Skocz do zawartości
RDI

Co sobie ostatnio kupiliście?

Rekomendowane odpowiedzi

rower se kupile xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

4141320_0_i1064.jpg

PVS416G360C7K_2_LargeProductImage.jpg

41GcB%2B7KTlL.jpg

czekam na jakas oferte na procka 1600x, poki co sama bieda bez gwarancji albo powyginane piny :hmm:

jakby ktos pytal czemu taka bieda, to odpowiadam, ze ja wiecej niz 1600x nie potrzebuje :red:

Edytowane przez Ender.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Irlandzka wypłata i tylko B450? Nie lepiej było już brać B550 z PCIe 4.0 i kiedyś wrzucić Ryża na Zen 4?

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dlaczego 1600X?

Kup sobie 1600 AF,jego podkręcisz na spokojnie do 4-4,1 GHz i będziesz miał to samo co na 1600X.

Co do wyboru ramu i płyty,płyta ok,a pamięci jak są 3000/3200 MHz i na sensownych kościach to też spoko,możliwe że na nich 3600 MHz wykręcisz

A chłodzenie,powiem ci że jednak Mugen 5 będzie trochę lepszy od chłodzenia Cooler Mastera

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Irlandzka wypłata i tylko B450? Nie lepiej było już brać B550 z PCIe 4.0 i kiedyś wrzucić Ryża na Zen 4?

nie potrzebuje nic ponad 1600x, zreszta skaluje mi sie dobrze ten procesor z karta

po prostu niektore gry u mnie na tym xeonie klatkują, powiedzmy taki valorant przy streamie robi 40 klatek, a chcialbym zeby bylo plynnie

Dlaczego 1600X?

Kup sobie 1600 AF,jego podkręcisz na spokojnie do 4-4,1 GHz i będziesz miał to samo co na 1600X.

Co do wyboru ramu i płyty,płyta ok,a pamięci jak są 3000/3200 MHz i na sensownych kościach to też spoko,możliwe że na nich 3600 MHz wykręcisz

nie mam zamiaru nic krecic, szczegolnie nie na plycie z tak marna sekcja (dobrze, ze jest tam w ogole jakis radiator)

ramy to 3600mhz cl17

bjeda

dzieki zawsze moge liczyc na twoje cieple slowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kim jestes

jakis normik

4141320_0_i1064.jpg

PVS416G360C7K_2_LargeProductImage.jpg

41GcB%2B7KTlL.jpg

czekam na jakas oferte na procka 1600x, poki co sama bieda bez gwarancji albo powyginane piny :hmm:

jakby ktos pytal czemu taka bieda, to odpowiadam, ze ja wiecej niz 1600x nie potrzebuje :red:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

wazne ze starczy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie potrzebuje nic ponad 1600x, zreszta skaluje mi sie dobrze ten procesor z karta

po prostu niektore gry u mnie na tym xeonie klatkują, powiedzmy taki valorant przy streamie robi 40 klatek, a chcialbym zeby bylo plynnie

Nic dziwnego,przy twoim Xeonie RX 580 jest na wyrost - procesor ci blokuje trochę kartę

Dołączając narzut sterownika karty plus streaming masz odpowiedź,Xeon tobie nie nadąża ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak bede zjezdzal do polski, to wezme ta platforme do polski i zrobie sobie z niego kompa do internetu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra gajs, jest troche inaczej....

te rzeczy ktore niby zamowilem, mialem je zamawiac tego wieczora kiedy napisalem post, natomiast postanowilem ze zrobie to dnia nastepnego

i tak do przedluzam... wiec wpadlem na pomysl zeby zrobic ladny build na ktory wydam jakies 2x tyle

w planach mam fractal design core 1000 (z zasilaczem na gorze), karta bez zmian, plyta to MSI Mortar Max b450m (bo to jedyna niemal cala czarna plyta), ramy ballistix sport 16gb, procek to 1600x/2600x, do tego noiseblockery black silent pro (te czarne przezroczyste), chlodzenie do procka to big shuriken 3, oploty na kable do zasilacza, ktore zrobie prawdopodobnie sam (dwa kable w jednym oplocie) no i z przodu budy lamptron fc6 (ofc dostepny wylacznie u chinoli)

TERAZ NAJWAZNIESZE: PO KIEGO MI KOMPUTER DO PYKANIA I STREAMOWANIA, SKORO JA W PRACY DO 18 SIEDZE, PRACUJE W SOBOTY A WOLNA MAM TYLKO NIEDZIELE? (JAK NIE JADE NA FUCHY?) :E

za calosc na chwile obecna bez oplotow i procesora wychodzi okolo 440 euro, dolicz procesor to jakies 140 euro + kilkanaście metrów oplotu MDPC

mam wybekać ponad 600 euro zeby co jakis czas w cos pograc? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odstawiles leki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.07.2020 o 20:02, Ender. napisał:

dobra gajs, jest troche inaczej....

te rzeczy ktore niby zamowilem, mialem je zamawiac tego wieczora kiedy napisalem post, natomiast postanowilem ze zrobie to dnia nastepnego

i tak do przedluzam... wiec wpadlem na pomysl zeby zrobic ladny build na ktory wydam jakies 2x tyle

w planach mam fractal design core 1000 (z zasilaczem na gorze), karta bez zmian, plyta to MSI Mortar Max b450m (bo to jedyna niemal cala czarna plyta), ramy ballistix sport 16gb, procek to 1600x/2600x, do tego noiseblockery black silent pro (te czarne przezroczyste), chlodzenie do procka to big shuriken 3, oploty na kable do zasilacza, ktore zrobie prawdopodobnie sam (dwa kable w jednym oplocie) no i z przodu budy lamptron fc6 (ofc dostepny wylacznie u chinoli)

TERAZ NAJWAZNIESZE: PO KIEGO MI KOMPUTER DO PYKANIA I STREAMOWANIA, SKORO JA W PRACY DO 18 SIEDZE, PRACUJE W SOBOTY A WOLNA MAM TYLKO NIEDZIELE? (JAK NIE JADE NA FUCHY?) :E

za calosc na chwile obecna bez oplotow i procesora wychodzi okolo 440 euro, dolicz procesor to jakies 140 euro + kilkanaście metrów oplotu MDPC

mam wybekać ponad 600 euro zeby co jakis czas w cos pograc? :E

Za 600 euro to ja bym sobie życie od nowa ułożył :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adata Gammix S11 PRO 1TB

10700K

Z490 Evga 

póki co 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czemó nje amd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Last of Us Part II, na premierę, dopiero teraz miałem czas skończyć. Parę książek, trochę ciuchów.
Weekend w 3mieście, ale to dopiero za 2 tygodnie, niestety za dużo roboty jest. 3 tygodnie w Hiszpanii we wrześniu. 5 dni w Marriott Madrid, Tydzień w Hilton Barcelona.A reszta to szwendanie się po północy Hiszpanii.

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, hwdp43 napisał:

czemó nje amd ?

Rozważałem, nie powiem, ale jakoś nie umie się przekonać do AMD :/

Ale uważam, że intel ssie od dłuższego czasu i AMD ma fajne procki teraz 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przetarlem scrolla mojej myszki wilgotna szmatka (:red:) i mi sie zaczela wykrzaczać :(

razer-basilisk-x-hyperspeed.jpg

i-roccat-taito-control-mini-roc13171.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komiksy, będę powoli odbudowywał kolekcję z lat dziecięco-nastoletnich.

Na początek Kleks i Wieczna Wojna : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.07.2020 o 19:43, Sfinks napisał:

Weekend w 3mieście, ale to dopiero za 2 tygodnie,

Nie mów że na jarmark się wybierasz xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.07.2020 o 18:25, Myst napisał:

Nie mów że na jarmark się wybierasz xd

A kiedy to jest, bo 31 po prostu miałem na tyle wolne, że mogę sobie pozwolic na urlop :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi