Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RYSIU

Uwagi odnośnie poradnika

Rekomendowane odpowiedzi

o Rysiu jak miło, kiedy bijesz 500 postów? :E

Jakie 500 postów? Nic mi o tym nie wiadomo :o:E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie 500 postów? Nic mi o tym nie wiadomo :o:E:hmm:

Mam pytanie @RYSIU.Czy poradnik jest już gotowy?,czy można do niego dodać jakiś rozdział jeszcze?Właśnie przeprowadzam bardzo ciekawe testy odnośnie ilości pamięci na karcie graficznej i jej wpływ na spadek Fps,przy określonych detalach i rozdzielczości.

 

Nie nowością jest, że to właśnie karta graficzną odpowiada z „lwią część” wyniku w grach, jednak nigdy nie należy zapomnieć o reszcie komponentów. Dysponując nawet najwydajniejszą kartą graficzną na rynku przy przeciętnym procesorze nie będziemy w stanie zaznać stałej ilości FPS w tytułach w znaczącym stopniu wykorzystujących obliczenia fizyczne/AI.

No właśnie ja poprę to konkretnym dowodem.mam A643000+ wykręconego do 2520mhz i w FarCry na mapie Fort(gram na max. detalach i z HDR),zaraz na początku,tam gdzie wisi rekin na 7300GT miałem poniżej 30fps,po zmianie na 8600GT wyniki się nie zmieniły,a co ciekawe po zmianie rozdzialki z 1024x768 na 1280x1024 fps również się nie zmienił,takie procesor ma tutaj znaczenie.W innych grach to samo mój procesor jest za słaby nawet na takie tytuły jak Oblivion,Gothic3 gdzie w określonych miejscach brakuje procesora po prostu,mimo że karta graficzna potrafi wygenerować 30-40-50 fps(dodam że dopiero na 8600GT to wychodzi,na 7300GT grałem na takich detalach że nie zauważałem tego,fps mialem niższy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

pytanko do Rysia

przy sciaganiu Symfoni co oznaczaja kolejno Serwe 1,2,3,4?

sciąglem sobie 1 i tam juz jest cala ksiązka, co jest w pozostałych?

 

pisze prace inżynierska na temat kart graficzych, jesli ktos moze w jakiś sposób pomóc, piszcie, materiały itp mile widziane

 

Z góry wszystkim Wam dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sciąglem sobie 1 i tam juz jest cala ksiązka, co jest w pozostałych?

Część serwerów może nie działać ale pierwszy zawsze jest ok.

 

We wszystkich jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorius

brak obrazków i brak nowych postów - to moje uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...