Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafaello

EVE Online - wątek główny

Rekomendowane odpowiedzi

Działają w normalnej wersji (nie steamowej) - kody są z promocji humblebundle - sam skorzystałem ze swojego. Ogólnie odradzam zakup Eve Online na steam - mija się to z celem, a jak są problemy ze Steam to nie uruchomi się Eve. Dlatego lepiej zainstalować normalną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem opis żeby było jasne gdzie trzeba wpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Listopada EVE ma być za free. Oczywiście dla graczy darmowych będzie bardzo dużo ograniczeń ale to jest dużo lepsza forma niż free trail.

Oczywiście gra jak na swój wiek produkcja z roku 2003 wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do wspólnej gry w grupie pozytywnych osób.

Wymagany wiek 18+, ts lub skype, luz i kulturka.

 

Co oferujemy?!

-powiemy jak założyć konto (ważne aby dostać mega bonus)

-pomoc w ogarnięciu gry,

-wprowadzimy w styl gry, który pozwoli bezproblemowo zarabiać w grze na kolejne abonamenty miesięczne.

 

Zapraszamy espaniak@yahoo.com, GG 3727202.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem ale to ciężki tytuł. miałem 14 dni triala to chyba po 9 dałem sobie siana bo nie wiedziałem o co chodzi.

gra nieziemsko rozbudowana, poradników po angielsku trudno sie szuka jak nie wiesz o czego szukać, a po polsku prawie nie ma.

 jak są to 3-5 i się urywają bo się ludziom odechciewa, a i tak większość to nie poradnik tylko szpanowanie swoim statkiem w stylu "popatrzcie jak to robie"

 

a i wszędzie szpiedzy oszuści i złodzieje - jak ktoś obcy cię nie okradnie to twój korp-master na pewno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...