Skocz do zawartości
lucissferre

Co nowego w CD-Action?

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu że nie mając lapa miło jest poczytać sobie na kibelku nawet xxx to samo ;)

 

 

 

taaa mi jak komputer siadl to przez 3 miechy czytalem cd-a z nodow...dla samych komentarzy i listow na ostatnich stronach kupowalem bo czasem kupa smiechu byla ; p

mam tego czasopisma z jakies 13 numerow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym CD-Action na pewno będzie artykuł o podkręcaniu procesora :) Pisało w lipcowym wydaniu :D A poza tym, to jak zawsze rozciągnięte recenzje, zapowiedzi, po których przeczytaniu zapominam o co chodzi w grze :P no i wiadomo tradycyjnie na DVD jakieś gówniane rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ten numer byl wart zakupu ;) Pewnie jak zwykle wrzuca jakiegos pelniaka z Extra Klasyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W nowym CD-Action na pewno będzie artykuł o podkręcaniu procesora :) Pisało w lipcowym wydaniu :D A poza tym, to jak zawsze rozciągnięte recenzje, zapowiedzi, po których przeczytaniu zapominam o co chodzi w grze :P no i wiadomo tradycyjnie na DVD jakieś gówniane rzeczy.

tak sie zastnawiam po co ty w ogole CDA kupujesz... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastnawiam po co ty w ogole CDA kupujesz... ;]

Żeby zapewnić ciągłość istnienia CDA :D

 

No, odkryto wszystkie przecieki!

 

1- Defender of the Crown: Heroes Live Forever

2- Stalingrad :E

3- Zeus: Pan Olimpu + Posejdon: Bóg Atlantydy

4- UberSoldier PL.

 

edit: ruskiej kupki zapomniałem dodać :E

Edytowane przez FlashMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać Stalingrad :E Pewnie chodzi o tego RTS'a. Jutro pełna zaartość numeru, a w nim pewnie obszerna relacja z E3 :E liczę na to że dadzą jakieś filmiki z tej imprezy, bo jak mam na swoim 256kb/s oglądać je przez neta to wole się pochlastać .

Edytowane przez M.W.R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta pierwsza giera dostala az 20% na ign :E (czy tam gamespocie, juz nie pamietam :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gamespocie Defender of the Crown dostal 2.0 heh czyli jak to okreslili - terrible :E

 

sorry chlopaki, ale jak dla mnie kupowanie czegos takiego jak CDA, to strata pieniedzy... tym bardizej,ze teraz wszysto jest w necie czego do szczescia potrzeba... choc nie ukrywam- nie ma to jak zapach papieru trzymanego w reku ;)

 

pewnie wynika to z faktu,ze nigdy tej gazety nie lubialem - no ale coz ...

 

ile to teraz kosztuje ? 8 zeta? na plytach widze same "hity" spod znaku terrible heh - szkoda,ze od jakiegos czasu prasa musi podnosic swoja atrakcyjnosc nie wysokim poziomem merytorycznym tekstow, a plytkami z zawartoscia o watpliwej jakosci...

 

dobra, dobra nie denerwujcie sie-jak dla mnie poziom tekstow w tej kolorowance jest niski,felietony denne, a artykuly o podkrecaniu procesorow to marnotrawienie drewna...

 

ale to tylko moje zdanie ;)

 

no chyba,ze cos sie zmienilo-nie trzymalem tej gazetki w reku od ponad roku takze... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego chcesz od pełniaków? Widać że nie wiesz jaką świetną grą jest Zeus Pan Olimpu :E Ta gra potrafiła nieźle wciągnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby zapewnić ciągłość istnienia CDA :D

ja ja czegos nie lubie to szkoda mi wydawac na to kasy ;)

 

sorry chlopaki, ale jak dla mnie kupowanie czegos takiego jak CDA, to strata pieniedzy... tym bardizej,ze teraz wszysto jest w necie czego do szczescia potrzeba... choc nie ukrywam- nie ma to jak zapach papieru trzymanego w reku ;)

gdyby CDA kosztowalo 30zl to faktycznie mozna bylo by sie zastanawiac nad sensem kupowania, przy cenie bodajze 15zl aspekt ekonomiczny raczej traci na znaczeniu, za taka kase nie spodziewam sie na cdku wielkich hitow i tbh mi to wsio, co by nie dali zawsze bedzie masa niezadowolonych z czego wiekszosc to osoby ktore nawet cda nie kupuja, czesc bedzie w 7mym niebie, reszcie (jak np. mi) bedzie to wisiec, kupuje cda dla "papieru", lubie je czytac nawet jesli dana informacje przeczytalem wczesniej juz na necie, podobaja mi sie ich recenzje, nawet jesli sie z nimi nie zgadzam... rozwalaja za to mnie osoby ktore co miesiac wypisuja jakie to cda jest beeee... wyrazenie swojej opini to jedno, bezsensowny spam po to by nabic sobie posta lub wywolac kolejny flame to zupelnie cos innego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac dla kazdego aspaekty ekonomiczne maja inny wymiar - dla mnie 15 zeta na CDA, to juz totalne przegiecie - nie kupuje tej gazety z racji "nielubienia" jej ;) ale nawet jesli kupowac taka prase za "pietnastaka" i lache klasc na zawartosc plytek no to hmm...

 

zgadzam sie z Toba, ze zawsze znajda sie malkontenci odnosnie zawartosci plyt dodanych do gazety - jednemu podoba sie Defender of the Crown: Heroes Live Forever, a drugi uwaza taki "hit"za niegrywalne "cos" ... co czlowiek, to inne upodobanie ;) ...

 

co do krytykowania CDA w czestotliwosci "co-miesiac" ... jesli chodzi o mnie, to jestem tolerancyjny, nie tepie czytelnikow bo nie o to chodzi, kazdy czyta co chce, ma do tego prawo i jesli akurat lubi CDA, to za to go szanuje-robi to co lubi ;)- wyrazilem swoje zdanie na temat tej prasy i tyle.... z pewnoscia nie zaliczam sie do "co-miesiecznych" krzykaczy ;) wierz mi...

 

co do papieru-ja ubostwiam czytanie w zaciszu gazety napawajac sie zapachem papieru ;) niestety ostatnio mam malo czasu na takie cos i jedyna prasa jaka przechodzi mi przez rece to codzienna lektura Dziennika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli kupowac taka prase za "pietnastaka" i lache klasc na zawartosc plytek no to hmm...

chodzilo mi o same pelniaki... demka/trailery/cornery to spory plus cda, szczegolnie w czasach gdy dema potrafia zajmowac 1-2gb ;]

 

z pewnoscia nie zaliczam sie do "co-miesiecznych" krzykaczy ;) wierz mi...

wierze, akurat twojego posta nie nazwalbym tepym bluzganiem czy proba nabicia sobie kolejnego posta ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będą pełne przecieki co będzie w nowym CDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozwalaja za to mnie osoby ktore co miesiac wypisuja jakie to cda jest beeee... wyrazenie swojej opini to jedno, bezsensowny spam po to by nabic sobie posta lub wywolac kolejny flame to zupelnie cos innego ;]

 

A mnie rozwalają osoby które na obojętnie jaką krytykę ich cda nawet tą "konstruktywną" popartą oczywistymi dowodami ciągle rzucają tym idiotycznym " a gdzie masz dowody?! jak jestes antyfanem to idź pogrzeb w śmietniku! ja nie odpowiem bo twoja krytyka nie jest konstruktywna.." i tak dalej temu podobny bullshit...

smuggler zaczął forsować te swoje jednolite odzywki w AR i potem wszyscy na tą samą nutę odpowiadają tak jak on tymi samymi zupełłnie bezsensownymi odzywkami na KAŻDĄ krytykę nieważne czy trafioną czy nie...

 

Jest to sprawa która najbardziej irytuje mnie wśród fanów cda przebywających na tym forum... bo o trollach na "forum" (tak tak cudzysłów) cda nie będę się wypowiadał wogóle

 

jak dla mnie właśnie takie odpowiedzi na każdą krytykę są idiotycznym spamem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ja czegos nie lubie to szkoda mi wydawac na to kasy ;)

Kupuję dla gazety, nie dla pełniaków na DVD :) Bo to najlepsze czasopismo growe na polskim rynku. Fajne recenzje opisują i zapowiedzi. Inne nie pasują swoim stylem pisma. Jestem starej daty ot co :)

 

Gdyby istniał Secret Service czy Gambler to byłaby inna sprawa. Kupowałbym te pisma zamiast CDA.

 

I tak dla ciekawości :D Mam tyle pełniaków, że raptem w kilka z nich zagrałem (np. Ballance czy Another World). Po prostu na nich nie mam chęci i czasu. Poczytać CDA podczas podróży? Świetna sprawa :thumbup:

 

Jutro będą pełne przecieki co będzie w nowym CDA.

Jep :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Ja nie rozumiem toku myślenia niektórych ludzi - sporo jest takich typów, dla których gra jest albo zła, ble i w ogóle &^@%$, albo zaje*bista. No niesamowita skala ocen, naprawdę. A tego, że dana produkcja jest dobra lub średnia, to już nie mieści im się w pale. Albo co gorsza twierdzą, że dana pozycja to shit, bo np. oni nie grają w gry z tego gatunku. Inna sprawa to fakt, że większość nie potrafi ocenić jakie tytuły mogą znaleźć się w piśmie za 15 zł, a jakie nie. Cóż, przywykło się do ściągania z netu, to się potem nie myśli racjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż, przywykło się do ściągania z netu, to się potem nie myśli racjonalnie.

MikeL, po prostu jest zdemoralizowana. Nic na to nie poradzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
MikeL gratuluję artykułu w cdaction ;):E

 

To nie ja, tam jest Mike-L, o!

 

Trochę smugglerowej propagandy: ;)

 

Hejka! CDA 08/2007 już się pakuje, by zawitać do Empików i kiosków w najbliższy wtorek, czyli 7.08.2007. Standardowa objętość (148 stron), cena (14.90) i standardowy podwójny DVD o pojemności blisko 9 GB.

 

Ale zawartość już chyba tak całkiem standardowa nie jest. Bo po pierwsze obszerna relacja z targów E3, na które to pojechaliśmy (*) i na miejscu obczailiśmy co jest grane. A trochę jednak było do oglądania. Fotoreportaż, zapowiedzi mnóstwa gier w piśmie, trailery na DVD... ale do DVD to zaraz dojdziemy. Na razie jesteśmy na początku pisma.

 

(*) co nie wszyscy z branży mogą o sobie w tym roku powiedzieć...

 

W betatestach aż 3 mocne i głośne gry: MoH Airborne, ET: Quake Wars oraz World in Conflict. I tu mam radosną wieść, że wszystkie zapowiadają się bardzo dobrze!

 

Po tej smacznej przystawce czas na recenzje. A i tu jak na letnią porę jest sporo do czytania. Zacznijmy od recenzji Lokiego – ogromnego H’n’s (250 h grania lekką ręką!). Do tego jest to pierwsza recenzja w polskich mediach (tak elektronicznych, jak i papierowych). Dalej Ghost Recon AW 2, najnowszy Harry Potter, Driver: Parallel Lines, kolejna egranizacja: Transformers i wreszcie „fejblowato-dandżeonkiperowaty” Overlord. To naturalnie tylko najsmaczniejsze kąski, bo zrecenzowanuch gier jest w sumie 16. Not bad... A wśród nich kultowa już gra z panem Rutkowskim.

 

Po dłuższej przerwie powrócił kącik o klasyce (dziś Dungeon Keeper story) a dodatkowo zadebiutował nowy dział, poświęcony grom MMORPG. Nie braknie rzecz jasna stałych kącików, typu Na Luzie, Tipsy, czy AR - ale tego przecież nawet pisać nie trzeba.

 

W dziale Nie Tylko Gramy Khedron obnaża wstrętne monopolistyczne zagrywki producentów sprzętu... i software, Ghost ółka testują „ drukarki wielofunkcyjne” (czyli drukarki z masą dodatkowych bajerków), by wybrać tę najlepszą. Jest też o OLED, czyli nowej technologii, która powinna odesłać o lamusa monitory LCD, jest o zabezpieczaniu sieci WiFi, dobieramy kolejne konfiguracje komputerów dla graczy (i przy okazji pokazujemy na czym pracuje w domy Gem... zdziwicie się...). No i jest duży Magazyn Niekoniecznie Kulturalny.

 

W testach sprzętu męczymy nowe płyty główne, tudzież przyglądamy się słuchawkom, które winny zainteresować graczy (a szczególnie e-sportowc ów), choć naturalnie jest tam sporo innych rzeczy.

 

Na DVD 4 pełne wersje gier: polskie wersje FPS Ubersoldier (2006), oraz RTSa Stalingrand (2005) oraz złota wersja gry Zeus: Pan Olimpu (czyli z dodatkiem Posejdon). Po polsku wszystkie, żeby była jasnoś. A na deser kolejny remake klasycznego Defendet of the Crown – z podtytułem Heroes Live Forever. Do tego dwa duże dema: Overlorda I Ghost Recona 2 (oraz kilka mniejszych) plus masa trailerów z E3, w tym nawet niektóre specjalnie przetłumaczone na język polski (tzn. gdy pokazywany jest gameplay I są komentarze grających). Sa stałe działy, a jako ciekawy bonusik, wrzuciliśmy muzykę do Dooma – ale tylko te utwory, które NIE zostały wykorzystane w finalnej wersji gry. Sami zobaczycie/posłuchacie czy słusznie je odrzucono.

 

I to zasadniczo byłoby wszystko. Jeśli uważacie, że numer grzechu warty – to przypominam datę : 7.08.2007 oraz cenę: 14.90 zł. Enjoy!

 

#######################Zawartość CDA 08/2007

 

Kalejdoskop

Gamewalker

 

###TEMAT NUMERU/ZAPOWIEDZI (Targi E3)

 

Space Siege

John Woo's Stranglehold

Wiedźmin (The Witcher)

Sabotage

Gears of War

The Agency -

Viva Piñata

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky

F.E.A.R.: Perseus Mandate

Thrillville: Off the Rails

Aion

Flight Simulator X: Acceleration

Dungeon Hero

Iron Man

Pirates of the Burning Sea

Insecticide

Legendary: The Box

BlackSite: Area 51

Empire Earth 3

Fable 2

TimeShift

Universe at War: Earth Assault

SEGA Rally Revo

Rise of the Argonauts

Spider-Man: Friend or Foe

SupCom: Forged Alliance

Super Puzzle Fighter II

The Golden Compass

F.E.A.R. 2

 

#### ZA PIĘĆ DWUNASTA

 

Medal of Honor: Airborne

World in Conflict

Enemy Territory: Quake Wars

 

###RECENZJE

 

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Harry Potter i Zakon Feniksa

Driver: Parallel Lines -

Transformers

Overlord

Loki

Black Buccaneer

Theatre of War: Pola zagłady

The Sims - Historie ze świata zwierząt

Hell in Vietnam

Ankh: Heart of Osiris

The Guild 2: Piraci starego świata

Attack on Pearl Harbor

Two Worlds PL

The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine PL

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles PL

 

***

Kolekcjoner: Two Worlds

Kaszanka: Detektyw Rutkowski

GWZ: Dungeon Keeper I-II

 

##########O GRACH INACZEJ

 

Freeware

Wznowienia

Kącik MMORPG

Konsole Zone

Kącik Mobilnego Gracza

 

Na Luzie

Prenumerata

Action Redaction

Tipsy

 

###################################NIE TYLKO GRAMY

 

Temat numeru: Drukarki wielofunkcyjne

Newsy sprzętowe

Konfigurator

Wademekum: Ochrona WiFi

Trendy: Technologia OLED

NDSN: Kasa na ławę!

Magazyn

 

###Testy sprzętu

 

Nowe chipsety i płyty główne

Packard Bell EasyNote SB85-P-014

ZyXEL AG-225H U2 oraz Genius ErgoMedia 500

Creative Gaming Headset HS-900

Creative Fata1ity Gaming Headset

Altec Lansing MX5021

 

##############################COVER DVD####################

 

###PEŁNE WERSJE

 

ÜberSoldier PL

Stalingrad PL

Zeus - Pan Olimpu i Posejdon - Bóg Atlantydy PL

Defender of the Crown - Heroes Live Forever

 

###DEMA

 

Ankh: Heart of Osiris

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Jungular

Overlord

Rad Challenge 07

 

####BONUS

 

Action Mag

Bonus 1

Bonus 2

DOOM - niewydana muzyka

Emu Kouncik

FAQ

FPP MegaZin

Tawerna RPG

 

####TRAILERY

 

Age of Conan: Hyborian Adventures

Call of Duty 4: Modern Warfare

Company of Heroes: Opposing Fronts

Cryostasis

Enemy Territory: Quake Wars

Frontlines: Fuel of War PL (*)

Gears of War

Grand Theft Auto IV

NecroVisioN

TimeShift

Unreal Tournament III

Viva Pinata

World in Conflict

 

(*) gameplay; z polskimi subtitlesami, żebyście wiedzieli o czym mówią prezentujący grę.

 

200708max.jpg

 

Dobry numer się zapowiada, sporo interesujących (mnie przynajmniej) artów do przeczytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - kieprawy numer. Tylko niewielka część artów mnie interesuje, a na pełne wersje w ogóle nie patrzę, bo i tak nie gram w gry z CDA (ostatnią, jaką odpalilem to Project: Snowblind - pograłem z 20 minut i wywaliłem, w sumie po częsci z braku czas, ale i tak - zawsze chcialem w to zagrac - znudzila mi sie dosc szybko). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie na pewno w Ubersolidera sobie pogram i w Zeusa też. No i jak zwykle arty się poczyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby istniał Secret Service czy Gambler to byłaby inna sprawa. Kupowałbym te pisma zamiast CDA.

 

nooo swoj chlop - idziemy na flache ? :D:E

 

CDA jest w zasadzie jedynym pismem na rynku, ktore mozna zaliczyc do "typowych pism o grach" dlatego jest tak popularne... kazdy czyta co chce - nie rozumiem tylko ludzi, ktorzy czytaja cuda w stylu "Play" - no ale coz.... niektorzy ubostwiaja wiecej obrazkow niz tekstu :P

 

co do krytyki - samo istnienie krytyki jest bardzo zdrowe, bo wytyka bledy, ktore powinnismy naprawiac-oczywiscie tyczy sie to krytyki sensownej i konstruktywnej...a to, ze 3/4 osob na krytyke reaguje jak byk na czerwona plachte-no to coz...swiadczy tylko o nich... tak samo jest w przypadku czytelnikow/zagorzalych fanow CDA, ktorzy nawet jak krzywo sie spojrzy na okladke ich "kolorowanki", to juz sa gotowi dobyc topor z kieszeni zeby zabic niewiernego....

 

co zrobic Panie i Panowie - ludzie sa rozni - niektorzy nie potrafia przyjac krytyki na twarz... tyle dygresji ;)

 

a w Ubersoldiera, to akurat bym popykal - calkiem niezly byl ten FPS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby istniał Secret Service czy Gambler to byłaby inna sprawa. Kupowałbym te pisma zamiast CDA.

Ja także mam jeszcze gdzieś leżeć Top Secret i Bajtek to były dopiero pisma, CDA wtedy dopiero raczkowało, ale co tam były dobre czasy i mineły dobre czasy i zostało z tych dawnych pism tylko CDA to można kupić.

nooo swoj chlop - idziemy na flache ? smilies/bigsmile.gif smilies/szczerbaty.gif

Zgadzam się z Tobą FlashMan to swój chłop pamięta stare czasy tak jak ja i Ty. Kurde kiedyś to się chodziło na giełde po gierki a potem do kumpli z 30 dyskietkami kopiować to co fajne i opisane w Top Secret. A teraz w dobie netu już to przemineło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...