Skocz do zawartości
lucissferre

Co nowego w CD-Action?

Rekomendowane odpowiedzi

Od ubi nic nie instaluje, a cda zawsze jako toaletową prasę kupuję :E, więc jak ktoś chce, to może się zgłosić na pw. W przyszłym tygodniu kupię, to wyślę kod na weekend. Na już max kolejny tydzień, bo jeszcze mi publicystyka została do ogarnięcia na klopie ze starego numeru :E. Wymagane konto ponad rok i +100 postów na forum, żeby noname sępy się nie zleciały. Kto pierwszy ten lepszy ;).

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co jak masz za darmo w Uplay plus?

Ja mam już jakiś czas kupiłem wersje Apex za 22zł, ten kod dam kumplowi z CDA, też nie lubię abonamentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję, no szkoda Papkina, ale jeszcze kliku starych zostało i da się to czytać, nie tak jak tutaj niektórych newsów Czechowicza, tam jest jednak wyższy poziom dziennikarstwa jak można tak to nazwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być prawda, ale na Papkina trzeba brać poprawkę, bo to bubkowaty grafoman. Sam w ostatnich dwóch latach mocno zaszkodził cda, wciskając na chama politykę i to lewoskrętną mocno, a to cda było potrzebne jak świni siodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Zdziwiło mnie, że w dobie internetu ktoś jeszcze czyta takie czasopisma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej, dla tego też tego typu czasopisma tną koszta na czym i na kim tylko się da. To nie to co kiedyś w latach 90tych, co miesiąc przynajmniej 2-3 gazetki się kupowało i czytało od dechy do dechy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ja głownie kupowałem dla płyty.

 

:E

 

A w latach 90s to chyba Gambler czy Secret Service się czytało bardziej niż CD-Action. :Up_to_s:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję, no szkoda Papkina, ale jeszcze kliku starych zostało i da się to czytać, nie tak jak tutaj niektórych newsów Czechowicza, tam jest jednak wyższy poziom dziennikarstwa jak można tak to nazwać.

Chyba kpisz. Nie kupuję regularnie od ponad dekady ale raz na ten rok czy dwa rzucam okiem. Kompletnie nie widzę różnicy w stosunku do Gry-Online czy nawet zagranicznych PCGamer'ów i innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ja głownie kupowałem dla płyty.

 

:E

 

A w latach 90s to chyba Gambler czy Secret Service się czytało bardziej niż CD-Action. :Up_to_s:

 

O to chodzi Gamblery, SS, Bajtek :E etc to były czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ja głownie kupowałem dla płyty.

 

:E

 

A w latach 90s to chyba Gambler czy Secret Service się czytało bardziej niż CD-Action. :Up_to_s:

Ta. Później podrygi w postaci Reset'u.

CDA od początku było takie bardziej mainstream'owe i w sumie jako ostatnie się utrzymało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDA to zaledwie kilka razy w całym moim życiu kupiłem :E, też mi nie podchodziło. A Gamblerów, SS to na strychu leży cały stos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie czasami kupowałem dla tej płytki,ale jak juz to studiowałem kazde zdjecie po 100 razy :lol2:

 

fajne czasy ,tyle ekscytacji ,cos jak Bravo Sport :E

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cda czytałem, czytam i będę czytał aż padnie. Spełnia ważną u mnie funkcję - czytadła toaletowego :E. Nie w sensie negatywnym czy żeby to jakoś uwłaczało, ale tak mi się najlepiej sprawdzało praktycznie :E. Dlatego właśnie te polityczne wstawki Papkina mnie drażniły. Siedzi sobie człowiek na tronie, a tu sru nie z kiszki, chociaż wysryw owszem, ale polityczny. I czyjego autorstwa? No Papkina, bo kogo. Dobre 6-7 numerów tak mi zepsuł. Myślę, że to słabość typka od japońszczyzny, który przez pewien czas udawał redaktora naczelnego. Brak kontroli treści, albo może sam bauer tak chciał? Nie wiem. W każdym razie doszło do tego, że każdy tekst Papkina z jego ostatniego pół roku w cda praktycznie pomijałem prewencyjnie.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDA to zaledwie kilka razy w całym moim życiu kupiłem :E, też mi nie podchodziło. A Gamblerów, SS to na strychu leży cały stos.

Ja od bodajże 98 do... 2006(?) kupowałem regularnie.

Gamblerów, Resetów, SS, CDA miałem całe skrzynki które poleciały na makulaturę kilka lat temu.

 

Cda czytałem, czytam i będę czytał aż padnie. Spełnia ważną u mnie funkcję - czytadła toaletowego :E. Nie w sensie negatywnym czy żeby to jakoś uwłaczało, ale tak mi się najlepiej sprawdzało praktycznie :E. Dlatego właśnie te polityczne wstawki Papkina mnie drażniły. Siedzi sobie człowiek na tronie, a tu sru nie z kiszki, chociaż wysryw owszem, ale polityczny. I czyjego autorstwa? No Papkina, bo kogo. Dobre 6-7 numerów tak mi zepsuł. Myślę, że to słabość typka od japońszczyzny, który przez pewien czas udawał redaktora naczelnego. Brak kontroli treści, albo może sam bauer tak chciał? Nie wiem. W każdym razie doszło do tego, że każdy tekst Papkina z jego ostatniego pół roku w cda praktycznie pomijałem prewencyjnie.

A to chociaż o grach były teksty czy bełkot jaki potrafi zapodać np. Polygon? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A to chociaż o grach były teksty czy bełkot jaki potrafi zapodać np. Polygon? :E

Najbardziej fantazjował w swoich felietonach, ale w reckach też kilka razy były różne aluzje. Aż taki odlot to nie był, żeby tam gromił devów, że za mało murzynów jest czy homo związków, ale cisnął momentami po pisiorkach, kij wie po co. Z drugiej strony w sumie chyba wiadomo po co, jak się zobaczy gdzie teraz pracuje. Widać pewnie była na nim presja znajomych, żeby zajął jakieś stanowisko, bo w końcu redaktur. Każdy ma jakieś poglądy, ok, ale cda powinno być wolne od takich smętów. Tylko treści o grach, całej otoczce + o sprzęcie i finito.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz pracuje?

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze niby w Polityce. Może jeszcze nie Wyborcza, ale blisko :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz. Nie kupuję regularnie od ponad dekady ale raz na ten rok czy dwa rzucam okiem. Kompletnie nie widzę różnicy w stosunku do Gry-Online czy nawet zagranicznych PCGamer'ów i innych.

A czy ja mówię o GOLu, VG247 czy innym portalu, mówiłem konkretnie o Czechowiczu i nikim innym, czytasz newsy na głównej no właśnie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czechowicz to poziom podobny do reszty.

Tyle, że na tych innych trafi się czasem trafny przeciek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pycha ich zgubi(ła).

Jaka pycha, kilku starych stałych zostało takich których lubię, a z nowych np. doszła Cerberum nawet fajnie pisze, heh 24 lata na rynku to jednak coś znaczy jest rotacja ludzi, to normalne jak w każdej firmie, zobacz na laba co się stało, w CDA chociaż publicystyka jest fajna na poziomie, ostatni tekst o walkemnach super, w poprzednim był tekst o tłumaczach gier też super, tutaj nie ma takich tekstów. Dlatego ja kupuje dla tych teksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się kiedyś kończy. Szkoda, ale co zrobić? Cda z każdym rokiem było coraz słabsze - w treści i w dodatkach. Wiele lat towarzyszyli mi na klopie, ale będzie trzeba się teraz na jakieś magazyny historyczne przerzucić :E. Co do ludków z akszyna, to pewnie zbiorą się w kilku i będą się starali coś sami zrobić - pewnie już w necie, nie na papierze. Czy im się uda? Trochę późno na start, ale kto wie.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem, ostatnio nie. Byłem raz na zjeździe CDA, w tym odwiedziny redakcji. To były fajne czasy, ale to już przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na rynku zostanie już tylko samotny lider w postaci Psx Extreme :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...