Skocz do zawartości
RDI

Co sobie ostatnio kupiliście?

Rekomendowane odpowiedzi

niech ktoś zgadnie do czego mi to potrzebne :P

podpowiedź: klawiatura :red:

s-l1600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wypad z ta reklama

// To zaraportuj z łaski swojej strażniku teksasu.
// Ev.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj burgerka czeskiego, kotlet wołowy, prażony ser, bekon, ser czedar, duzo jalapeno, żurawina mmmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo mi sie K701 zepsuly (moge odsprzedac, przerywa lewa strona przy sluchaniu), to wizialem na szybko takie.

Mam to podpiete do FiiO K5 Pro. Calkiem niezle pyka. Ale rzadko ostatnio siedze w domu. Prca, silka i hobby, wiec kąpy poszly w odstawke. 

AKG K712 PRO - Sklep Muzyczny Music Center - Sklep Muzyczny Music Center

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG oled c1 65" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Chanukowy Harry był w czerwcu kilka razy :-)

hpPNEKz.jpg

1. Oled LG G1 65 cali

yozvwbw.jpg

2. Druga PS5 z dwoma padami i Ratchet - bonus przy zakupie LG ponieważ dodawali do niego bon na 3000 zł. Szybko znalazła nowego właściciela.

QZGMZni.jpg

3. Samsung Galaxy S21 Ultra

aG3SfJ2.jpg

Er78lPT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO NIE ZABAWKA, TYLKO MACZETA, KOSA I KLAMKA

Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC 8GB GDDR6 - Karty graficzne NVIDIA -  Sklep komputerowy - x-kom.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawa jest krutka jak przyrodzenie hawu:

kupilem 5600x, zrobilem update biosu, wsadzilem :red: i niestety wywala sie pod obciazeniem, wypelnilem forme gwarancyjna i czekam :sex:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja chciała termomixa to sobie sprawiła. Teraz gotuje jak po#ebana. Codziennie mam swiezy gorący chleb/bułki/chałki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• No widzisz. I dlatego konserwa też ma swoje mocne strony, głównie porządek i ład, lewica to raczej parcie ku buntowi, stąd wiele nurtów na przestrzeni lat. Każda strona się w jakiś sposób uzupełnia, bo nie ma systemu idealnego. Kiedyś bylem mocno za wolnym rynkiem, ale jeśli się wchodzi w dorosłe życie to człowiek widzi to z całkowicie innej perspektywy. Musi być choć minimalny socjal, bo różnie może się w życiu ułożyć. Na pewno będziecie na to patrzeć też inaczej, bo mieszkacie w Polsce, a tam jest raczej dziki Zachód. W NL też wolnego rynku nie ma, jest grupa trzymajaca władzę poprzez największe korporacje, a politycy tylko dają granty i ulgi. Za to ci na dole piramidy albo 50 albo 60% podatku na wszystko A co do Japończyków. Konserwy kulturowe, shinto ma mocne ukorzenienie w ich kulturze. Ale nie jest to robione w buracki, nachalny sposób, jak obchodzenie się z religią u nas. U nas muszą być jebutne pałace, tysiące klech na mszy, politykierstwo, no i telewizja. Ale i Japończycy, a nawet inne azjatyckie nacje mają zasadniczy problem. Rasizm na wyższym poziomie. Kto zna temat to wie o co chodzi.
    • Dlaczego obstawiasz tak niski wzrost wydajności ? Po przesiadce z ZEN2, na 11Gen w Origins fps 1% low skoczył o 30% i taka przesiadka ma sens, 10% wzrost wydajności na 12Gen byłby dla mnie nieporozumieniem. 10% wzrost wydajności na zestawie i5 + Z690 + 16GB DDR5, za jedyne 3000zł. 🤣    
    • Dobry wieczor, kupilem sobie GTX 1050ti Gaming 4GB i przy odpaleniu tylu samych procesow co na mojej poprzedniej karcie GTX 750ti 2GB dostaje black screena i po odbugowaniu dostaje debugi na kilku klientach + zmienia mi sie tryb okien na stary i nie dziala podgladanie otwartych folderow - czyli tak jakby brakowalo pamieci. Ale przeciez to jest absurdem, bo moja poprzednia miala 2GB i przez 4 lata nigdy nie mialem takiej sytuacji, a tutaj kupuje 4x drozsza karte, zeby miec takie cyrki?Na poczatku myslalem, ze to kwestia wadliwej karty, wiec kupilem kolejna. Tym razem GTX960 Ti Gaming 4GB sytuacja jest identyczna, przy odpaleniu wiekszej ilosci procesow black screen + przelaczenie miniaturek/okien na starszy tryb tak, by zwiekszyc wydajnosc...O co tutaj do jasnej ciasnej chodzi? Jedyna roznica jaka wpadla mi w oko, ze te dwie ktore kupilem maja pol-pasywne chlodzenie. A ta moja stara 750ti uzywa wentylatorow non stop dzieki temu jest zawsze chlodna i moze tez bardziej wydajna? Bo jak inaczej to nazwac co sie dzieje? Co jeszcze mnie zaciekawilo, skoro np. 960ti ma 2x wiecej pamieci to dlaczego "GPU memory used" przy odpalonych tylu samych programach wynosi praktycznie tyle samo 93-91%? Co to sa za jaja, bo ja tutaj czegos nie rozumiem... Tutaj przykladowo screeny nowej vs stara przy tylu samych procesach: Oczywiscie wszystkie sterowniki byly najnowsze, reainstalowane poprawnie programem DDU, wiec na 100% tutaj nie ma co szukac problemu.
    • Okey, dziękuję za odpowiedź :). DynDNS rozwiązuje problem
    • Konserwy. Ale miejscami ten konserwatyzm jest pozytywny - ogólna kultura osobista i w stosunku do innych, a miejscami bardzo negatywny - kultura pracy na ten przykład.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...