Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafaello

EVE Online - wątek główny

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę komuś otworzyć 21 dniowego triala. Potrzebny jest tylko e-mail, na który osoba zarejestruje sobie konto i otrzyma zaproszenie.

BTW - PLEX to skrót od Pilot's Licence EXtension. Jest to przedmiot w grze, którego użycie powoduje dodanie 30dni czasu gry do twojego konta. PLEXy kosztują obecnie około 320M ISK. Dla sprawnego gracza zarobienie takiej kasy może zająć od kilku minut do 2 dni (wszystko zależy od kreatywności i zasobności portfela).

Poniżej link z mapą całego wszechświata EvE. Białe kropki to systemy słoneczne. Kolorowe kropy to miejsca, które odwiedziłem podczas mojej kilkuletniej gry w EvE.

KLIK

omg, to jest ogromne :o

 

No i jeśli dobrze pamiętam, to EVE ma tylko jeden serwer, a gra na nim chyba 300k graczy, więc utrzymać taki to też trzeba umieć i mieć $...

dokładnie. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe. Czyli co, jak załatwie sobie triala to moge go sobie potem upgradeować tym PLEXem za ISKi np kupionym na allegro (zakładam że są tam uczciwi sprzedawcy ale chyba tak bo mają sporo kupujących) i dopuki np sam nie wyucze sie w górnictwie to w ten sposób można sobie radzić (zawsze to taniej niż 120 na 60 dni) ,a potem już gra sie za free o ile dam rade zbierac taką kase , right?

Zgadza się.

Jeżeli kupujesz z marketu to nie ma szansy żeby ktoś cię oszukał. Jeżeli kupujesz z kontraktów to upewnij się, że dobrze przeczytałeś jego treść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna Plexy kupowac sa dwa razy tansze czy tam trzy nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dziwo w evce wcale nie trzeba miec super szybkiego lacza, cialem kiedys na urlopie na gprsie. Oczywiscie o walce mozna zapomniec, czy tluczeniu sie po low secu, ale wiele rzeczy mozna zrobic.

 

Internet mam szybki, ale często mnie rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disconnecty się niby zdarzają, mi się przytrafiło może z 2-3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten film jest bez sensu, bo to ze obronilismy ten transportowiec nie doprowadzilo do konfliktu, a jedynie zmienilo nasza pozycje. Autorzy chyba nie do konca rozumieja zjawisko, ktorym sie podpieraja przy promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ten film jest bez sensu, bo to ze obronilismy ten transportowiec nie doprowadzilo do konfliktu, a jedynie zmienilo nasza pozycje. Autorzy chyba nie do konca rozumieja zjawisko, ktorym sie podpieraja przy promocji.

 

To nie jest jakis rpg ze swiat sie kreci wokol twojego "ja", i co kiwniesz palcem to sa wojny, czy konflikty. Nie wiem skad ci sie ubzduralo ze to niby ty wywolujesz bitwe, wkoncu tam nic takiego nie ma, tylko jak ty wpadles w trybiki tego konfliktu, jak to alternatywnie moglo wygladac. Za duzo grasz chyba w single i sobie dorobiles fabule jakby to wygladalo gdybys pogrywal w jakiegos klasycznego rpg gdzie kazde wydarzenie to twoja wina czy zasluga i swiar sie kreci wokol ciebie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest jakis rpg ze swiat sie kreci wokol twojego "ja", i co kiwniesz palcem to sa wojny, czy konflikty. Nie wiem skad ci sie ubzduralo ze to niby ty wywolujesz bitwe, wkoncu tam nic takiego nie ma, tylko jak ty wpadles w trybiki tego konfliktu, jak to alternatywnie moglo wygladac. Za duzo grasz chyba w single i sobie dorobiles fabule jakby to wygladalo gdybys pogrywal w jakiegos klasycznego rpg gdzie kazde wydarzenie to twoja wina czy zasluga i swiar sie kreci wokol ciebie/

Ale to wlasnie oznacza "butterfly effect". Jest to zjawisko gdzie pozornie niewielkie anomalie zmiennych wejsciowych powoduja duze odchylenia wyniku. Tak wiec wg tej teorii twoj niewielki ruch powoduje cala fale kolejnych zdarzen, ktore maja wplyw na caly uklad. Zreszta sama teoria jest dosc kontrowersyjna i wielu fizykow sie z nia nie zgadza. W filmiku autorzy zupelnie nie pojmuja tego zjawiska. Bo to co prezentuja to zwykly ciag przyczynowo-skutkowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to wlasnie oznacza "butterfly effect". Jest to zjawisko gdzie pozornie niewielkie anomalie zmiennych wejsciowych powoduja duze odchylenia wyniku. Tak wiec wg tej teorii twoj niewielki ruch powoduje cala fale kolejnych zdarzen, ktore maja wplyw na caly uklad. Zreszta sama teoria jest dosc kontrowersyjna i wielu fizykow sie z nia nie zgadza. W filmiku autorzy zupelnie nie pojmuja tego zjawiska. Bo to co prezentuja to zwykly ciag przyczynowo-skutkowy ;)

 

W tym wzgledzie to faktycznie tytul naciagneli, tylko wiesz w realnym swiecie tytul podpada pod zasady marketingu a nie reguly nauk scislych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawila mnie ta gra glownie z powodu a raczej powodow ze: napewno tworzenie postaci ;) mam swira na tym punkcie i oczywiscie ten w uj duzy swiat :D widze ze temat lezy wiec go troche wznowie gra w to ktos dalej? powie cos na jej temat bo w czasie tych 3 lat chyba sie troche zmienilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawila mnie ta gra glownie z powodu a raczej powodow ze: napewno tworzenie postaci ;) mam swira na tym punkcie i oczywiscie ten w uj duzy swiat :D widze ze temat lezy wiec go troche wznowie gra w to ktos dalej? powie cos na jej temat bo w czasie tych 3 lat chyba sie troche zmienilo :)

 

W sumie od roku czy dwóch to na pewno to Twoje ześwirowane tworzenie postaci :)( do tego od niedawna customizacja ) jak i eksploracja planet chyba.

Od 26 czerwca czy lipca wyszedł nowy dodatek Incarna http://www.youtube.com/watch?v=eNWWxD-q-bg.

 

Od czasu do czasu tworzę jakieś konto meilowe i uruchamiam EVE na nowym trialu aby sprawdzić cóż tam nowego dodali :) ( wiem wiem, masakra )

 

Generalnie gra uzależnia jak diabli... ja na szczęście "poniekąd" z tym skończyłem :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwiajace ze temat tak lezy odlogiem, polska spolecznosc jest calkiem liczna a tu taki ugor. Naprawde wystarczy spojrzec na daty postow a mimo uplywu czasu gra ciagle sie rozwija. Zazdroszcze mozliwosci poznawania urokow tej gry, pamietam jak lata temu sie zaczynalo i dziergalo kase z miningu, najperw we frejkach potem w cruisach i battleshipa, bo bylo latwiej niz wyskilowac barki :) Niestety teraz chary siedza w hulkach, tysiace metrow wpada w kazdym cyklu, skalki pekaja momentalnie i tak jakos juz brak urok tych ekscytujacych poczatkow w swiecie EVE :( Od roku jakos nie moge sie zebrac by aktywowac konto/a.

 

Gierkie polecam, jest naprawde przeolbrzymiasta, przez miesiace a czasem lata mozna odkrywac jej uroki, a gra potrafi ciagle zaskakiwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incarny jeszcze nie ma. Są tylko Capitan Quaters.

Do pełnej Incarny przyjdzie poczekać do przyszłego roku conajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym, ale boję się, że mógłbym wciągnąć, poza tym zniechęca mnie abonament, nawet jeśli później za kasę z gry mógłbym sobie przedłużać abo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jak zwykle trzeba zaplacic. Jedyny plus ze wlasnie po po paru miesiacach mozna legalnie sobie przedluzac abo za walute z gry. JA przez prawie 3 lata gry zaplacilem gotowka jedynie za pierwsze 3 miesiace. Taki wklad jak w podstawke do innej gry. Jak ktos jest zaangazowany po miesiacu nie powinien miec z tym problemu, przynajmniej tak bylo jak jeszcze gralem.

Ps. Na polskim forum gry mozna poprosic o 21 dniowego triala, zawsze to te 7 dni dluzej za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=ejX0Rym0NZw&playnext=1&list=PLF614A7A6461E61E1

 

 

Gra warta polecenia a co do abonamentu to jeszcze ani razu nie placlem za rl cash. Gram już 3 lata i ciągle odkrywam nowe rzeczy ;)

 

wystarczy poprosić gracza o zaproszenie na trial 21, niektórzy oferują za to wsparcie finansowe i pomoc w ogarnięciu początków co ułatwia start.

 

 

Gra na lata- dla cierpliwych ;)

 

P.S gg 3351363 ;) właśnie stworzyłem własną korporację i szukam ludzi do współpracy w podbijaniu kosmosu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subspace communication beacon unreachable. Channel list unavailable.

 

Incoming deep space message from Useless Idea.

 

Decoding…..

 

Loading……

 

 

Witaj Rekrucie!

 

Jesteś tutaj nowy? Nie możesz odnaleźć się w grze? Stan konta jest coraz gorszy a Ty nawet nie

wiesz co skillować? Chętnie przyjmiemy Cię do naszej grupy i pomożemy wystartować.

 

Co możemy Ci zaoferować?

 

- Pomoc w układaniu skill planu - po wstąpieniu do korporacji dostaniesz swojego opiekuna,

wspólnie ustalicie czego szukasz w EVE. Pamiętaj: chcemy byś był efektywny w tym, co robisz!

To obopólna korzyść, dla Ciebie i dla naszej grupy.

 

- Wiedzę - z nami poznasz mechanikę gry. Zaczniemy od rzeczy prostych zwiększających

Twoje bezpieczeństwo tak, abyś miał szanse poznać bardziej złożone tematy nie martwiąc się

o utratę statku. Nauczysz się bezpiecznie latać i skutecznie walczyć. To wszystko zagwarantują

szkolenia i pomoc Twojego opiekuna.

 

- Pieniądze - mieszkamy w WH (jeżeli nie wiesz co to jest, to dowiesz się tego bardzo szybko),

dzięki temu będziesz zarabiał o wiele więcej i szybciej niż robiłeś to w Imperium. Główne źródło

naszego dochodu to anomalie, kopanie gazu i pozostałości z PVP. Dzięki dużym zarobkom nie

będziesz bał się walki i ewentualnej utraty statku, pozwoli Ci to na szybki rozwój we wszelkich

aspektach gry. Nikt z aktywnych graczy naszej korporacji nie kupuje PLEX’a za złotówki, Ty

również możesz sfinansować swoją grę za pomocą ISKów. Możesz również liczyć na pomoc

finansową na początku - korporacja udziela pożyczki na skompletowanie floty statków, która

umożliwi Ci bezproblemowe funkcjonowanie w środowisku WH.

 

- Wzorowy poziom organizacji - obowiązkowo korzystamy z zestawu Mumble + mikrofon,

dodatkowo używamy Blipa oraz (na życzenie) informacji w postaci sms. Gwarantuje to,

że żadna duża, niezaplanowana akcja Cię nie ominie. Szanujemy Twój czas. Jeżeli to my

przygotowujemy poważną operację, zostaniesz o tym powiadomiony kilka dni wcześniej.

Będziesz miał czas żeby się przygotować i znaleźć wolny wieczór.

 

- Ścieżkę kariery - dołączając do naszej korporacji masz okazję stworzyć coś niemal od zera,

jesteśmy nową grupą składającą się zarówno z młodych jak i bardzo doświadczonych graczy.

 

Jeżeli tylko chcesz osiągnąć coś w ramach korporacji, to nic nie stoi na przeszkodzie, nie ma

tu skostniałej struktury złożonej z graczy, którzy będą blokować Twój rozwój. W ciągu kilku

miesięcy to Ty będziesz uczył nowych rekrutów podstaw gry i poprowadzisz ich do walki pod

nieobecność bardziej doświadczonych kolegów.

 

Jest wiele innych, większych korporacji do których możesz dołączyć, ale czy ich członkowie

poświęcą Ci tyle uwagi co my ?

 

Czego od Ciebie oczekujemy?

 

Aktywności

 

Nie musisz grać codziennie, wszyscy pracujemy i uczymy się wiemy, że nie zawsze można być

zalogowanym. Mimo to powinieneś kontrolować swój skill plan nawet, jeżeli Cie nie ma, przed

dłuższą nieobecnością warto również to zgłosić.

 

Zaufania

 

Trafiając do nas dostajesz dostęp do wiedzy i zaplecza (amunicja, moduły) możesz z nich

korzystać do woli, ufamy Ci i tego samego oczekujemy od Ciebie. Sprawy korporacji pozostają

w naszej grupie.

 

Zaangażowania

 

Oprócz Twojego opiekuna każdy z graczy zawsze Ci pomoże, w zamian oczekujemy 100%

skupienia na szkoleniach, uważnie słuchaj starszych kolegów. Jeżeli ktoś Ci nie pomógł bądź

zachował się nieodpowiednio, nie wahaj się tego zgłosić, CEO załatwi to z delikwentem w stylu

dzikiego zachodu.

 

Dyscypliny

 

Jak szybko zauważysz, na naszym kanale można pośmiać się z wszystkiego i wszystkich,

cenimy luźną atmosferę; wychodzimy z założenia, że gra ma być przyjemnością, a nie stresem.

Jedynym wyjątkiem jest PVP, w trakcie walki wprowadzamy wojskową dyscyplinę, jesteśmy

dumni z tego aspektu, szybko sam go docenisz.

 

Nasza oferta skierowana jest również dla bardziej doświadczonych graczy, myślę że tutaj

wystarczy opis w kilku słowach. Mieszkamy w WH C5 ze statikiem do C2. Zarabiamy głównie

na anomaliach i kopiąc gaz. PVP, jeżeli już do niego dojdzie, strzelamy do wszystkich bez

względu na nacje czy korporacje. Latamy flotami armorowymi i shieldowymi na pełnym

supporcie.

 

[Kontakt in-game]

Za rekrutację odpowiedzialny jest Rigiel, zainteresowanych prosimy o kontakt z nim.

Zapraszamy również na nasz kanał publiczny: UI PUBLIC.

 

lub poza grą na gg: 3058146

 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się na gg dostaniesz zaproszenie do 21 dniowego triala. Standardowo 14 dni!

Jeśli będziesz miał jakieś pytania również wal śmiało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja myślałem, że Eve przechodzi na f2p? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja może być trochę mylący wybaczcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrafi odrobinę dłużej przysiąść przy grze.. to będzie F2P. Chociaż... jak pomyśleć, że PLEXy ciągle drożeją to trzeba przysiąść nawet troszkę dłużej niż "dłużej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że w wormhole bez problemu można zarobić na PLEXa, oczywiście zależy ile czasu dziennie na grę poświęcisz ale zakładając że 2h dziennie to na koniec miesiąca kupisz PLEXa i jeszcze ci zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Nie grałem w Eve, ale jestem zaciekawiony grą. Mam kilka pytań:

 

1. Czy gra jest płatna? (abonament)

2. Czy jest sens grać w tak starą gre, zaczynając od zera, gdy masa graczy ma już przypuszczalnie wszystko?

3. Znam angielski, ale do ułatwienia jest język polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem jednak mam do przekazania bardzo ważną informację dla potencjalnych zainteresowanych.

Oferta dla zakładających konto z mojego zaproszenia.

Jestem w stanie od razu na starcie dać takiej osobie PLEXa (abonament na 30 dni) dzięki czemu taka osoba będzie miała w pełni opłacone 51 dniowe konto Za darmo!

 

kontakt gg: 3058146

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Nie grałem w Eve, ale jestem zaciekawiony grą. Mam kilka pytań:

 

1. Czy gra jest płatna? (abonament)

2. Czy jest sens grać w tak starą gre, zaczynając od zera, gdy masa graczy ma już przypuszczalnie wszystko?

3. Znam angielski, ale do ułatwienia jest język polski?

 

Hej.

 

1. Gra jest płatna poprzez dwie możliwości: albo przez tak zwanego PLEX`a ( Pilot License Extend - ważna 30 dni ) - koszt takiej "karty" to jakieś 500mln isk ( waluta z gry ) bądź normalny kod prepaidowy, albo subskrypcja z karty kredytowej ( koszt około 100zł na 60 dni )

2. Jak najbardziej jest sens. Ta gra jest przeogromna, możliwości są z początkiem przytłaczające ale po przebrnięciu przez tutoriale i zdecydowaniu co tak na prawdę chcesz robić w EVE... masakra :)

3. Polskiego niestety niema, ale jest kilka kanałów ( czatów ) gdzie można porozmawiać w naszym języku.

 

Skorzystaj z opcji kolegi wyżej, pograj te 51 dni, a gwarantuje że już się nie oderwiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...