Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RYSIU

[Rozgrywki Online] Lock On: Modern Air Combat

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - jedyny symulator, któremu nie dałem rady, to Sub Command. Tzn. opanowałem, ale nie na tyle, by regularnie trafiać torpedami w cel mniejszy od lotniskowca. Byłem za głupi by tworzyć w czasie rzeczywistym prawidłowe rozwiązania bojowe :E (choć gdy o tym piszę, mam ochotę znów spróbować).

 

Co do hardcore'owej symulacji i moich dobrych chęci - na potrzeby sesji RPG uczę się łaciny. We Flankera 2,5 grałem na joysticku za 29 złotych firmy krzak (i nie posiadając stałego połączenia z internetem, więc nie mogłem nawet sprawdzić, jak się to i owo obsługuje). Jestem gotów do poświęceń :E

A w moim pytaniu chodziło mi przede wszystkim o to, czy gra np. nie jest pełna irytujących bugów i niedoróbek. Swego czasu szlag mnie trafił przy T34 vs Tiger (miał być fajny symulator czołgu, wyszła gra miejscami sympatyczna, ale absolutnie niedopracowana - po prostu wygląda jak "doszlifowana alfa" bez połowy bajerów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, też wpadłem na minę T34vsTiger - totalna pomyłka :E

LockOn, czy FC2 nie ma jakichś wielkich niedoróbek, czy błędów itd. Ale w porównaniu do serii DCS to jest to prostacka strzelanka (no, może poza odwzorowaniem Su-25T, które podobno jest lepciejsze ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej zbysie można się zapytać jak latać multiplayer w lock on modern air combat

 

Dobra chłopaki wracam na nasze niebo kto jeszcze lata i gdzie Kukii zyjesz?

uważaj bo się rozbijesz :E

ja bym chciał ale jak latać mp?

 

Jeśli mogę się zapytać, jak grać multiplayer w Lock On: Modern Air Combat, trzeba się rejestrować na ubi.com ? Czy jak? Jeśli mozna to proszę mi to wytłumaczyć krok po kroku xD

 

 

mam ten sam problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...