Skocz do zawartości
RDI

Co sobie ostatnio kupiliście?

Rekomendowane odpowiedzi

niech ktoś zgadnie do czego mi to potrzebne :P

podpowiedź: klawiatura :red:

s-l1600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wypad z ta reklama

// To zaraportuj z łaski swojej strażniku teksasu.
// Ev.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj burgerka czeskiego, kotlet wołowy, prażony ser, bekon, ser czedar, duzo jalapeno, żurawina mmmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo mi sie K701 zepsuly (moge odsprzedac, przerywa lewa strona przy sluchaniu), to wizialem na szybko takie.

Mam to podpiete do FiiO K5 Pro. Calkiem niezle pyka. Ale rzadko ostatnio siedze w domu. Prca, silka i hobby, wiec kąpy poszly w odstawke. 

AKG K712 PRO - Sklep Muzyczny Music Center - Sklep Muzyczny Music Center

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG oled c1 65" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Chanukowy Harry był w czerwcu kilka razy :-)

hpPNEKz.jpg

1. Oled LG G1 65 cali

yozvwbw.jpg

2. Druga PS5 z dwoma padami i Ratchet - bonus przy zakupie LG ponieważ dodawali do niego bon na 3000 zł. Szybko znalazła nowego właściciela.

QZGMZni.jpg

3. Samsung Galaxy S21 Ultra

aG3SfJ2.jpg

Er78lPT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO NIE ZABAWKA, TYLKO MACZETA, KOSA I KLAMKA

Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC 8GB GDDR6 - Karty graficzne NVIDIA -  Sklep komputerowy - x-kom.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• A mnie brakuje gry od Ubi bez idiotyzmów od Ubi... 
    • Ale oddziel tutaj dwie kwestie - większa część społeczeństwa popierała tzw. kompromis aborcyjny, jednak już nie postulat lewicy dotyczący "aborcji na żądanie" w każdym przypadku. Z tego powodu te, wg Ciebie, jedne z większych protestów w historii (skąd w ogóle taki pomysł?) bardzo szybko zaczęły upadać. Bo najpierw pojawił się postulat walki o utrzymanie kompromisu, a potem wkroczyła liderka tego ruchu, Pani Lempart, i postawiła nowy postulat. Ludzie zaczęli być krytyczni wobec tego i dziś po tych niby największych protestach nie ma śladu. Już nie mówiąc o tym, że to temat znowu rozdmuchany był przez media, więc w pewnym momencie mniej uważni obserwatorzy mogli odnieść wrażenie, że cała Polska walczy przeciwko PiS. Co prawdą oczywiście nie było. Tylko jak to zwykle bywa, najlepiej widać i najbardziej słychać tych, którzy dużo krzyczą, a przyklaskują im lewackie media. Te protesty stały się jednymi z najbardziej komicznych w pewnych momentach, gdy chodzili tam ludzie, którzy nie do końca orientowali się w sprawie, a młodzież chodziła dla zabawy, żeby pokrzyczeć "***ać PiS". Wcześniej pisałeś o 500, a teraz atakujesz mnie myśląc, że jestem chrześcijaninem, bo popieram Konfederację. Ok, może jestem, może nie, nie dowiesz się. Powiem tyko tyle, że lewacy potrafią jednocześnie walczyć o prawa kobiet i krytykować chrześcijan, wskazując ile to złego ta religia wyrządziła. Nikt już nie pamięta, że chrześcijaństwo zmieniło model rodziny i sprawiło, że kobieta stała się równa mężczyźnie. Gdyby nie chrześcijaństwo, to lewacy dziś mieliby znacznie więcej roboty.
    • Wielkie dzięki za odpowiedź. Internet mam w umowie 80, w praktyce ~70+, zatem wychodzi na to, że ten router odpada. Pytanie, zakładam że to będzie ok? --> https://www.x-kom.pl/p/663397-router-tp-link-td-w9960n-80211b-g-n-300mb-s-aneks-a.html Od biedy mógłby się też chyba wykosztować na to --> https://www.x-kom.pl/p/663368-router-tp-link-archer-vr2100-2100mb-s-a-b-g-n-ac.html, na oko niezły router i chyba ma to co mnie interesuje, ale wtedy co bym z tym Archer'em zrobił, trochę szkoda by go było na zwykłego switch'a albo AP zmarnować... Zobaczę z tym DMZ na szybko, żeby "coś" mieć skonfigurowane (za tydzień wracam do roboty, więc sieć gościa by się przydała). Widziałem to już gdzieś wcześniej ale prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem logikę jak ta sieć będzie wtedy działać, nigdy wcześniej nie robiłem DMZ, ale Twoje kroki wydają się jasne, zobaczymy czy to zadziała. Może się ostatecznie okazać, że i tak pójdę we własne urządzenie, żeby nie być przywiązanym do rozwiązania operatora (kto wie, może za rok znowu zmienię operatora, to wtedy wystarczyłoby tylko zaktualizować login i hasło, bez żadnych dodatkowych zabaw). Dzięki za pomoc.
    • Jest tu ktoś kto kopie RVL ?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...