Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafaello

EVE Online - wątek główny

Rekomendowane odpowiedzi

spoko juz chyba 4 raz gram w triala i robie tutorial :E

boje sie wykupic abonamentu bo jak zrobie to raz... ale eve zawsze mnie "krecilo" tyle ze graja w triala ciezko jest poznac podstawy i poznac ludzi

poza tym trinity juz 2 razy wywalilo mnie do windowsa. wieczorem sprobuje

Hmmm to może jak się nas zbierze więcej to będzie większa przyjemnośc z grania? :P ja już enty raz na trialu gram :P A co do przekazywania kasy na trialowych kontach - iniside nawet nie wiesz jak łatwo oszukać grę... problem w tym, że w ten sposób będę 10lat na ten GTC zbierał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 zl -;-. To naprawde nie jest majatek. Ludzie :E

 

taaaa i kolejne 37 i kolejne 37 i kolejne 37

 

 

ziCk_lodz chetnie pogram jesli grasz w triala. moze wymienimy sie nickami i dodamy do "przyjaciol"

 

PS wie ktos gdzie w wawie mozna kupic karte z kodem do eve? tylko nie piszcie ze w internecie chodzi mi o to gdzie to moge od reki zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 zl -;-. To naprawde nie jest majatek. Ludzie :E

To samo mowiłem płacąc 17zł za Mu Online Gold Premium - teraz jak patrzę ile za to dałem to powiem, że sprzedając moją grafę miałbym już na 8800GT :E

 

EDIT:

Wulfgar czemu nie - chociaż przyznam, że i tak bardzo mało wiem w tej grze :) Do tej pory nie rozgryzłem produkcji czegoś z blueprinta - nawet to w tutorialu mi się nie udało :P (nie pytajcie jak, po prostu nie wiem :E)

 

 

edit2:

o ile dobrze pamiętam nick aktualny (założone nowe trial acc dzisiaj rano :P) to jest to Aardia Slavicky - Caldari kopacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiem Trinity dodaje DX9 i inne duperele, zapewne wygląda to zajebiście, no ale z moim FX5200 moge pomarzyc. Da się właczyc Eve w grafie z poprzednich patchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta jak z ta wspolna gra na trialach? chetni?

Niech ktoś odpowie na moje pytanie to może pogram ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś odpowie na moje pytanie to może pogram ;).

Ja po ściągnięciu trinity nie widzę różnicy... chyba że poza podstawowym patchem trzeba coś dociągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A muchacho nadal gra? Swojego czasu, gdy grałem na trialu, zakupil koda, i od tamtego czasu nie widziałem go na labie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eve dziala po starem na starych kompach (no moze interface dziala wolniej) i po prostu dostep no nowych ustawien grafiki jest zablokowany. jak masz super kompa do w ustawienach pojawiaja sie nowe opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie instaluje zobaczymy co to za cudo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eve dziala po starem na starych kompach (no moze interface dziala wolniej) i po prostu dostep no nowych ustawien grafiki jest zablokowany. jak masz super kompa do w ustawienach pojawiaja sie nowe opcje.

Mi pisze że mój komp spełnia jakieśtam wymogi premium cośtam i czy chcę pobrać - no to dałem na yes i się coś pobiera...

 

wlasnie instaluje zobaczymy co to za cudo ^^

Jak nie jesteś cierpliwy to już sobie odpuść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę, elegancka ta giera :F Muszę się jeszcze trochę w niej ogarnąć. Czekam aż przyjmą mnie do korporacji dla noobów i gra stoi przede mną otworem :] Jak na razie idę w learningi i wykonuję jakieś tam przypadkowe questy w celu uzbierania na lepszy statek :D zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o w mordę, elegancka ta giera :F Muszę się jeszcze trochę w niej ogarnąć. Czekam aż przyjmą mnie do korporacji dla noobów i gra stoi przede mną otworem :] Jak na razie idę w learningi i wykonuję jakieś tam przypadkowe questy w celu uzbierania na lepszy statek :D zobaczymy co z tego wyjdzie

trial, czy 'pelna'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że jak "pełna"?

Że z kodem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszGT

gra wydaje sie ciekawa musze przetestowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co - trial. Nie rzucam się od razu na głęboką wodę. Jednak jak na razie wszystko wskazuje na to, że zakupie tego time code'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Póki co - trial. Nie rzucam się od razu na głęboką wodę. Jednak jak na razie wszystko wskazuje na to, że zakupie tego time code'a.

Ja odwlekam jak tylko mogę - chciałbym sobie pograć w co innego na razie zanim zostawię wszystkie dotychczasowe tytuły ;)

 

No ok. Ale po co apostrofy ? 0o.

Aj tam czepiasz się jak zwykle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś juz o tym pisałem.

Istnieje gra podobna do eve online teraz trwają otwarte betatesty jak bedzie z płatnością to niewiem możliwe nawet że będzie F2P a wiec gra ma byc totalnym klonem EVE z tym że podobno w przyszłej wersjii ma się dać poruszac na piechotę po stacjach. Tytuł gry to Taikodom a tutaj daje linka na stronę główną z której można sciągnąć grę http://en.taikodom.com/P%C3%A1gina_principal i przyłączyć się do rozgrywki wszystkich chętnych bardzo zapraszam gra zapowiada się naprawde ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra pokroju EVE nie moze byc F2P, bo utrzymanie jednego z najszybszych superkomputerow w na swiecie troche kosztuje...

Po drugie to chyba nie stalo kolo EVE anyway,jak kogos interesuja podobne gry to

Jumpgate: Evolution

http://www.infinity-universe.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze gra pokroju EVE nie moze byc F2P, bo utrzymanie jednego z najszybszych superkomputerow w na swiecie troche kosztuje...

Po drugie to chyba nie stalo kolo EVE anyway,jak kogos interesuja podobne gry to

Jumpgate: Evolution

http://www.infinity-universe.com

 

Tylko jest problem w te gry które wymieniłeś niemozna jeszcze grać a Taikodom aczkolwiek beta ale już można a i mam ciekawą stronke na której so wymienione stronki z grami własnie pokroju EVE

 

http://www.space-mmorpg.7d.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu Taikodom bardzo daleko do EVE, jedyne co laczy te gry to ze sa w kosmosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze gra pokroju EVE nie moze byc F2P, bo utrzymanie jednego z najszybszych superkomputerow w na swiecie troche kosztuje...

Po drugie to chyba nie stalo kolo EVE anyway,jak kogos interesuja podobne gry to

Jumpgate: Evolution

http://www.infinity-universe.com

:o Zastanawiałem się co za serwer jest w stanie wytrzymać 30k ludu, ale nie aż taki. Możesz dać jakieś linki do fotek/konfiguracji, czegokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...