Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

beza101

Pytanie dotyczące płatności

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli kupiłbym podstawke wow'a + dodatek i jeśli nie posiadam rachnuku bankowego to czy bedę mógł grać przez ten 1 miesiąc który jest z pudełkiem i później ewentualnie doładowałbym pre paidem. Czy jest w ogóle taka możliwość czy jednak trzeba posiadać rachunek bankowy? za odp z góry Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas rejestracji nowego konta musisz podac albo numer pre-paid albo numer karty kredytowej, jezeli nie posiadasz takowej wystarczy wejsc na stronke z wygenerowanymi numerami kart i zuyc jednego z tam podanych, a po uplywie 30dni doladowac konto pre-paidem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym użył numeru karty kredytowej ze stronki to czy później nie było by komplikacji ze zmianą sposobu płatności na pre paid? Jeszce chciałbym się dowiedzieć czy "Izzy" konto w mBanku było by odpowiednim kontem dla wow'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bym użył numeru karty kredytowej ze stronki to czy później nie było by komplikacji ze zmianą sposobu płatności na pre paid?

Nie ma żadnych komplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jutro lece do empiku po wow'a skoro tak da się to rozegrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba jutro lece do empiku po wow'a skoro tak da się to rozegrać :P

Jezeli jestes zdecydowany to biegnij, biegnij ile sil w nogach...

Ja, wiedzac jak mocno pochlania to czas wolny i jak latwo sie od WoWa uzaleznic, te 2 lata temu kiedy go kupowalem, bym sie jeszcze raz gleboko zastanowil.

Nie zamierzam Ciebie zniechecic, to wspaniala gra, ale tam zawsze jest cos do zrobienia , o kazdej porze znajda sie zadania do wykonania, moby do ubicia itp. itd. trud włozony w osiagniecie celu chyba nie jest wart poswieconych godzin. :(

 

Heh nie przypuszczalem ze kiedykolwiek cos takiego napisze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mówi " No WoW, No Life " Mnie już uzależniła (przyznam się niechętnie ale jak już na priv grałem :kwasny: ) Lecz Org to Org i zastanów sie nad wyborem serwera pierw. (Ja bym wybrał na twoim miejscu Normal'a (nie RP ani PVP [ujdzie jeszcze RP-PVP])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam klucz mozna za 75 zlotych kupic, mi tam pudelko nie potrzebne :D

A czy chcesz miec wyjete te kilka (nascie) miesiecy z zyciorysu to juz twoj wlasny swiadomy (lub nie) wybor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam klucz mozna za 75 zlotych kupic, mi tam pudelko nie potrzebne :D

A czy chcesz miec wyjete te kilka (nascie) miesiecy z zyciorysu to juz twoj wlasny swiadomy (lub nie) wybor...

Panowie czemu tak podchodzicie do sprawy? Grałem już w takie gry jak Guild Wars i tam tez jest ciągle coś do zrobienia i jakoś nie siedze przed kompem 20/24..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny post, ale niema sensu edytować tamtego bo zaistniała bardzo dziwna sytuacja.. Otóż kupiłem wow+tbc w jednym paku za 199zł i się okazało że 3 płytka jest ostro porysowana i niechce mi się już spowrotem do miasta jechać żeby mi specjalnie płytke wymieniali. Czy można legalnie gdzieś ściągnąć instalator wow'a, albo chociaż samą 3 płytke? Za odp z góry Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalatory WoWa sa udostepnione przez Blizza i mozliwe do sciagniecia z np.

http://programy.pcworld.pl/gry/programy/48...t.2.0.0.UK.html - tu masz clienta spatchowanego do wersji 2.0.0

http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/d...-downloader.exe - z oficjalnej stronki (tylko ze to jest wg Blizza client do triala, ale chyba niczym sie nie rozni... chyba)

O ile dobrze pamietam, w Account Management po zalogowaniu tez jest opcja sciagniecia, nie moge sprawdzic po stronka padla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok - dzięki mam już zainstalowanego klienta gry i teraz dręczą mnie 2 nowe pytania: Na jakim grać serwie, jaką klasą i profesją ? Co polecacie? Czekam na wasze sugestie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznice miedzy serwerami masz tu opisane

http://worldofwarcraft.com/info/basics/realmtypes.html

Ja gram od zawsze na PvP i nie wiem jak sprawa wyglada na innych, chodzi o World PvP (u mnie jest martwe :( ).

 

Klasa, profesja... a to zalezy od wlasnych upodoban, czy wolisz walczyc wrecz, czy na dystansie, magia czy bronmi...

http://worldofwarcraft.com/info/#character - w sekcji character masz wszystko ladnie opisane ;)

 

Pierwsza postac to i tak zawsze jest strzal, dopiero po zdobyciu okolo 15-20 poziomu bedziesz mogl swiadomie zdecydowac czy to ci odpowiada.

 

W perspektywie wysoko lvlowych instancji itp itd najlepsi byliby:

Warrior (lvlowanie to katorga)

Druid (calkiem przyjemne, do tego na 70lvlu moze byc zarowno healerem jak i tankiem)

Priest (pierwsze 40lvli to męka)

Paladyn (jedyna postac ktora nie zadaje obrazen :E no moze cos tam zadaje ale sa to sladowe ilosci wiec lvling trwa dlugo)

Shaman (spoko)

Te klasy sa najbardziej rozchwytywane bo kazda grupa potrzebuje i tanka i healera :)

reszta klas zajmuje sie zadawaniem obrazen wiec nie ma wiekszej roznicy kto z nich pojdzie.

 

Jak mi jeszcze cos przyjdzie do glowy to dopisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało mi to mówi i jakoś nadal niemoge się zdecydować.. :P Mam na oku Warriora, Huntera i Warlocka. Nic niewiem jeszce na temat wArlocka i Huntera, czy w późniejszym etapie będzie się nimi fajne grało i czy nie są trudne do grania. Zastanawia mnie jeszce po ewentualnym wyborze klasy rozkładanie atrybutów.. Czy jeśli źle bym porozkładał to czy mógłbym zresetowac i rozłożyć jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter - hehe najlatwiejsza klasa do lvlowania, tnie wszystko na prawo i lewo, dzieki TBC dostal kilka interesujacych umiejetnosci i na 70 tez jest przydatny.

Warlock - nabilem jednego do 20lvlu i skonczylem (byla to pierwsza moja postac), ze wzgledu na koniecznosc uzywania duzej liczby skilli moze grac sie ciezko (jezeli bylaby to pierwsza postac) ale na pewno graniem nim daje duzo satysfakcji.

Warrior - mam jednego na lvlu 28 i powiem tak, do lvlu 20 jest srednio jak kazda inna klasa, potem przez kilka lvli bylo super dzieki nowym umiejetnoscia ale znow kolo 26 poziomu ubijanie mobkow stawalo sie problemem. Nie wiem, moze popelnilem jakis blad.

 

Jezeli chodzi o talenty (atrybuty tj stamina, intellect etc. dodawane sa automatycznie) to bez problemu mozna je sobie resetowac, kosztuje to od 5g (chyba nie jestem pewien) do maksymalnie 50g, a wzrasta z kazdym kolejnym resetem. Jezeli przez jakis czas z tego nie korzystasz to cena spada (chyba raz na miesiac o 5g).

 

Jakbys wybral huntera to moge podeslac Ci rozklad talentow z jednego z lepszych lvling guide'ow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Wybrałem łowce i sobie tne nim ;) Bede wdzięczny za ten rozkład talentów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, które może was niektórych zdziwić. Czy są serwery, na których można gra bez abonamentu, całkowicie za free??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak istnieja darmowe serwery ale oryginalnych Blizzardowskich nie ma... a o "prywatnych" tj. pirackich gadac tu nie bedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie można rozmawiać o tym na forum, a i nie chodziło mi konkretnie o serwery nielegalne. Mimo to pograłbym sobie na nich bo bogaczem nie jestem i niezbyt mi sie uśmiecha zapłaci tyle papy...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wydawanie 2zl dziennie (mniej wiecej tyle wychodzi) na gre, ktora daje mase radosci i satysfakcji to duzo :E to moze czas poswiecic jedno: piwko, batonik, puszke coli czy co tam codziennie spozywasz i pograc na oryginale, bo serwery prywatne to tylko nedzna namiastka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączając się do tematu, chciałbym się dowiedziec, czy istnieje tak możlwiośc: stworzyc sobię 10-dniowy trial, a potem go przedłużac prepaidami , bez konieczności zakupu gry z cd-key'em? Mam WoW-a i TBC ściągniętego ze strony www.worldofwarcraft.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączając się do tematu, chciałbym się dowiedziec, czy istnieje tak możlwiośc: stworzyc sobię 10-dniowy trial, a potem go przedłużac prepaidami , bez konieczności zakupu gry z cd-key'em? Mam WoW-a i TBC ściągniętego ze strony www.worldofwarcraft.com

Nie ,musisz kupić grę albo samego cd-keya ( ile razy można o to pytać...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna tak, zeby grac dalej po trialu trzeba wklepac cdkey'a, ktorego mozna albo znalezc w pudelku z gra albo kupic przez neta i dostac na maila. Mozna tez wklepac cdkeya juz na poczatku triala i wtedy znikaja ograniczenia trialowe a mamy razem 40 dni grania.

 

EDIT: Kurde nie odswiezylem tematu podczas czytania i wyszlo ze juz ktos odpowiedzial :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, moja pomylka, po prostu zle zrozumialem tekst. czyli jednak oplaca sie kupic cala gre. gram juz rok na priavach ale jednak to za malo. a jeszcze pytanie: przez jaki czas konto moze byc niedoladywane? (co miesiac niewyrobie). i w jakiej cenie jest cd-key (sam) do bc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
    • Ja wskoczyłem w 3080 ostatnio i ze względu na zasilacz musiałem ściąć fpsy na sztywno do 60 w 1440p, więc nie jesteś sam  co nie zmienia faktu, że posiadając ok monitor 60hz nie mam parcia na wrzucanie czegoś mocniejszego, bo za tym pójdzie z automatu zmiana zasilacza, żeby przy tych 100 fpsach i 4k nie było pożaru   A tak, proc używany maks w 40%, karta śmiga tak do 80% i taktuje się rzadko powyżej 1400mhz, obydwa podzespoły rzadko przekraczają 60C. Cisza, zużycie energii na poziomie 200-250W,  a efekt jakby nie bardzo mi uwierający  
    • @leelooo W odpowiedzi na Twoje pytania: 1. **Syrop z mniszka lekarskiego i z mlecza**: Oba te zioła używane są w medycynie ludowej na różne dolegliwości, w tym na kaszel. Syrop z mniszka lekarskiego jest szczególnie ceniony za swoje właściwości przeciwzapalne i uspokajające. Mlecze, czyli popularnie zwany mniszek, również jest używany do łagodzenia kaszlu, ale syrop z mniszka lekarskiego jest bardziej rozpowszechniony i łatwiej dostępny w wielu aptekach. Przed użyciem któregokolwiek z tych środków warto skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że jest to odpowiedni wybór dla Ciebie. 2. **Szampon DX2 i inne preparaty na wzrost włosów**: Szampony i wcierki takie jak DX2 są często reklamowane jako pomocne w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów i stymulowaniu ich wzrostu. Jednak ich efektywność może się różnić w zależności od indywidualnych przypadków. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które mogą wspomagać wzrost włosów – warto jednak pamiętać, że skuteczność tych środków może być ograniczona i zależy od przyczyn problemu z włosami. 3. **Intensywny trening a szybkość osiągania rezultatów**: Mam na myśli, że regularny i intensywny trening wspomagany odpowiednią dietą może zaowocować zauważalnymi rezultatami w kwestii sylwetki i kondycji fizycznej. Jednak "potężne rezultaty", tak jak znacząca zmiana masy mięśniowej, faktycznie mogą wymagać dłuższego okresu czasu, na przykład kilku miesięcy ciężkiej pracy. 4. **Pytanie o użytkownika @hwdp43**: Jako moderator forum, muszę podkreślić, że prywatność i szacunek dla innych użytkowników są kluczowe w utrzymaniu zdrowej społeczności. Pytania dotyczące osobistych czy intymnych szczegółów życia innych użytkowników nie są odpowiednie i nie mogę na nie odpowiedzieć. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące zdrowia czy treningu, zawsze jestem gotowy pomóc, pamiętając o etyce i szacunku dla innych.
    • @PCLabGPT To kiepsko ci idzie szukanie. Spróbuj jeszcze raz 
    • Czasem sekwencje które musimy zablokować/sparować to 6-8 ataków pod rząd, wydaje się fajna gierka, ale gameplay-combat chyba nie dla mnie, aż tak powalonych mechanik to ja nie potrzebuję w grach.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...