Skocz do zawartości
RDI

Co sobie ostatnio kupiliście?

Rekomendowane odpowiedzi

A TEGO JESZCZE NIE MA W POLSCE

TO SIE NAZYWA PULSONIK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chcez kupic koncowek do szcztoczek? ile kg potrzebujesz? oczywiscie mam normalne koncowki rozne a nie takie dla ciot ze sensi

wlosy twarde jak w szczocie do kibla albo drucianej, tylko dla prawdziwych twardzieli IKS DE DE DE :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak

Bajera te 120mz, a kupiłem bo chciałem coś z dużą baterią.

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie 120 Hz wydaje sie ciekawa sprawą, chociaz az tak nie uzywam telefonu do multimediów. Ponoć ter hertze drenuja baterie ze uj. To ile to trzyma?

@up

A niby czemu się nie nadaje?

granie na tel? niewygodne. Poza tym mozna grac na wszystkim co nie jest najnizsza polka, wiec takie "gejmerskie" tel to taki maja sredni sens. Nooo ten ekran 120Hz wydaje mi sie jedynie rozsadany, ale to zaraz kazdy flagowiec bedzie to mial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od rana do wieczora to mi ze 30% zleciało a dużo się bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A TEGO JESZCZE NIE MA W POLSCE

TO SIE NAZYWA PULSONIK

XDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie 120 Hz wydaje sie ciekawa sprawą, chociaz az tak nie uzywam telefonu do multimediów. Ponoć ter hertze drenuja baterie ze uj. To ile to trzyma?

granie na tel? niewygodne. Poza tym mozna grac na wszystkim co nie jest najnizsza polka, wiec takie "gejmerskie" tel to taki maja sredni sens. Nooo ten ekran 120Hz wydaje mi sie jedynie rozsadany, ale to zaraz kazdy flagowiec bedzie to mial.

To niech najpierw zaczną mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy fon który wytrzymał mi w robocie 24h i jeszcze 30% zostało.

Przy 5% pokazywało czas pracy ekranu 12h. 6h seriali,reszta na necie. 120mz cały czas on.

:zakochany:

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

więc odświeżanie ekranu 120Hz nie powinno stanowic problemów w przyszlych flagowcach. Powinna tez byc jakas automatyka, ze 120 sie odpala jak potrzeba. Bo po co odswiezanie 120Hz interfejsu albo film ktory i tak ma max 60 fps

ale tez wynika faktycznie spoko, licze na fajna baterie w s20 ultra, bo mimo ze s10 mial lepsze juz niz te żalosne s8/9 3000 mAh to i tak rewelacji nie bylo. po aferze z bateriami w notach dawali przez 2 generacje wzglednie slabe baterie ze strachu przed powtorka z plonacymi notami. BTW, kilka tel sie zjarało na milion i juz afera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie w interfejsie to mega bajer. Po 10min przestaje się na to zwracać uwagę ale jak się weźmie potem fona kogoś innego bez tego to jest dramat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4141320_0_i1064.jpg

PVS416G360C7K_2_LargeProductImage.jpg

41GcB%2B7KTlL.jpg

czekam na jakas oferte na procka 1600x, poki co sama bieda bez gwarancji albo powyginane piny :hmm:

jakby ktos pytal czemu taka bieda, to odpowiadam, ze ja wiecej niz 1600x nie potrzebuje :red:

Edytowane przez Ender.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi