Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zabi

Gigaworks G500 Creative-kupno

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Gdzie mogę dostać te głośniczki ( CREATIVE GigaWorks g500 5.1 - THX ). Szukałem juz wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć. w każdym sklepie brak towaru. Proszę pomóżcie mi szukać. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie ja też ostatnio zauważyłem ze tych głośników brak wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noo... na allegro widzialem pare sztuk tylko szkoda ze drogo... jakies 730 zł z przesyłka bo wysylaja kurierem. Patrzac na oferty w sklepach to te glosniki mozna kupic za 570-610 zl tylko dlaczego wszystkie sklepy w polsce mają takie pustki w magazynach i nikt nie moze sprowadzic tych głośników.... nie rozumiem tego. Jest jakis problem ze sprowadzeniem towaru do magazynu od producenta ? Rozumiem ze może mało ludzi kupować te głośniki ale chyba nie problem sprowadzic z innym sprzętem nawet. Idę do sklepu a tu mi mówią..."mamy brak towaru na magazynie" z zapytaniem kiedy towar będzie " nie wiadomo" , a to nie mozna sprowadzic towaru ? " My nic nie wiemy "... a czy ktoś coś wie w tym kraju ? :hmm: Bida wielka... nawet głupich głośników nie mozna dostać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem dzisiaj w swoim mieście tych głośników i w ogóle nie moge ich dostać! :( W internecie też są niedostępne. To wszystko wygląda tak jakby zostały wycofane ze sprzedaży. Ale dlaczego? Przecież to są udane głośniki. Czy myślicie ze mozna sie spodziewać jakiś nowych głośników od Creativa które zastąpią g500? Ewentualnie jakie polecicie zamiast tych w podobnej cenie, które nadają sie do gier? Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może ktoś odpowiedzieć na powyższe pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szukałem dzisiaj w swoim mieście tych głośników i w ogóle nie moge ich dostać! :( W internecie też są niedostępne. To wszystko wygląda tak jakby zostały wycofane ze sprzedaży. Ale dlaczego? Przecież to są udane głośniki. Czy myślicie ze mozna sie spodziewać jakiś nowych głośników od Creativa które zastąpią g500? Ewentualnie jakie polecicie zamiast tych w podobnej cenie, które nadają sie do gier? Z góry dzieki.

geniusy taki jak mam w sigu cena ok400zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
geniusy taki jak mam w sigu cena ok400zl

One są krowiaszcze. G500 to głośniki komputerowe, a te co Ty proponujesz to nawet nie wiadomo gdzie ustawiać... center na cały monitor - pod warunkiem, że się ma CRT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo logitech z-2300 tyle że to 2.1 :) , niecałe 500zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem maila do Creative Labs odnośnie G500 i oto co otrzymałem:

"This product is temporarily out of stock due to unforeseen demand.

It should hopefully be back in stock in the coming month, please keep a

check on the website for updated details."

I sprawa wyjaśniona. Głośniki im się skończyły, bo sie nie spodziewali, że im tak szybko zejdą. Naszczęście w natchodzącym miesiącu będzie dostawa. Tylko szkoda, że tyle musze czekać :( .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...