można coś uszkodzić - matryca MSI jest bardzo wąska , dla mnie mogła być tak gruba jak w G8 ( cała obudowana  im bliżej środki tym grubsza jako jednolita obudowa ) - tutaj w MSI i Asus ROG jest niestety bardziej podatna na wygięcie i uszkodzenie .  Reasumując obraz MSI lepszy jak w G8 zdecydowanie w końcu parametry mówią same za siebie , ale obudowa wg mnie w G8 lepiej się prezentuje zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa . 
    • Chłopaki się rozpisali o wentylatorach, więc odpowiem Ci na zadane pytanie. Karty, które wymieniłeś bym sobie darował, czyli Gainward, ponieważ mają jakieś felerne wentylatory które chodzą jak traktor. To samo Palit. Zotac - zależy od sztuki ale też ich wentylatory niespecjalnie chodzą w tych seriach kart (RTX4xxx). Polecam model od Gigabyte Gaming OC Co do INNO 3D nie wiem, ale jeszcze polecali tutaj karty od PNY. Osobiscie z tych wszystkich brałbym Gigabajta Gaming OC lub MSI SuprimX.
    • nie wiem czy za tyle dostaniesz dużo więcej 😉
    • Nie nie aż tak nie 4-5k max
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...