Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aidahow

Coś zraziłem się do tego hwbot'a. Nawet 0,1 punktu nie mam :( Ale dóóół a wręcz dolina. Cholera :) Coś tu trzeba wykrzesać więcej z mojego krzemu tylko jak? W sumie to jeszcze wiekszości benchmarków nie porobiłem bo przyznam, że połowa jest mi obca ale... czasu trzeba.. czasu :)

 

To może Was wesprzę "chopaki" :E

 

Tylko póki co mam drobne problemy nad 0,1 punkta :E Ale spoko - jeszcze troche i na pewno się uda :)

 

Pomożecie? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może Was wesprzę "chopaki" :E

 

Tylko póki co mam drobne problemy nad 0,1 punkta :E Ale spoko - jeszcze troche i na pewno się uda :)

 

Pomożecie? :E

no to kręcimy łobuza i dawać super pi , wprime , pifasta i smarki

jakiś problem to pisz :exclam:

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie troszkę uprzątnąć, bo widzę że niepotrzebne w temacie do dyskusji o teamie się zaczęło na tematy wszelakie, starczy że na Pure jest wszystko w jednym, tu może być oddzielnie :P.

 

@Aidahow: benche jak sama nazwa wskazuje mają ze stabilnością tyle wspólnego co hmm... "setka" z biegiem maratońskim? Tj. masz te 100m i zapierniczasz jak głupi :E, nikogo nie obchodzi że te ustawienia są stabilne. Czyli jak masz 3,6GHz @ 1,45V stabilne to dajesz 1,55V czy coś, 4GHz czy ponad, otwierasz okno żeby nic nie spalić :P i przede wszystkim wPrime robisz bo to na Quadzie wychodzi dobrze [się liniowo skaluje z rdzeniami bo to są totalnie niezwiązane ze sobą obliczenia w sumie].

 

Też mnie właśnie martwiło że taka totalna cisza tutaj, jak mówię wkrótce się to mam nadzieję zmieni choć trochę [w sensie "świeżej krwi", nie tylko większego ruchu].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i lecimy znowu w dół :( przydał by sie zastrzyk jakiś dobrych wyników . na pure też mało kto coś dodaje brak sprzętu . dalej ludziska pobenchmarkować :E trochę

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, niestety już 4 miejsce :kwasny:

U mnie jeszcze kilka sensownych rzeczy do wybenchowania, lecz aura i nawał nauki działają na mnie przygnębiająco.

 

Dziwię się, że mało kto tu zagląda nawet JMKS przestał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przydał by sie zastrzyk jakiś dobrych wyników

By się przydało hmm... Tri-SLI, CrossFireX i Skulltrail... ;), co proste nie jest [a w każdym raznie nie aż tak :E].

 

Dziwię się, że mało kto tu zagląda nawet JMKS przestał....

Jak nikt nic nie pisze... Zaglądać zaglądam, ale co z tego...

Z rzeczy na czasie, to powiem że jak nie skończę artykułu do nowego roku to go chyba nigdy nie skończę ;), więc są pewne szanse że się wkrótce ukaże [akurat święta czyli dużo czasu, tak na moje].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

JMKS a jak z przeniesieniem hwbota do benchmarków? nadal cisza i w zwiazku ze ankieta nie poszła najlepiej siedzimy tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie podcięli skrzydła, że już właściwie linuxowych wyników nie akceptują, bo działają za szybko...a miałem kilka rekordzików, w sumie sam jestem zwolennikiem tego testu. A że wiem co i jak powyłączać w linuxie by uzyskać świetny wynik to inna sprawa. No, ale trudno, usunęli to usunęli, niemniej powinni też zrobić jakąś jedyną słuszną wersję windy do testowania sprzętu, by wyniki były adekwatne, a nie że będę godzinkę system ustawiał, bo szkoda na to czasu ^^.

 

Co do sprzętu to kumpel sobie ostatnio sprawił całkiem niezły, niemniej nie chce kręcić zbytnio, a szkoda, bo myślę, że kilka ciekawych wyników by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

hohoho, wszystkim o/c'erom wesołych, spokojnych świąt, trafionych prezentów i dobrych wyników i WR'ek :E

<może trochę spóźnione te życzenia ale są :P >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach "rozruszania" ;) towarzystwa, kilka newsów:

1. "k|ngp|n is back..."- taki oto tytuł newsa znajdziemy na stronie hwbot.org, oznacza to, ze k|ngp|n przejął koszulke lidera w ogólnym rankingu hwbot.org i hipro5 jest w opałach, zważyszy na to, że nie jest już pierwszy i No_Name traci do niego ok. 50pkt.

2. Do roboty! Do Teamu MXS ModLabs.net tracimy tylko 25pkt! A wieć nic innego tylko krecić{mój E8400 w drodze, wieć może znowu ruszę z wynikami :banan: }.

 

Narazie tyle, zapraszam do komentowania oraz do częstszego zaglądania do subforum hwbot.org(hwbot.org nie oznacza tylko subforum do dodawania wyników, możemy tu podyskutować, rozwiązać ew. problemy oraz wymieniać się spostrzeżeniami ;) )

 

EDIT: Zmiana lidera w naszym teamie- wuj rysio przegonił rybę o ponad 3pkt ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też szykuje się na e8400 ale najpierw muszę odesłać na gwarkę płytę, która mi padła przedwczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E8400 na chcie ;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0cbb159f31a3eb7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3012c37df5a05379.html

 

 

I jeszcze jaki- Q746A co np. na AC potrafi tyle: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=175688

 

Testy OC- soon ;)

 

EDIT:

4,5GHz z szybkich testów- http://img339.imageshack.us/my.php?image=4500mhzxb0.jpg

1M oscyluje w granicach 10-11s, być może jutro sie okno otworzy i do sub 10 dobije ;)

 

Wiem, że offtop straszny, ale jakoś trza te subforum rozruszać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

pablopawel jakie masz napięcia w biosie core, vtt,nb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E8400 na chcie ;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0cbb159f31a3eb7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3012c37df5a05379.html

Wiem, że offtop straszny, ale jakoś trza te subforum rozruszać ;)

fajnie masz :)

też bym chciał mieć coś mocniejszego :P tak mi się spodobała moja 73GT, że zrobiłem jej Vmoda, póki co mam Gpu 1.25@1.5 (ołówkiem, no i trzeba się trzymać z temperaturą w granicach normy), zdaje mi się, że mam niezłą sztukę, np. robię bez większego bólu na pamięciach 1750 Mhz, a na overclock.pl potrzebowali moda ;) na ten sam wynik...

summa sumarum, się rozpisałem, boli mnie tylko to, że i tak nie zawojuję na Hwbocie, bo jak mi wyjeżdżają z C2Q, to ja mogę się schować z moim athlonem64 3000+ :mad:

klngpln teraz zawojował :) nie ma co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pablopawel jakie masz napięcia w biosie core, vtt,nb ?

VCore- 1,55V@BIOS a reszta- auto lub już nie pamiętam :lol2:

fajnie masz :)

 

A ja bym chciał zobaczyć jakiś sensowny BIOS do P5K-E, jak jest teraz to szkoda gadać :kwasny: Najgorsze jest to, że nie ma możliwości zmiany mnożnika, niby Vdroop miał znikać- http://www.xtremesystems.org/forums/showth...256&page=13 {post 306} , a jest jak zawsze czyli kosmiczny Droop+ brak opcji Voltage Damper :mad:

 

 

Przez kilka miesięcy nie pokazywałem żadnych wyników ,ale wkrótce wracam{y} z nowymi projektami{LN2&.....} stay tuned ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

to chyba mam najbardziej prądożerny e8400 w Polsce :E 4.0@ 1.50V :P albo na 12V mu 18 amperów nie starcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I DFI żyję. Nie jestem zadowolony, może by kasę zwrócili. W obudowie było przebicie i nie działała. Wyjąłem i sobie ładnie bangla. A wiedziałem, że obudowy to zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, u mnie z czasem powinno być lepiej w najbliższej przyszłości. Parę ruchów do wykonania jest niewątpliwie, jak już uznam że "odpocząłem" to się biorę za robotę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vcore na Commando rev.2 - nadal do profesjonalnego wykonania brakuje, ghetto style :E, elementy prawie takie same [8,2kOhm stały i 20kOhm VR, poprzednio potencjometr miał 100kOhm], ale tym razem potencjometr jest przyklejony do laminatu żeby a) się nie urwał; b) można było bez problemów on-the-fly zmieniać opór.

Po serii śmiesznych zabiegów ustaliłem minimalny opór na jakim Commando wstaje - ~6kOhm. Jako że to nadal chyba troszkę przymało żeby uzyskać płynną regulację na ~2V [skok na Commando o ponad 0,1V, z modem nawet 0,15V między 1,7500V @ BIOS {dającym z samym VDroopem ~1,70V} a 1,7625V dającym ~1,80V} to postanowiłem zachować 8,2kOhm stały [co daje na 1,75V@BIOS 1,93V] i się nastawić na ustawianie w BIOSie tego większego napięcia i dostrajanie na żywo.

Zwłaszcza że oba planowane procki [Cel D 352 i E8400] "mają prawo" się na azocie skalować nawet >2V.

 

vmodkf3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba odszedł z teamu i dlatego spadliśmy na 5 miejsce :kwasny:

Wkrótce wracam do czynnego brania udziału w życiu teamu{krócej: odbicie od dna, czyli punkty, punkty, punkty...} Już niedługo pokaże pierwsze "przymiarki" ;) Jak to tam było sta..tun.. o stay tuned :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryba odszedł z teamu

Znowu...? :heu:

 

screenhq6.jpg

 

Mnie się z kolei udało Pi policzyć:

piix3.th.png

Szkoda że tak mało po przecinku, ale koprocesor się skończył :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu...?

Ano, przeszedł do OCX:

To było pytanie retoryczne... :P - J

Wiem ;) Co to pożartowac nie można :D - P :hmm::]

 

rybaocxsv0.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

No ja jak skołuje jakąś mobo to też trochę punkcików wpadnie bo parę celeronów 775 czeka :E a msi neo2 nie lubi ich. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale chyba nie myślisz tego na powietrzu robić? :Up_to_s:

 

Ja mam aktualnie Cel D 352: http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=329754 który niby na azot czeka, ale się chyba nie doczeka bo to drogie i w ogóle :(, mam też E2160 który wszystko co przyzwoicie [stabilnie] potrafi to 3GHz [na Pure takie sztuki idą po 240zł i więcej ;)]

e216033ah5.th.jpg

, później im wyżej tym gorzej, ścianka też nie jakaś rewelacyjna, ~420: http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=330668 [chętnie sprzedam, jako selekta :E {vide wcześniej} tanio :P, BOX, 36msc gw].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

spokojnie, będzie płyta to sie pomyśli o chłodzeniu, w razie czego to czekam na powrót zimy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...