Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czarneś

Offtopic - zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

@Cwaniak666

 

''nawet masz na screenie takty pamięci 133x2 = 266

 

masz dzielnik 3:4

 

czyli jak dasz fsb 133 ram będzie 177x2 = 354mhz

 

nawet jeśli masz moduly 333 to spokojnie dadzą radę

 

i dla Twojej wiadomości: masz efektywne taktowanie pamięci 266mhz! a nie 533''

pomyliles osoby:)

ja mam rambusy, a one chodza na fsb100x4=400MHz

post-80806-1174052254_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Cwaniak666

 

''nawet masz na screenie takty pamięci 133x2 = 266

 

masz dzielnik 3:4

 

czyli jak dasz fsb 133 ram będzie 177x2 = 354mhz

 

nawet jeśli masz moduly 333 to spokojnie dadzą radę

 

i dla Twojej wiadomości: masz efektywne taktowanie pamięci 266mhz! a nie 533''

pomyliles osoby:)

ja mam rambusy, a one chodza na fsb100x4=400MHz

post-80806-1174052254_thumb.jpg

 

 

na zły screen spojrzałem xD

 

ale pokręcić możesz spróbować :)

 

ale i tak 2 miejsce jest, gratulacje :D

 

[hwbot] Crypt - 18.766s - E6300 @ 3115MHz, RAM 445 4-4-4-15, Asus P5B, Arctic Cooling Freezer 7 Pro [/hwbot]

 

Screen

 

Mysle ze nawet niezly wynik, niestety RAM mnie juz dalej nie puszcza ... :kwasny:

 

Zmieszcze sie do rankingu :E ?

 

ile masz ustawione w biosie Vcore ? ciekawy jestem bo cpu-z pokazuje aż 1.4v

 

trzeba się mieścić w miejscach 1-5 w danej kategori sprzętowej w konkretnym benchmarku ;)

sprzedam duszę diabłu żeby wyciągnąć o 0.01 lepszy wynik ]:->

 

no i nie dało rady ale i tak sporo poprawiłem swój wynik do 18.95

 

potrzebne lepsze pamiątki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak tylko poskladam kompusia to tutaj moze wyladuje w 1wszej 10tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak tylko poskladam kompusia to tutaj moze wyladuje w 1wszej 10tce

 

no niewątpliwie bo jest 6 wyników :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie CPUZ, niewiadomo czemu pokazuje szybkość procesora dwukrotnie większą niż rzeczywista. Może chcecie do hwbota semprona s.754 5.4ghz? :P Czy to niezgodne z regulaminem? Looo, punkty by były, nikt by mnie nie pobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie CPUZ, niewiadomo czemu pokazuje szybkość procesora dwukrotnie większą niż rzeczywista. Może chcecie do hwbota semprona s.754 5.4ghz? :P Czy to niezgodne z regulaminem? Looo, punkty by były, nikt by mnie nie pobił.
Pewnie zblokowaliby ten wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michaił: Nową wersję ściągnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zblokowaliby ten wynik :)

 

Myślę, że sempa "3.2" mógłbym dać, w końcu lepsze egzemplarze robią te ~3ghz. Więc chyba dam tego 1.6 @ 3.2, myślę, że nie powinien zostać zablokowany, co ty na to? A punkty bardzo się nam przydadzą, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że sempa "3.2" mógłbym dać, w końcu lepsze egzemplarze robią te ~3ghz. Więc chyba dam tego 1.6 @ 3.2, myślę, że nie powinien zostać zablokowany, co ty na to? A punkty bardzo się nam przydadzą, prawda?

 

nie potrzeba nam sfałszowanych wyników :]

 

moja karta w marku 03 ma zbugowany wynik 37k a rekord na hwbocie to 22k

 

i nie zamierzam dla 2 punktów go publikować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie potrzeba nam sfałszowanych wyników :]

 

moja karta w marku 03 ma zbugowany wynik 37k a rekord na hwbocie to 22k

 

i nie zamierzam dla 2 punktów go publikować

 

Ok, więc powalcze trochę z sempem, może wycisne z niego trochę więcej niż teraz (2610). Na pewno zawyży to nam średnią, więc i tak warto dodać ;)

 

@Michaił: Nową wersję ściągnij...

Problem w tym, że mam najnowszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę no, mną się wyręczają i zamiast interweniować to mi raport Czarnesia na maila wysłali :P.

No nic, niby zmieniłem i napisałem co było źle, może pomoże ;).

Edit: chyba pomogło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym poprawił tylko mi uprawnień nie dali :E

Jak się bardzo akcja rozkręci to być może kogoś będę szukał do współmoderacji ;) [tj. wyników] - J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe - 6 wynikow wiec nie bedzie ciezko... ;p

 

swoja droga zamiast startowac w 3d marku 2001 lepiej sprawdz swoj sprzet w wersji 2005 albo 2006. Jestem ciekaw czy bedziesz mial wiecej pkt ode mnie...

A ja jestem ciekaw kiedy Ty się Promian wreszcie opcji Edytuj nauczysz używać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ciekaw kiedy Ty się Promian wreszcie opcji Edytuj nauczysz używać :E

 

z czym masz problem? z tym, ze jeden post pod drugim? to akurat bylo przeoczenie ale widac od razu sie znajdzie taki, ktoremu to na maxa przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z czym masz problem? z tym, ze jeden post pod drugim? to akurat bylo przeoczenie ale widac od razu sie znajdzie taki, ktoremu to na maxa przeszkadza...

a co za problem wyedytować poprzedni post :hmm: panuje po prostu taka zasada ze posta pod postem sie nei pisze ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodalem przed chwila swoj wynik... kolejne pkt na koncie pclab oraz rzecz jasna na moim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie punkty? Nic Ci nie dali niestety. Ja w ogole mam ciekawy numer - klik - za ktory nie wiedziec czemu nie przyznali mi punktow :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie punkty? Nic Ci nie dali niestety. Ja w ogole mam ciekawy numer - klik - za ktory nie wiedziec czemu nie przyznali mi punktow :hmm:

 

kurna - nic nie mow - wlasnie widze... :(

 

wynik wypas a pkt zero... dziwne...

 

EDIT - przed chwila dostalem 4,1pkt!!!! :) :) :) za nowy wynik w 3d marku 2003!!! kiedy punkty pojawia sie na moim koncie i w sigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubacki: za Sandrę nie ma punktów od bardzo dawna, za łatwo oszukać czy coś w tym stylu pewnie :P.

@promian (kwestia już wyjaśniona, ale tak ogólnie napiszę dla wszystkich): obrazek w podpisie się jakieś 2 razy dziennie aktualizuje na serwerze, za to sam HWBot online przyznaje punkty co jakieś 20min na oko, tj. tuż po dodaniu wyniku jeszcze się klasyfikowanym nie jest tylko dopiero po pewnym czasie.

 

I offtopa tu nie róbcie, jest osobny temat do życzeń i zażaleń :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałem 2 wyniki ale nie mam ani jednego punktu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dodałem 2 wyniki ale nie mam ani jednego punktu :hmm:

 

odświeżony ranking i już wynik jest

 

ale tylko ten lepszy jest

 

ja mam dodane w tej kategorii 6 wyników :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświeżony ranking i już wynik jest

 

ale tylko ten lepszy jest

 

ja mam dodane w tej kategorii 6 wyników :]

 

Faktycznie :D

 

Edit: Tutaj dałem jeden drugi to 3DMark 2005 ;) I tam go nie ma jeszcze :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak tylko winde zainstaluje to dodam wyniki z PIII 650 i cel 950 to z 12 ptk sobie nabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostane gdzieś dodany?smilies/Up_to_something.gif
Zostanie :) Wystarczylo tylko klknac na "odswiez ranking teraz" w pierwszym poscie. A najlepiej zarejestrowac swojego nicka na hwbocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, podałem w złym formacie procesor i pokazuje że nie znany, teraz poprawiłem w swoim poście, tam też sięsamo poprawi?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Killer85 z czystej ciekawości - dlaczego do tego samego procka zmieniłeś b450 na b550? Sam myślałem o upgrade, ale nie bardzo mogę znaleźć jakiś solidny argument...
    • Cały sęk w tym, że i tak nikt o tym nie wie. Każdy myśli że jak ktoś testował i jest tyle ciepełka to u niego będzie to sam. Typowy enduser nie interesuje się kartą poza oczekiwanym fps. UV jest tylko pozornie popularną metodą a tak naprawdę niewiele osób to robi. Pod maskę tym bardziej nie będzie nikt zaglądał swojej karcie. Sam się zastanawiam co by było jakbym rozkręcił swoją i zapodał jej jakiegoś Grizzly. Z tym że nie mam żadnego doświadczenia w te klocki a poza tym utrata tych 4-5 fps kosztem ustawienia dobrych napięć / wentyli załatwia sprawę w sposób zadowalający.
    • Witam klawiatura działa częściowo, np nacisne I to wpisuje się O, na F7 nawias, na Shift przecinek, część klawiszy qwerty, asdf nie działa całkowicie. Wyciągałem złącze z płyty głównej wkładałem na nowo, bez reakcji. Włożyłem nowy dysk z systemem, żeby wyeliminować problem software to samo. Ustawienia biosu do domyślnych to samo. Usunięcie w menadżerze urządzeń i dodanie na nowo również. Więc chyba klawiatura do wymiany. Pytanie czy lepiej kupić osobno i rzeźbić czy cały palmrest + klawiatura? Ogólnie dużej dostępności nie ma    Poniżej filmik jak go wygląda    https://youtube.com/shorts/YJJLpsXiXpI
    • Udało mi się to ogarnąć, przynajmniej firmware update od Gigabyte, bo ten od Nvidii dalej boję się uruchomić. Trzeba było zmienić język systemu windows na English USA i dopiero wtedy się zaktualizowało poprawnie.
    • Witam, potrzebuje pomocy z wyborem. Moja sieć: - internet radiowy (antena na dachu), przy antenie router od ISP, nie mam do niego dostępu admina, ale nadaje on sieć wifi do której mogę się zalogować jako uzytkownik - z routera idzie kabel rj45 na poddasze, gdzie laczy się z "POE Ubiquiti" (również od ISP) -Ubiquiti laczy się kablem rj45 z moim routerem TP-Link AX1800, który tworzy nową sieć wifi6 do której podłączają się domownicy Owa sieć wifi6 ma zasieg na dom ale chciałbym rozszerzyć na cały teren -minimum 50 metrów dalej. Ciągnięcie dodatkowego kabla rj45 nie wchodzi w grę. Internet podpowiada aby dokupić urządzenie (jedno lub wiecej) typu repeater kompatybilne z EasyMesh i Wifi6. Ale czy to jest najlepsze rozwiązanie? Ponadto tych kompatybilnych urządzeń jest sporo i nie wiem  które wybrać. Optymalnie nie chciałbym wydać za dużo pieniedzy,  ale jeżeli jest jakiś jeden świetny repeater który załatwi sprawę to może byłoby najlepiej. Zastanawiałem się nad https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/wzmacniacze-wi-fi/wzmacniacz-sieci-tp-link-re505x?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH52XEsBX_dForirTnCAQKJdhPU8hk19YqzitPqBBqraDo9tzPBdk5cQaAjsBEALw_wcB Ktoś mi zasugerował żeby podlaczyc drugi router AX1800. To ma sens?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...