Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RYSIU

[Rozgrywki Online] Lock On: Modern Air Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś dziwna misja jest na tym serwerze :o , chwilkę polatałem zestrzeliłam AWACS'a i się zorientowałem, że radiolokator w mojej suce jakoś tak dziwnie pracuje :hmm:(antena chodziła tak jak by nie miała ograniczeń kątowych :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra misja zapisana przez pilota emeryta MOSTER'a Pierwszego :E

 

antena chodziła tak jak by nie miała ograniczeń kątowych :E

Ten model już tak ma :E Rosjanie stworzyli tą antenę z możliwością sprawdzania czy nikt nas nie goni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o której jutro napewno moglibyście polatać?

Bo dziś była tylko trójka osób, a ctrochę więcej się zgłosiło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby jednocześnie?

 

Na jakim serwie graliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na hamachi :E , ja vs andrew2 i gorczi.

Trzy osoby jednocześnie?

Nie wiem skąd to zdziwienie przeważnie zawsze tak gramy po trzy cztery osoby minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd to zdziwienie przeważnie zawsze tak gramy po trzy cztery osoby minimum.

Myślałem, że u mnie :E Dobra gra zaczyna się od 5-6... ale w 4 też jakoś da się polatać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że u mnie smilies/szczerbaty.gif Dobra gra zaczyna się od 5-6... ale w 4 też jakoś da się polatać smilies/wink.gif

 

Dobra gra nie koniecznie musi oznaczać beznamiętne mordowanie się przy pomocy rakiet(wcisnąć TAB i fire każdy potrafi), z czasem więcej przyjemności czerpie się z lotów w formacji czy podczas prze najróżniejszych wybryków nad lotniskiem czy lotniskowcem :D (zwłaszcza lądowanie na tym ostatnim potrafi dostarczyć niezłych emocji :cool: ),a do tego nie potrzeba aż tyle osób.

Zresztą nawet dog na gunzo na granicy możliwości maszyny to niezły fan nawet przy tylko dwóch graczach(przy trzech czy czterech to już jest tłok :E , nie wiadomo przed kim uciekać a do kogo strzelać :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
beznamiętne mordowanie się przy pomocy rakiet(wcisnąć TAB i fire każdy potrafi)

Co to za uproszczenie? Jeżeli każdy to potrafi to dlaczego jeden spada 10x a inny 2x? :E

 

Dobra walka może (a nawet musi) charakteryzować się wymienionymi przez Ciebie kombinacjami [lot w formacji itp.].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra misja zapisana przez pilota emeryta MOSTER'a Pierwszego :E

 

Się wie. :E Możesz mi zasalutować. :P

 

Co to za uproszczenie? Jeżeli każdy to potrafi to dlaczego jeden spada 10x a inny 2x? :E

 

Dobra walka może (a nawet musi) charakteryzować się wymienionymi przez Ciebie kombinacjami [lot w formacji itp.].

 

Szkoda że "młode wilki" nie latały z nami... :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że "młode wilki" nie latały z nami...

 

No właśnie musimy się jakoś zebrać na takie latanie(stare wilki :E i nowy narybek :cool::Up_to_s: ). Chętnie przyjmę na dyszę kilka rakiet :E od doświadczonego pilota :D .

 

Jeżeli każdy to potrafi to dlaczego jeden spada 10x a inny 2x?

Bo nie każdy potrafi przed taką rakietą uciec :E włączając mnie :cool: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie musimy się jakoś zebrać na takie latanie(stare wilki :E i nowy narybek :cool::Up_to_s: ). Chętnie przyjmę na dyszę kilka rakiet :E od doświadczonego pilota :D .

 

No nie wiem. Teraz to i tak pewnie bym lamił. :E A do póki nie wstawię nowego dysku to i tak gry nie zainstaluje. :P

 

Jedna rakieta by wystarczyła. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no :E smaka mi znowu narobiliście... a sobie pograć nie mogę bo na dysku zastępczym jestem i miejsca na nic nie mam :(

 

no widzę MONSTER1, że podobną bolączkę masz :soczek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nie każdy potrafi przed taką rakietą uciec :E włączając mnie :cool: .

No ale chyba nie myślisz, że na to składa się tylko i wyłącznie ucieczka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widzę MONSTER1, że podobną bolączkę masz :soczek:

 

Właściwie to nie do końca, bo ja mam swój stary dysk, ale zapełniony cały. Mam też nowy 160gb, ale nie podłączony. :E

 

No ale chyba nie myślisz, że na to składa się tylko i wyłącznie ucieczka :E

 

No wiesz, nie wszyscy są tacy bojowi jak "My". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tu ciekawy filmik dot. Lock On-a :D Polecam :D

 

edit:

znalazłem perełki :o

V1 -

V2 -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam też nowy 160gb, ale nie podłączony. :E

To podłącz albo po prostu mi go oddaj... po co ma się marnować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To podłącz albo po prostu mi go oddaj... po co ma się marnować :E

 

Nie mam taśmy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tu ciekawy filmik dot. Lock On-a :D Polecam :D

 

Druga część ich przygód jest lepsza :D IMHO.

 

A co do produkcji spod znaku GlowingAmraam to obejżyj koniecznie MainHerz :cool: .

 

No i jeszcze rodzime arcydzieła :E czyli:

NewRepublic - Flanker oraz

some1 - Angels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

mam pytanie! Czy w Lock On mozna przypisac przepustnice z joystika do ciagu silnika? Mam joystick Saytek z przepustnica ale nie moge jej uzyc w grze. Czy ktos mial podobne problemy? W FSX przykladowo automatycznie wykrywa wszystkie ustawienia i nie musze nic samemu robic.

 

Pozdr,K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mozna :E , spróbuj wejść w opcje->input->wybierz swój joystik->następnie axes->znajdź thrust, kliknij change i poruszaj przepustnicą(powinno ją wykryć jako którąś tam z kolei oś).

Ja tak robiłem jak mi nie wykrywało :cool: i teraz chodzi jak marzenie :E

 

czy Macie jakieś forum ?

 

mamy :Ehttp://www.lockonangel.fora.pl/?sid=ae0e74...8cead2e2d00ebbd

 

tylko jakoś nikt nie ma czasu sie tym zajmować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że mozna :E , spróbuj wejść w opcje->input->wybierz swój joystik->następnie axes->znajdź thrust, kliknij change i poruszaj przepustnicą(powinno ją wykryć jako którąś tam z kolei oś).

 

Wszedkem w opcje i wykrywa mi wszystko oprocz przepustnicy... Kurka... Nie wiem co robic...

 

Swoja droga jak sie zmienia bron i strzela? Mam tez problem z ladowaniem - samolot zawsze wybucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszedkem w opcje i wykrywa mi wszystko oprocz przepustnicy... Kurka... Nie wiem co robic...

 

Swoja droga jak sie zmienia bron i strzela? Mam tez problem z ladowaniem - samolot zawsze wybucha...

 

Są chyba od tego treningi? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszedkem w opcje i wykrywa mi wszystko oprocz przepustnicy... Kurka... Nie wiem co robic...

 

Tu masz screen'a http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a9e0cf0f7dc1ea3.html

 

Kliknij thrust potem przycisk change i wtedy rusz przepustnicą. Powinno ją wykryć a wtedy zatwierdzasz i ma działać :cool: .

Ale jak to nie pomaga to nie mam pojęcia dlaczego :hmm: tak się dzieje(może przepustnica jest zepsuta)

 

Swoja droga jak sie zmienia bron i strzela? Mam tez problem z ladowaniem - samolot zawsze wybucha...

 

No cóż po takie podstawowe rzeczy jak klawiszologia to się zagląda do manuala :Up_to_s: bo bez tego ani rusz na polu bitwy :cool::E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamykać można, tylko nie skazywać prawomocnie. O 0,8%, może mniej (wojna cenowa marketów). Do góry pójdzie po uwolnieniu cen prądu, nie wiadomo o ile bo to zmienny rynek ale i tam ceny się raczej normują/spadają.  
    • Na początku po 4 godzinkach gdzieś miałem spotkanie z gryfem, ale musiałem spierdzielić, za mocny był dla mnie i ziomków. Pograłem teraz i znowu go spotkałem i wskoczyłem na niego i odleciał z 300 metrów dalej 😅Wylądował pikując w dół, zostało mu dalej półtora paska i by leżał, ale skubaniec uciekł
    • RX 6700 XT do  ryzena 5 2600.  Mocny strzał w stopę? za pół roku kupię jakiś lepszy procek( najniższa krajowa here )   Do tego psu XPG Pylon 650W Udzwignie?
    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...