Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrDark

AMD Dual-Core Optimizer

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem DCO przez pół roku, żadnych problemow. Ale po odinstalowaniu tego kilka gierek zyskalo ladnych pare FPSów, wiec nie instalowalem spowrotem. DCO jest przeznaczone dla starszych gierek, ktore sobie nie radza z dwoma rdzeniami. Moim zdaniem DCO nie jest az tak potrzebne, jesli gra sprawia problemy mozna ustawic koligacje na jeden rdzen w manadzerze zadzn. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ale u mnie problemy wystepuja dosc czesto z roznymi grami i programami wiec ustawianie ciagle koligacji jest dosc meczace. Poza tym grafika w nich nie przyspiesza ani nie zwalnia a jedynie skacze mi animacja tzn, tak jakby cos szarpie elementy grafiki na boki. Nie chce instalowac DCO bo z tego co czytałem nie da sie go potem całkowicie usunac z systemu, wiec w razie problemów z tym programem to system do reinstalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie masz moze czasem jakiejs grafiki cud miod z magistrala 128 lub nie daj boze 64 bity ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ma magistrale 128 bitów ale to raczej nie problem. To jest karta palit geforce 7300gt sonic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze ani razu nie miałem teogo na kompie i problemów nie miałem, tylko raz w jednej staarej grze ale wyłączałem jeden rdzeń ręcznie i po problemie ;) w jakich grach mieliście problemy bez łątki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jesli grafika czka to na 90% wlasnie jest problem karty z kiepska magistrala, i dotyczy to zarowno gier jak i programow typu photoshop, acrobat reader itd. tak to jest jak sie robi oszczednosci nie tam gdzie trzeba, pobaw sie sterami i optymalizacja ustawien grafiki lepiej, bo ta latka od amd to wiecej bruzdzi niz poprawia to raz a dwa to raczej eliminowala nagle przyspieszenia w grafice a nie zaciecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Chciałbym nawiązać do tematu i powiem że mój komp również chodzi dość mocno niestabilnie jak na parametry poniżej:

Płyta Asus M3A-78-EH

Procesor AMD 64 X2 5400 + BOX

Ram Kingston 2x1GB dual 800 MHz CL5

Grafika Geforce Gainward 9600 GT 1GB 700/2000

Zasilacz Chieftec 650 W

Chłodzenie przód Revoltec 120

Chłodzenie tył Revoltec 92

Komputer ma straszne skoki ( wydaje mi się) procesora w Grach NFSU 2, zaczyna mi przyśpieszać i zwalniać grafika, Crysis, Crysis Warhead, James Bond Quantum of Solace można powiedzieć to samo, nie sądzę żebym miał słabego procka czy całego kompa ale zastanawiam się czy AMD Driver i Dual Core Optimizer pomoże ? bios mam najnowszy bo 0804, sterowniki do grafiki 185.85 także nie wiem co może być z tym kompem nie tak

Mam pytanko co do XP 32 bit SP3 i kompatybilnością z Cool & Quiet, AMD Driver i Dual Core Optimizer ? może to wszystko być instalowane ze sobą ? czy coś pominąć ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Christopher91

Łatka jak najbardziej przydatna, w gta SA i VC miałem nagłe przyśpieszenia po godzinie grania, gra chodziła jak szalona a po zainstalowaniu łatki wszystko jest ok i ine gry lepiej chodzą xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstaluj optymizera to się przekonasz :>

powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Optimizer nie zawsze pomaga, u mnie w Unreal Tournament nie dało się grać przy włączonym C&Q, optimizer pomagał bo gra z przyśpieszonej zrobiła się na zmianę prześpieszono zatrzymana, dopiero wyłączenie oszczędzania energii wszystko rozwiązało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanko:

Jest coś takiego do intela? Bo jakby było to być może wiele by zdziałało chociaż i tak jak widze gry po podkręceniu chodzą 2x szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...