Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Aeryn

Koci temat :)

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż ze mnie psiara bardziej niż kociara to chętnie pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalina, bez Twojej zgody przekopiowałam posta na inne forum, jest tam sporo kotolubnych istot... może akurat. Wybacz :*

 

W poniedziałek coś wysyłam :) ale pchnij mi nr konta na pw, żebym się nie pomyliła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ze mnie psiara bardziej niż kociara to chętnie pomogę :)

 

 

Ależ ja mam też trzy sunie!

Jedna znaleziona po sobotniej giełdzie zwierząt ( nie "poszła" i ją zostawili...)

Druga wywieziona pod stację Orlenu w Rykach i wyrzucona z auta ( znalazłam jak przypadkowo tam tankowałam w drodze do Wawy)

Trzecia- wywieziona do lasu razem z jej własnym szczeniakiem ( znaleziona przez moją znajomą, wzięlam sunię na tymczas i została)

 

Wszystkie panny są już wysterylizowane!

 

A to orlenowska Rzapka ( pisownia oryginanlna)

ff1d6a8a4c61d13em.jpg

 

 

Niunia z giełdy:

41a174d81cf65665m.jpg

 

 

 

PS

 

Kai, konto fundacyjne:

 

82 1240 2496 1111 0010 0568 3416

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całą zimę ogrzewałam tam grzejnikiem elektrycznym ( bałam się postawić tam kozę lub grzejnik na gaz). No i rachunki mnie dobiły: po 1000zł za każdy miesiąc, od grudnia poczynając...

Ogrzewanie prądem jest najdroższym z możliwych.

Jeżeli używają systemu prognozowania zużycia energii, to może się okazać, że będziesz miała sporą nadpłatę. Popatrz na stan licznika i porównaj z prognozą. Jeżeli faktyczne zużycie jest znacznie mniejsze niż prognoza, idź do energetyki i poproś o korektę.

Jak możesz, załatw styropian i ociepl pomieszczenie. Zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania.

 

edit

Ciekawe, co trzeba, żeby się zarejestrować jako organizacja pożytku publicznego? 1% z PITa... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
img

img

Pfu, pfu, łeee, co to jest?

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pfu, pfu, łeee, co to jest?

:E

 

 

Nie wiem co to jest.

U mnie są normalne zdjęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Nie wiem co to jest.

U mnie są normalne zdjęcia...

Zdjęcia są normalne, ale ja po prostu nie lubię psów. :E

Push-up3k, a umiesz czytać? :> Nie lubisz, nie patrz, nie komentuj, ok?
Donra, następnym razem komentować nie będę.

Czytać umiem, ale co to a do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia są normalne, ale ja po prostu nie lubię psów. :E

Push-up3k, a umiesz czytać? :> Nie lubisz, nie patrz, nie komentuj, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie klatek trzeba bardziej bronić przed zalanymi menelami rasy ludzkiej, niż przed kotami. One przynajmniej po sobie zakopią.

 

Sorry, spływaj z tematu, skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia. Mam nadzieję, że Tobie kiedyś też ktoś zaproponuje mysz na obiad.

oj wiedziałem ze wchodzę w siedlisko zła i zostanę pojechany bo marudzę na biedne kotki , wiesz kotki nie służą tylko do przytulania i miziania sie nimi

a jak nie wiesz to zapraszam do babci na wieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj wiedziałem ze wchodzę w siedlisko zła i zostanę pojechany bo marudzę na biedne kotki , wiesz kotki nie służą tylko do przytulania i miziania sie nimi

a jak nie wiesz to zapraszam do babci na wieś

Poważnie? Powaliłeś mnie tą informacją. Teraz uważam się za oświeconą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
a jak nie wiesz to zapraszam do babci na wieś

Ba! Mieszkam w "mieście" i mój kot co jakiś czas zostawia pod drzwiami na balkonie wszelkiego rodzaju gryzoni, od chomika, przez myszy do kreta lub ich zwłoki, a kotka sąsiada regularnie biega z ptakiem (bez skojarzeń) w pysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybkos już sam twój nick nam mówi dlaczego kotów nie lubisz. A teraz się stąd wyprowadź - na stałe, najlepiej.

 

 

 

 

Kalina - Agnes powiedziała że jeśli wkleisz swój post z prośbą o pomoc fundacji w "Dyskusjach na tematy różne", to ona go przyklei. Myślę, że warto. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały koci foto update :P:

 

Leia zainteresowana PCLabem: :E

 

pclabcatli4.jpg

 

 

Delikates na poduszeczce ;) :

 

 

pillowprincessiw7.jpg

 

 

Luke mający niezbyt mądrą minę, i jęzor na wierzchu, na dodatek! :E :

 

tongueouttu7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke mający niezbyt mądrą minę, i jęzor na wierzchu, na dodatek! :E :

 

Kot przyłapany na lizaniu sobie ja... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj wiedziałem ze wchodzę w siedlisko zła i zostanę pojechany bo marudzę na biedne kotki , wiesz kotki nie służą tylko do przytulania i miziania sie nimi

a jak nie wiesz to zapraszam do babci na wieś

wiesz co .... zazwyczaj osoby które mają koty wiedzą co i jak ;)

nie rozumiem sensu wypowiadania się w tym wątku skoro nie masz nic mądrego do napisania .... nabijasz posty ?? szukasz akceptacji ??

 

Kasia ja się piszę z pomocą na koniec tygodnia :)

 

Kalina - Agnes powiedziała że jeśli wkleisz swój post z prośbą o pomoc fundacji w "Dyskusjach na tematy różne", to ona go przyklei. Myślę, że warto. :)

myślę że to dobry pomysł :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz co .... zazwyczaj osoby które mają koty wiedzą co i jak ;)

nie rozumiem sensu wypowiadania się w tym wątku skoro nie masz nic mądrego do napisania .... nabijasz posty ?? szukasz akceptacji ??

 

Kasia ja się piszę z pomocą na koniec tygodnia :)

 

 

myślę że to dobry pomysł :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Karlita, wątek już jest w "Ogólnych"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam, że wkleję i tu...

 

Otóż na Allegro można kupić bardzo ładne kolczyki mojej własnej produkcji. Dochód ze sprzedaży idzie w 100% na prąd za kwiecień ( ponad 800zł mi wyliczyli...)

 

Oto link do strony z moją ofertą kocia i kolczykową...:

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6560421

 

Zapraszam :)

 

 

PS

Karla, co u Gwiazdki? Zdjęcia jakieś zapodaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek koty, które posiadałem,

dsc00318xv7.th.jpg

Były leniwe...

dsc00321cw9.th.jpgdsc00241oj6.th.jpgdsc00074jj1.th.jpgdsc01914kq1.th.jpg

Lubiły rozmyślać...

dsc00075hy4.th.jpgdsc00073mw7.th.jpg

I zawsze zdarzły im się tak głupie pozycje leżące, że aż żal nie sfotografować...

dsc02343qv1.th.jpg

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do kociaży mam takiego zbuja Majkiego :) dachowiel 'ala amerykański długowłosy ;) jakiś 3-4 letni hmmm? chyba ;) kocha jeść, zajmować deske do pracowania w trakcie jej używania i przede wszytskim gryśc mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj maly bokser wagi piorkowej ;P

 

 

Świetny jest ten Twój kot, oglądałam zdjęcia z linka z Twojego siga :). Prawdziwy koci model! Szczególnie mi się podobało zdjęcie z lampką, super!

 

 

 

 

Znalazłam na necie pojemnik na wykałaczki który mnie rozbawił:

 

FF247.jpg

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Model ASUS TUF Gaming , o którym wspominasz jest to fajnie prezentujący się 27 calowy monitor IPS 2K (2560 x 1440) z natywnie 240 Hz, po OC 260Hz (1ms) dodatkowo pokrycie barw DCI-P3 wynosi 90 % więc monitor zapewni dobrą jakość i wyrazistość a obraz będzie płynny i przyjemny. Niektóre gry wykorzystują HDR więc z tym monitorem również można skorzystać z tej funkcji. Według mnie plusem jest też jasność na poziomie 400 nitów oraz technologie synchronizacji FreeSync i G-Sync (dla amd i nvidia).  Oczywiście są też tańsze modele z rozdzielczością 2K 240Hz patrz Lenovo Legion z lepszym pokryciem bartw DCI-P3 95% i z funkcją PIVOT - aby móc dostosować sobie wysokość i kąt pochylenia monitora do swoich potrzeb.
    • Chociaż faktycznie, niezawarcie umowy o produkcji w Polsce plus offset to wina Plaszczaka który brał wszystko z półki. Z samolotami bez uzbrojenia też się popisał, więc pewnie MON odkręca wszystko i spróbuje podpisać offset + produkcję w ostatniej umowie. Czemu się nie dało w drugiej? A no Plaszczak to Plaszczak co tutaj więcej dodawać.   Jak podpisywać umowy z Niemcami potrafią Czesi którzy w Europie mniej znaczą niż Polska ale jednak potrafią negocjować. Pomysł żeby brać pociski z Korei jako lewar na Niemcy nawet nie skomentuję, bo to poziom debila mógł wymyślić. 
    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.  
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...