Skocz do zawartości
lucissferre

Co nowego w CD-Action?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od ok. roku zaprzestałem kupować CDA, tendencja spadkowa strasznie widoczna jak weźmiemy nr np. 2003 roku a teraz. Polecam tak sprawdzi, niebo a ziemia, tekstowo. Obecnie kupie czasem Psx, albo neo.

Panowie, Wy na prawdę kupujecie CDA dla pełniaków ? :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zesz :D resinedent evil 5 dobry pełniak

 

A pytanie do was bo batmana miałem od kolegii wypożyczone i zastanawiam nad tym czy kupic teraz w kolecji klasyki czy poczekać jak trafi do cd action????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy na prawdę kupujecie CDA dla pełniaków ? :heu:

 

Toz wyraźnie napisałem, ze TEKSTOWO spada na dno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fohu, nie miałbyś szans :E

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=CBicnMo2mxM[/media]

 

To jest chyba jedyny sim, w którym liczniki tak cieszą :E

W wyścigach on-line tak jak na simracing to by mnie nawet nie wpuścili ;) Ale w single można sobie popykać i przejść grę też się da ;)

 

Co do filmiku Vetta Shark? Ten samochód to diabeł wcielony i na klawie jest prawie nie do opanowania.

 

 

Co do batmana o kurde. Muszę zobaczyć bo w tę grę bym sobie popykał :)

Edytowane przez Foh_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toz wyraźnie napisałem, ze TEKSTOWO spada na dno :P

Niby tak, ale są czasami lepsze numery (w sensie tekstowym) :) Aczkolwiek co do Residenta - świetny pełniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest duża szansa żeby batman trafił do CDA za miesiąc a jeśli nie to w tym roku przecież batman jest wydawany przez eidos :) tk jak tomb raidery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna gra dla kogoś kto lubi symulatory, ale bez kierownicy nie macie się za co zabierać.

Bez przesady - grałem na padzie i nie narzekałem.

 

Panowie, Wy na prawdę kupujecie CDA dla pełniaków ? :heu:

Znowu zaczynasz? Co, jeśli tak? Skoro tekstowo CD Action leży?

 

Pełniaki świetne. Każdy jest świetny. Mnie pasują wszystkie, mimo że Sam & Maksa i ostatniego Residenta przeszedłem (swoich egzemplarzy dawno się pozbyłem, wiec dobrze, ze nie ma dubla). I tak planowałem zakupić, teraz przynajmniej dostane fajne pełniaki. Takiego zestawu dawno nie było. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno być oddzielone pismo od pełniaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyścigach on-line tak jak na simracing to by mnie nawet nie wpuścili ;) Ale w single można sobie popykać i przejść grę też się da ;)

 

Co do filmiku Vetta Shark? Ten samochód to diabeł wcielony i na klawie jest prawie nie do opanowania.

 

A wiadomo coś o tym czy to wersja ze Starforce? Moja pudełkowa z tym świństwem tak zrobiła , że jak mi się instalacja posypała to mogłem pocałować swój piękny sejw na pożegnanie i nic się z tym nie dało zrobić. Poza tym nie rozumiem dlaczego mieliby takie coś dawać do gazety. Nikt tego nie doceni, a wszyscy zainteresowani już dawno mają. Dla mnie najtrudniejszy samochodowy sim ever. Nawet nie chciałem myśleć że będę musiał znowu odblokowywać te krejzi auta od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś o tym czy to wersja ze Starforce? Moja pudełkowa z tym świństwem tak zrobiła , że jak mi się instalacja posypała to mogłem pocałować swój piękny sejw na pożegnanie i nic się z tym nie dało zrobić. Poza tym nie rozumiem dlaczego mieliby takie coś dawać do gazety. Nikt tego nie doceni, a wszyscy zainteresowani już dawno mają. Dla mnie najtrudniejszy samochodowy sim ever. Nawet nie chciałem myśleć że będę musiał znowu odblokowywać te krejzi auta od nowa.

 

Kiedyś CDA miało taką politykę, że wszystkie gry dołączane do magazynu były pozbawione wszelkich zabezpieczeń. Nie słyszałem nic na temat zmiany tej polityki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy na prawdę kupujecie CDA dla pełniaków ? :heu:

No przecież nie dla tekstów :E

 

Z ostatnim pełniakiem się postarali. RE 5 jest naprawdę niezły, ale już w niego grałem i raczej nie będę do niego wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pełniak Resident Evil 5...Ja Pier...! DWA DNI TEMU KUPIŁEM ORYGINAŁ W SKLEPIE!!!! BY TO SZLAG TRAFIŁ!!!!:pila::kupa::pistols:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie dla tekstów :E

 

Z ostatnim pełniakiem się postarali. RE 5 jest naprawdę niezły, ale już w niego grałem i raczej nie będę do niego wracał.

Polecam na Coopie zagrać jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatni pełniak Resident Evil 5...Ja Pier...! DWA DNI TEMU KUPIŁEM ORYGINAŁ W SKLEPIE!!!! BY TO SZLAG TRAFIŁ!!!!:pila::kupa::pistols:

Pociesz się tym, że masz pudełkowe wydanie... :E (no i ostatnie płyty w CD Action podobno są marnej jakosci).

 

Ale łączę się z Tobą w bólu, znam to uczucie, też kiedyś przepłaciłem (i to słono), a po krótkim czasie od momentu zakupienia cena o połowę w dół (tylko to były większe sumy). :E Na szczescie takie "wpadki" zdarzaja sie rzadziej. :P

 

W sumie to nie spodziewałbym się, że dadzą RE5 - zwłaszcza że gra dopiero co trafiłą do taniej serii Cenegi, no i to nie byle jaki tytuł.

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - grałem na padzie i nie narzekałem.

Również można grać na komórkach, a filmy hd oglądać na telefonach...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Również można grać na komórkach, a filmy hd oglądać na telefonach...;)

Tyż prawda. :E

 

Kwestia obycia, gustu i zagospodarowania pieniedzy. :E Ja wolę usiąść za prawdziwą kierownicą. Do gier wystarczy mi pad i nie czuje sie gorszy. :E

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociesz się tym, że masz pudełkowe wydanie... :E (no i ostatnie płyty w CD Action podobno są marnej jakosci).

 

Ale łączę się z Tobą w bólu, znam to uczucie, też kiedyś przepłaciłem (i to słono), a po krótkim czasie od momentu zakupienia cena o połowę w dół (tylko to były większe sumy). :E Na szczescie takie "wpadki" zdarzaja sie rzadziej. :P

 

W sumie to nie spodziewałbym się, że dadzą RE5 - zwłaszcza że gra dopiero co trafiłą do taniej serii Cenegi, no i to nie byle jaki tytuł.

Wiesz ostatnio widać, że CDA bardzo dobrze żyje z Eidosem oraz Capcomem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wiadomo coś o tym czy to wersja ze Starforce? Moja pudełkowa z tym świństwem tak zrobiła , że jak mi się instalacja posypała to mogłem pocałować swój piękny sejw na pożegnanie i nic się z tym nie dało zrobić. Poza tym nie rozumiem dlaczego mieliby takie coś dawać do gazety. Nikt tego nie doceni, a wszyscy zainteresowani już dawno mają. Dla mnie najtrudniejszy samochodowy sim ever. Nawet nie chciałem myśleć że będę musiał znowu odblokowywać te krejzi auta od nowa.

Tego to ja nie wiem ale jak ci sejwy poszły to możesz inaczej podejść do tematu. Mianowicie tworzysz plik o nazwie TG2001.DYN i wrzucasz do głównego katalogu gry:

 

clipboard02ck.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Potem tworzysz nowego użytkownika i wszystkie trasy i auta są odblokowane ;)

 

Również można grać na komórkach, a filmy hd oglądać na telefonach...;)

 

Dla Ciebie zaistalowałem i przejechałem się vettą po tym torze co wyżej filmik dawałeś :E

 

Trochę to trwało bo


  •  
  • instalacja,
  • zrobienie dobrego kółka,
  • nagranie frapsem,
  • problem -> brak dźwięku i płynność filmiku więc korekta opcji fraps i karty muzycznej,
  • ponowne nagranie filmików,
  • połączenie 30sec fragmentów poprzez virtualdub,
  • obrobienie pliku ważącego ponad 1GB do 50MB poprzez MediaCoder (na szczęście CUDA pomogły :P ),
  • wrzucenie na youtube co przy upload 512kbps trochę trwa :E
     

 

http://www.youtube.com/watch?v=RNXSGq2Rrgw

 

Na klawie oczywiście bez asyst ;)

Edytowane przez Foh_23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, Wy na prawdę kupujecie CDA dla pełniaków ? :heu:

 

Tak

W tym miesiącu kupuję dla RE5, a i wypróbuję GT:L. A teksty to tylko dopełnienie.

Dziękuję za uwagę

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również można grać na komórkach, a filmy hd oglądać na telefonach...;)

 

Gdy zaczynałem moją przygodę z Simracingiem, po 2 tygodniach obsługiwania kierownicy okazało się, że mój chory prawy nadgarstek jest strasznie męczony przez Force Feedback i granie z nim skutkuje potem bólem. No i został mi pad... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaczynałem moją przygodę z Simracingiem, po 2 tygodniach obsługiwania kierownicy okazało się, że mój chory prawy nadgarstek jest strasznie męczony przez Force Feedback i granie z nim skutkuje potem bólem. No i został mi pad... ;)

Dlatego FF u mnie zmniejszyłem na tyle by czuć to, ale bez niepożądanych objawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE5 ? Szkoda bo miałem wystawić na sprzedaż grę a teraz to już lipa :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE5 ? Szkoda bo miałem wystawić na sprzedaż grę a teraz to już lipa :thumbdown:

 

czemu lipa? Wiele osób kupuje dla np. premierowego wydania w boxie. Wiec wystawiać i tak warto, bo i tak pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu lipa? Wiele osób kupuje dla np. premierowego wydania w boxie. Wiec wystawiać i tak warto, bo i tak pójdzie.

Ale na pewno będzie musiał sprzedać dużo taniej niż zamierzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...