Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafaello

EVE Online - wątek główny

Rekomendowane odpowiedzi

No i co z tego ? To jest EVE.. ;p

Nie masz linki dosystemu do ktorego masz leciec i cos zezlomowac ? [;

No niezbyt - pisze że mam wynaleźć cośtam z blueprinta i brakuje mi tych trybów -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szykuj duzoooo s\ksiazek. w Hi-secu zazwyczaj nic sie ne dzieje, usnac mozna. W Low-secu zreszta tez nie :E

Tak, mowiles tu kilka razy w tym temacie. Wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, mowiles tu kilka razy w tym temacie. Wystarczy.

Czego się czepiasz przynajmniej temat podbija :E

 

To co dzisiaj robimy w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, mowiles tu kilka razy w tym temacie. Wystarczy.

Ja wam przypominam o edukacji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wam przypominam o edukacji :E

Na edukację jeszcze mamy czas :E Teraz trzeba się delektować wakacjami :cool: A w roku szkolnym: "witaj szkoło, dzięki Ci za mój super mundurek!" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na edukację jeszcze mamy czas :E Teraz trzeba się delektować wakacjami :cool: A w roku szkolnym: "witaj szkoło, dzięki Ci za mój super mundurek!" :E

Edukacja to sama przyjemnosc :D, ja sobie nie wyobrazam odpoczynku od wiedzy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh anulowałem tego questa, bo nie mogłem nic zrobić... tzn straciłem quest itemy -_- Poleciałem na inny układ słoneczny, wrąbałem się na stację, zrobiłem invent i itemki zniknęły po operacji, a nic nie otrzymałem w zamian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh anulowałem tego questa, bo nie mogłem nic zrobić... tzn straciłem quest itemy -_- Poleciałem na inny układ słoneczny, wrąbałem się na stację, zrobiłem invent i itemki zniknęły po operacji, a nic nie otrzymałem w zamian...

Otrzymales. Lepszy Blueprint. Teraz mozesz wyprodukowac to wiertlo za pomoca zwylkych mineralow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otrzymales. Lepszy Blueprint. Teraz mozesz wyprodukowac to wiertlo za pomoca zwylkych mineralow.

Nic nie otrzymałem :] Jak bym miał jakikolwiek blueprint to bym chyba o tym wiedział co nie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem was poinformowac ze powstaje lub już powstala gra bardzo podobna do EVE o nazwie Taikodom z tego co kiedys sie dowiedzialem to miala byc za darmo ale na stronce zaduzo o tym nie pisalo poniewaz stronka byla tylko w jezyku brazylijskim wiec nie bardzo zrozumialem, teraz natomiast jest i w angielskim jakby ktos chcial poczytac to daje linka

 

http://en.taikodom.com

 

na screanach wygląda naprawde świetnie. Wydaje mi się że będzie ona brazylijskim odpowiednikiem EVE. Na screanach widac mozliwosc widoku z kokpitu kturej brakowalo kilku osobom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem was poinformowac ze powstaje lub już powstala gra bardzo podobna do EVE o nazwie Taikodom z tego co kiedys sie dowiedzialem to miala byc za darmo ale na stronce zaduzo o tym nie pisalo poniewaz stronka byla tylko w jezyku brazylijskim wiec nie bardzo zrozumialem, teraz natomiast jest i w angielskim jakby ktos chcial poczytac to daje linka

 

http://en.taikodom.com

 

na screanach wygląda naprawde świetnie. Wydaje mi się że będzie ona brazylijskim odpowiednikiem EVE. Na screanach widac mozliwosc widoku z kokpitu kturej brakowalo kilku osobom.

Fajne ale nie widac zadnego ruchu na stronie. Ostatni news z maja. Pase postepu prac na glownej stronie wskazuje 'techdemo' ale samego techdema nigdzie nie widac. Nastepny punkt na osi czasu to alfa ale to raczej daleka przyszlosc :E

 

A ja mam przerwe od EVE na chwile. Padl mi chyba dysk dzisiaj na glownym kompie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem was poinformowac ze powstaje lub już powstala gra bardzo podobna do EVE o nazwie Taikodom z tego co kiedys sie dowiedzialem to miala byc za darmo ale na stronce zaduzo o tym nie pisalo poniewaz stronka byla tylko w jezyku brazylijskim wiec nie bardzo zrozumialem, teraz natomiast jest i w angielskim jakby ktos chcial poczytac to daje linka

 

http://en.taikodom.com

 

na screanach wygląda naprawde świetnie. Wydaje mi się że będzie ona brazylijskim odpowiednikiem EVE. Na screanach widac mozliwosc widoku z kokpitu kturej brakowalo kilku osobom.

 

Nie podoba mi sie design okretow. Jest taki hmmm mangowy. Ja lubie okrety w stylu Wing Commandera, Albo Star Wars (Duze, wielkie, masywne, o symetrycznych i sotsunkowo prostych ksztalatach).

Ta gral musialaby naprawde byc dobre zebym sie do niej przekonal :E

Fajne ale nie widac zadnego ruchu na stronie. Ostatni news z maja. Pase postepu prac na glownej stronie wskazuje 'techdemo' ale samego techdema nigdzie nie widac. Nastepny punkt na osi czasu to alfa ale to raczej daleka przyszlosc :E

 

A ja mam przerwe od EVE na chwile. Padl mi chyba dysk dzisiaj na glownym kompie :/

Biorac pod uwage parnerow, gra raczej nie upadnie z braku funduszy. To jest MMO tutaj okres developingu powiedzmy 4-5 lat to norma. [;

 

http://www.jumpgate-evolution.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem was poinformowac ze powstaje lub już powstala gra bardzo podobna do EVE o nazwie Taikodom z tego co kiedys sie dowiedzialem to miala byc za darmo ale na stronce zaduzo o tym nie pisalo poniewaz stronka byla tylko w jezyku brazylijskim wiec nie bardzo zrozumialem, teraz natomiast jest i w angielskim jakby ktos chcial poczytac to daje linka

 

http://en.taikodom.com

 

na screanach wygląda naprawde świetnie. Wydaje mi się że będzie ona brazylijskim odpowiednikiem EVE. Na screanach widac mozliwosc widoku z kokpitu kturej brakowalo kilku osobom.

 

Kiedys nawet z tego co pamietam gralem w wersje testowa (nie pamietam w jakiej fazie to bylo wtedy), ale dawno nie zagladalem na ich strone.

 

Co do produkcji w Eve to polecam, jak sie kopie to jest to najlepsze polaczenie, tylko wiadomo na odpowiednie skille trzeba czas poswiecic, nawet znajomi, ktorzy glownie zajmowali sie walka, tak sobie dorabiali - fajna rzecz, starczy nakupowac tanich blueprintow rzeczy, ktore kazdy noob i tak musi kupic, jakies wolne sloty produkcyjne i jazda, biznes wlasciwie sam sie kreci a potem mozna kupic jakies drozsze blueprinty. Rude mozna od noobow kupowac tanio, jesli nam brakuje swojej.

 

Z rafinacja to faktycznie jak sie nie ma odpowiednich skilli to sa spore straty, u mnie to zawsze szef corpa robil i mialem wszystko ladnie przygotowane na sprzedaz albo do produkcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat spadl, trzba wywindowac w gore :P

Gracie jeszcze czy juz wam sie znudzilo ? :D:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram o ile mozna tak to nazwac :P

Padl mi dysk na glownym kompie a na lapie EVE dziala tylko tak, zebym mogl zarzucic nowego skilla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat spadl, trzba wywindowac w gore :P

Gracie jeszcze czy juz wam sie znudzilo ? :D:E

Ja skillowałem - teraz milion jeszcze uzbieram i na Osprey'a wsiadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ucichło :P

Nie mam w co grać, więc może zainstaluję triala i pokopię dla kogoś przez 2 tygodnie, potem oddam to co zebrałem? Tylko będziecie musieli mi mówić, jak i gdzie kopać, bo nie robiłem tego jeszcze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś ucichło :P

Nie mam w co grać, więc może zainstaluję triala i pokopię dla kogoś przez 2 tygodnie, potem oddam to co zebrałem? Tylko będziecie musieli mi mówić, jak i gdzie kopać, bo nie robiłem tego jeszcze :E

Tutorial Twym przyjacielem... ucichło bo muchacho się nie udziela... a ja teraz nie mogę abo wykupić - kasa niedługo wpadnie to zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle powiedziałem-kopać umiem, ale nie wiem gdzie :P Taka propozycja, że pozyczycie mi statek, ja pokopię i oddam wam co będę miał :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No misiaczki widze że EVE ciągle na topie :D

Grałem grałem, z rok albo i więcej, ale gdzies od grudnia mam przerwe :/ i brak czasu by wrócić. Ale miło, że ktoś nadal się interesuje EVE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....tylko żeby była albo darmowa albo singleplayerowa :)

 

Ważne, zeby był to space sim z elementami rpg (albo bez, zależy), można było handlować (i ma się jeden statek którym kierujemy, a nie całą flotę, bo nie chcę tego:P), i żeby była w miarę nowa, chociaż w sumie wystarczy że będzie dobra:) Jak ktoś zna to może podrzucić nazwę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polcam Homeworld 1&2. Space sim to to nie jest ale klimat jest 'przegenialny' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...