Skocz do zawartości
lucissferre

Co nowego w CD-Action?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ równie dobrze to co wyżej może oznaczać że możesz ustawić jakieś tam wspomagania nawet na najwyższym poziomie np. na klawiaturze, których nie ma dostępnych gdy grasz na kierownicy.

Tyle że w grze widziałem komunikat odnośnie właśnie wspomagania zakręcania - konkretnie, że na klawiaturze nie da się go w pełni wyłączyć, a tylko na kierownicy napis "wył." rzeczywiście oznacza jego pełne wyłączenie.

W instrukcji jedynie taka mała wzmianka jest o tym. Ale w związku z brakiem możliwości udowodnienia tego, dziękuję za dalszą dyskusję i życzę dalszej przyjemnej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyle że w grze widziałem komunikat odnośnie właśnie wspomagania zakręcania - konkretnie, że na klawiaturze nie da się go w pełni wyłączyć, a tylko na kierownicy napis "wył." rzeczywiście oznacza jego pełne wyłączenie.

W instrukcji jedynie taka mała wzmianka jest o tym. Ale w związku z brakiem możliwości udowodnienia tego, dziękuję za dalszą dyskusję i życzę dalszej przyjemnej gry :)

Możliwe że w ogóle fizyka auta jest nieco zmieniona na klawiaturze -> samochód jest mniej nerwowy, znaczy trudniej wpada w poślizg itd. I byłoby to całkowicie logiczne ponieważ kiedy na kierownicy czy skręt, czy gaz, czy hamulec można dozować z dowolną siłą i płynnością, tak na klawiaturze nie jest to możliwe (edyta: jest wprawdzie coś takiego jak ustawienie czułości ale to nie to samo ;) ). Pad to już zależy czy z analogami czy nie.

 

Z drugiej strony nie zmienia to poziomu trudności między klawiaturą, a kierownicą na korzyść tej pierwszej.

 

Tu już odnosząc się do innych wypowiedzi, na pewno kierownica dla takiej gry jest najlepszą opcją, ba nawet mogę się zgodzić że w zasadzie jedyną, bo przyznam szczerze że w GTLa przestałem ostatnio grać ze wzgl. właśnie na to, że na klawiaturze nie da się w pełni panować nad samochodem. Oczywiście grać się da ale gra bez kierownicy w GTLa to jak picie piwa bezalkoholowego ;)

 

Natomiast wracając do tematu asyst, nawet jeżeli jakiekolwiek są to ja osobiście nie czuję nic z tych rzeczy jakie miś1185 napisałeś. Więc jeżeli są to są tak dobrze zakamuflowane że przeciętny użytkownik nie będzie miał z tym problemu. Chociaż nie chcąc być zarozumiały, nie uważam bym był przeciętnym, ponieważ przeciętny użytkownik w ogóle w GTLa by nie grał bo stwierdzi że za trudne ;)

 

Edit

A no i dzięki za życzenie miłej gry :E

Edytowane przez Foh_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się jutro dowiemy co tam naskrobali o wieśku i jaką ocenę dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje niestety, że owa recenzja może być sponsorowana i ocena pewnie będzie 9+ albo 10 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje niestety, że owa recenzja może być sponsorowana i ocena pewnie będzie 9+ albo 10 :/

Haha.

Po samych trailerach i opiniach WIEEEEEEEEEEEEEELU dziennikarzy, którzy dostali grę w wersji do "testów" możemy powiedzieć, że gra na TYLE ZASŁUGUJE.

Jeżeli nie, to znajdź ten post w chwili premiery, jak będziesz miał oryginalnego Wieśka, i cytując mnie napisz mi, że ta gra jest słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje niestety, że owa recenzja może być sponsorowana i ocena pewnie będzie 9+ albo 10 :/

 

Yup. Jak większość ocen na metacritic na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak gra dostaje dobre oceny tzn że recenzje są sponsorowane. :E

 

Nie opłaca się robić dobrych gier, bo dostają za wysokie oceny :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje niestety, że owa recenzja może być sponsorowana i ocena pewnie będzie 9+ albo 10 :/

Ptaszki Ci to zacwierkaly?

 

W CDA wszystkie teksty sponsorowane sa oznaczone jako "Tekst sponsorowany" i jezeli recenzja takowa bedzie to i bedzie tez stosowna informacja.

Wiedzmin rokuje naprawde bardzo dobrze i wcale nie bede zaskoczony gdy ocena wyniesie wlasnie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka Wieśka na 8 stron, a miejsca na tabelkę z testem wydajności im zabrakło :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CDA wszystkie teksty sponsorowane sa oznaczone jako "Tekst sponsorowany" i jezeli recenzja takowa bedzie to i bedzie tez stosowna informacja.

Wiedzmin rokuje naprawde bardzo dobrze i wcale nie bede zaskoczony gdy ocena wyniesie wlasnie tyle.

 

Pewnie będzie taki wielki zółty banner na pół kartki z napisem: "Uwaga! Ten artykuł jest sponsorowany! Jeżeli chcesz zobaczyć prawdziwą recenzję wyrzuć pismo do kosza".

 

PS. Jak gra dostaje za dobre recenzje(MW2 BO ME2 DA2 Sonic riders) to pewnie przeciętniak. Jak dostaje średnie, a gracze mówią co innego to dobra, ale może mieć sterowanie/grafikę upośledzoną w pewien sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka Wieśka na 8 stron, a miejsca na tabelkę z testem wydajności im zabrakło :mad2:

Możesz zdradzić plusy i minusy? :P

 

Kupi/kupuje ktoś pismo i może nie potrzebuje kodu DLC do Wiedźmina 2? Chętnie bym przygarnął, mogę dać coś wzmian. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić plusy i minusy? :P

 

Kupi/kupuje ktoś pismo i może nie potrzebuje kodu DLC do Wiedźmina 2? Chętnie bym przygarnął, mogę dać coś wzmian. ;)

Plusy:

-przemyślany, dojrzały scenariusz

-dziesiątki rozgałęzień fabularnych

-świetne, humorystyczne dialogi

-dynamika walki

-doskonała oprawa audiowizualna

-starczy na długo

 

Minusy:

-sekwencje skradankowe

-zakończenie

 

Ocena ogólna 9+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo... Zakończenie na minus? Musi nieźle rozczarowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo... Zakończenie na minus? Musi nieźle rozczarowywać.

Subiektywna ocena autora, która w ogóle nie musi być zbieżna z tym co sam będziesz o tym sadził po przejsciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Recka Wieśka na 8 stron, a miejsca na tabelkę z testem wydajności im zabrakło :mad2:

 

Brakiem testu wydajności to bym się raczej nie przejmował, bo te ich "testy" to jakaś kpina która nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości :)

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo... Zakończenie na minus? Musi nieźle rozczarowywać.

Przecież gra ma mieć 16 zakończeń więc co to za minus ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież gra ma mieć 16 zakończeń więc co to za minus ? :hmm:

 

Pytaj recenzenta. Tylko ciekawi mnie taki minus właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj recenzenta. Tylko ciekawi mnie taki minus właśnie.

Z chęcią bym się spytał, bo nie uwierzę, że CDA w takiej grze "zdobyło" 16 zakończeń. Nie jest to możliwe, szczególnie, że gra jest piekielnie długa, a CD Project pewnie dało im grę do testów gdzieś z tydzień przed wydaniem pisma do druku :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer wypasiony :o Widac ze cena wzrosla chyba permanentnie, ale to nic. Bo dzieki temu jakosc wzrosla znaaacznie. Oby tak dalej.

 

I znow 2 dwuwarstwowe dvd, w sumie 4 zwykle DVD :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się spytał, bo nie uwierzę, że CDA w takiej grze "zdobyło" 16 zakończeń. Nie jest to możliwe, szczególnie, że gra jest piekielnie długa, a CD Project pewnie dało im grę do testów gdzieś z tydzień przed wydaniem pisma do druku :>

Gra właśnie nie jest taka długa, ale recenzenci przeszli grę tylko dwa razy w siedzibie CDProjektu. Może pozostałe 14 zakończeń jest lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale raczej nie ma co wierzyć, że z tych 16 zakończeń każde jest inne i wypasione. Będzie to pewnie coś na zasadzie jednego konkretnego finiszu ( kanonicznego? ) + 15 hmm...podzakończeń (?) typu: jedno królestwo nie istnieje, ta postać nie żyje, mapa świata zmieniła się w taki, czy inny sposób; w innym zakończeniu dana postać żyje, a ktoś inny nie, jakieś miasto/państwo wyzwolone itp.

 

Czyli swego rodzaju dopełnienia do jedynego i prawdziwego zwieńczenia fabuły.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W2 dostał 9,5/10 czyli nieźle biorąc pod uwagę, że Portal 2 dostał 8,5/10, a Mortal Kobat 9/10, w tym towarzystwie gier które i Portal 2 i MK oceniłbym sam na 9,5/10 śmiało można powiedzieć, że albo Wiedźmin 2 dostał ocenę na wyrost za Polskość, albo po prostu nie chcieli mu dać 10/10 z innych powodów, niezmienia to jednak faktu, że gra zapewne będzie jedną z najlepszych tego roku !

 

Pozdrawiam

Alek

 

DLC do Wiedźmina 2 jest unikalne, więc tym bardziej poza samymi wersjami pełnymi (które wielokrotnie przekraczają wartość CDA) warto go kupić.

 

EDIT

 

Zakończenia są drzewiaste, na końcu są 4 drogi główne gry, z których wychodzą z każdego pomniejsze 4 zakończenia, więc jest ich 16, ale najprawdopodobniej to właśnie te 4 będą bardzo unikalne, a nie 4 między każdą z tych dróg.

Edytowane przez halflife2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie dokładnie jest DLC do Wieśka w CDA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alchemy Suit ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej nie ma co wierzyć, że z tych 16 zakończeń każde jest inne i wypasione. Będzie to pewnie coś na zasadzie jednego konkretnego finiszu ( kanonicznego? ) + 15 hmm...podzakończeń (?) typu: jedno królestwo nie istnieje, ta postać nie żyje, mapa świata zmieniła się w taki, czy inny sposób; w innym zakończeniu dana postać żyje, a ktoś inny nie, jakieś miasto/państwo wyzwolone itp.

 

Czyli swego rodzaju dopełnienia do jedynego i prawdziwego zwieńczenia fabuły.

To by zabiło całą ideę gry.

Wyobrażasz sobie pierwszą część gry zrobioną w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...