Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablopawel

Znów oziębiamy, czyli po DI przyszedł czas na LN2

Rekomendowane odpowiedzi

JMKS wiem, że o CB dużo sie nie napisze :P ale mając kontener z odpowiednio grubym dnem, spiryt i odpowiednio dawkowane DI to myśle, że dałoby rade troche powalczyć

 

Xain kontenery robi piotres/maniakalny/LukeXE (troche go wcieło tak jakby)/ryba ale za kontener do DI pod AMD zapłacisz troche więce z racji grubszego spodu. JMKS też pewnie coś strugnął (jak napisać?) ;)

 

btw

 

już nie długo pokaże światu swojego pota to walki na amd X>

 

edit

JMKS rure w kontenerach to jaką ma wkoncu średnice 42 czy więcej? i ile zapłaciłeś za mb tej rury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było o kontenery na Labie, a tutaj to interes dopiero raczkuje i tylko ja jestem ;).

 

42mm i ścianka 1,5mm. Zrobić 54mm to żadna filozofia w sumie, tylko trzeba inaczej zapinkę urżnąć ;). I znowu ze 2m kupić, bo "detalicznie" nie sprzedają :P.

 

Z DI tez można walczyć, wiadomo, ale z LN2 chyba łatwiej jeśli trzeba się bawić w coldbugi - chociaż niewątpliwie sporo drożej wtedy.

 

No ale na Core2 nie ma wyjścia, bo DI do CB nie dochodzi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeśli chodzi o lab to faktycznie nie ma nikogo oprócz Ciebie.

 

z jednej strony drożej i lepsza kontrola ale i bardziej niebezpieczniej wg mnie no i nie dla noobów (pierwsze ekstrim choć pewnie bardziej doświadczeni użytkownicy też sie troche odrobine boją przy zabawie z LN2) :D

 

to ile zapłaciłeś za metr rury ee dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem ze kontener pod AMD musi miec grubsze denko zeby temperatura proca nie spadla dalej niz -30*?? Sory za nobowate pytania, ale to moje pierwsze kroki z DI.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB na AMD możesz mieć i na -60* ;] To zalezy tylko i wyłącznie od sztuki procka. Ja bym brał normalny kontener i bawił się sypaniem DI stoponiowo, co by kontrolować temp można było [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, teraz to mam problem, chyba wezme po jednym takim i jednym takim i zobacze ktory sie lepiej sprawuje, tylko musze teraz znalezc na to kase. A co sadzicie o opteronie 185, trudno jest dorwac dobrze krecaca sie sztuke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...