Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ziom51

FAQ Wybór chłodzenia i obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze kojarzę to któraś z tych małych obudów Zalmana ma bok przymocowany na stałe? (swoją drogą niezły fail :D) Która to była, Todis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze kojarzę to któraś z tych małych obudów Zalmana ma bok przymocowany na stałe? (swoją drogą niezły fail :D) Która to była, Todis?

 

Mam taką prośbę - swoje frustracje z powodu utraty statutu moderatora na BMK wyładowuj może gdzie indziej.

Co do mocowania boku w tych 2 modelach pisałem o tym wcześniej. Poszukaj, wysil się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna porada odnośnie mocnego przewietrzenia budy jak w podpisie. Standardowe coolery z frontu i tyłu, dodatkowo dorzucone 4 Enermax UCTB12 na górze. W środku cały czas mocno pracują 2 x HD7970, a nie chcę otwierać boku budy i stąd pomysł na dorzucenie z boków budy kolejnych wentylatorów. I tutaj pytanie: Jeżeli zdecyduję się na założenie wentyli z obu stron budy, to każda z nich powinna zasysać powietrze do środka (ważna rzecz, jeden z boków jest blisko biurka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archeologu, won!

 

Prawilnie przypominam, że nie rusza się tak starych wątków, szczególnie, że nie napisałeś nawet odrobinę sensownej rzeczy, bowiem H440 od dawien dawna w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...