Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Szukam żony!

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą tak Cię przypiliło, że musisz aż na komputerowym forum szukać? :>

Nie dziwię mu się, przeróżne desperatki można tu znaleźć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię mu się, przeróżne desperatki można tu znaleźć. :P

 

Te desperat, idź zobacz, czy nie ma Cię w łazience :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzą same w domu, mają dużo wolnego czasu, chłop zostawił, rodzina nie chce, więc od czasu do czasu niszczą sufit i non-stop flirtują na forach. :cool:

 

Te desperat, idź zobacz, czy nie ma Cię w łazience :P

Sprawdziłem, nie ma. :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stwierdziłem ze znajomymi że jedyne pozytywne aspekty ożenienia się to:

- Wesele

- Wieczór kawalerski

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siedzą same w domu, mają dużo wolnego czasu, chłop zostawił, rodzina nie chce, więc od czasu do czasu niszczą sufit i non-stop flirtują na forach. :cool:

 

:o

idę kogoś poprosić, by Ci % wlepił foch7hwnh7.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio stwierdziłem ze znajomymi że jedyne pozytywne aspekty ożenienia się to:

- Wesele

- Wieczór kawalerski

:E

Mmm, wesele, te druhny... :glodny: Z pozytywnych aspektów wymieniłbym też to, że wszystko będzie na czas uprane i ugotowane. Oczywiście jeśli wybranka umie prać i gotować, a na taką , wbrew powszechnej opinii, coraz trudniej trafić. :E

 

:o

idę kogoś poprosić, by Ci % wlepił foch7hwnh7.gif

Pogadaj dobrze ze mną, to zobaczymy, co da się zrobić. niegrzeczny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy i myślę (tak pracuję) ,że może już czas się ustatkować... Przydała by się żona bo ponoć żonaty facet to facet ustatkowany (cokolwiek to znaczy).

Wymagania : żona musi mieć mały przebieg, wygląd taki przyzwoity bo przecież żona to wizytówka faceta, dobrze żeby lubiła książki s-f i grała w gry komputerowe... No i jeszcze żeby gotowac umiała ( i chciała)

Życiorys, zdjęcia i aktualne badania lekarskie na priv proszę :E

:hallucine:

 

ps. wolałbym żeby żona była kobietą... no chyba że jesteś NAPRAWDĘ bogaty :E

hehe, ksiazki, komputer i... gotowanie, to wykluczajace sie nawzajem rzeczy, no moze... facet jakis podola :P

wyglad, hmm, jak kilo tapety nalozy, to i 'wady wrodzone' znikna - masz kase, to sie szybko nauczy - vide 'posh' i inne 'gwiazdki'

a 'ustatkujesz' sie, jak sobie pierwszy jacht kupisz :P

 

eee zgłaszasz się?

hehe, to byl 'skrzypek na dachu' a nie 'kotka na rozgrzanym dachu'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mmm, wesele, te druchny... :glodny: Z pozytywnych aspektów wymieniłbym też to, że wszystko będzie na czas uprane i ugotowane. Oczywiście jeśli wybranka umie prać i gotować, a na taką , wbrew powszechnej opinii, coraz trudniej trafić. :E

 

Ale jak się nie ma żony to nikt Ci nie stęka że chodzisz brudny i możesz jeść niezdrową żywność głośno przy tym bekając... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?? czytam i nie wierzę...

to ja szukam rudej, 170-180cm

cycata

dupiasta

musi posiadać czarne Ferrari Daytona Spider z 1971r;) i słuchac KSU;)

żadnych innych warunków nie mam;)

:lol2::lol2::lol2:

może zrobicie dział z ogloszeniami matrymonialnymi na labie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wpadnij na glupi pomysł i nie znajdz Księżniczki :o Nie dość ,że będziesz potrzebował kuracji to w dodatku nie wiem czy będzie Cię na nią stać.... :E Przeszedłem to więc odradzam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dal ogloszenie na Allegro w dziale Pozostale -> Dziwactwa -> Wyjatkowo kuriozalne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wpadnij na glupi pomysł i nie znajdz Księżniczki :o Nie dość ,że będziesz potrzebował kuracji to w dodatku nie wiem czy będzie Cię na nią stać.... :E Przeszedłem to więc odradzam :cool:

Trafiłes na złą "księżniczke". :lol2:

 

Ja popieram - jak chce to niech ma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
?? czytam i nie wierzę...

to ja szukam rudej, 170-180cm

cycata

dupiasta

musi posiadać czarne Ferrari Daytona Spider z 1971r;) i słuchac KSU;)

żadnych innych warunków nie mam;)

:lol2::lol2::lol2:

może zrobicie dział z ogloszeniami matrymonialnymi na labie?

Ferrari 365 gtc/gt4 - lol, wiem gdzie takie stoi, tyle ze czerwone :)

o wlascicielu/ce nic nie wiem, ale sie dowiem, bo stoi tak drugi rok, wiec moze...?

 

ruda, z duza D i namiotami, to niezdrowy pomysl :) rozwali na pierwszym zakrecie i zostawi przykutego do lozka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj żebyś wiedział........ :E

Ps.Nie spotkałem jeszcze grzecznej ksieżniczki :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ferrari 365 gtc/gt4 - lol, wiem gdzie takie stoi, tyle ze czerwone :)

o wlascicielu/ce nic nie wiem, ale sie dowiem, bo stoi tak drugi rok, wiec moze...?

 

ruda, z duza D i namiotami, to niezdrowy pomysl :) rozwali na pierwszym zakrecie i zostawi przykutego do lozka :P

można wiedzieć w jakim mieście stoi to ferrari i czy nie jest na sprzedaż?:D

obojętnie kim jest właściciel, to moge za nią\niego wyjść, tylko niech da mi to ferrari na 15minut:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można wiedzieć w jakim mieście stoi to ferrari i czy nie jest na sprzedaż?:D

obojętnie kim jest właściciel, to moge za nią\niego wyjść, tylko niech da mi to ferrari na 15minut:D

w londynie, clapham park/common, stoi pod pokrowcem - ktos nie dba, ma otwarte 'oczy' i wybita szybe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wpadnij na glupi pomysł i nie znajdz Księżniczki :o Nie dość ,że będziesz potrzebował kuracji to w dodatku nie wiem czy będzie Cię na nią stać.... :E Przeszedłem to więc odradzam :cool:

O, no proszę, ja to przechodzę właśnie teraz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w londynie, clapham park/common, stoi pod pokrowcem - ktos nie dba, ma otwarte 'oczy' i wybita szybe :(

 

jak można tak traktować takie wspaniałe auto... przecież taki wóz zasługuje na traktowanie lepsze niż kobieta... pomijam fakt, że ktoś wybił szybę, to jest bezczeszczenie najpiękniejszego auta jakie kiedykolwiek powstało... :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O, no proszę, ja to przechodzę właśnie teraz. :D

 

 

Naprawde współczuje :( Pare dobrych rad .Duzo imprez ,alkocholu ,przelotnych znajomosći i bedzie ok ( tylko w żadnym przypadku nie ogladaj fashion tv ) to jest zguba .....Będziesz bardzo wybredny....Tak jak ja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znaczy Masz ksiezniczke, czy juz kuracje ?

jak jeszcze ksiezniczke, to polecam 'poskromienie zlosnicy' - stare, ale czasem pomocne :)

Shakesbeer się kłania ;):P

W wersji dla mniej rozczytujących się "Kiss me, Kate" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Shakesbeer się kłania ;):P

W wersji dla mniej rozczytujących się "Kiss me, Kate" :E

shake'sbeer :P

a z ksiezniczkami to bywa tak, ze moze sie nie wyspi na ziarnku grochu, ale ma swoje zalety - wierna jest, bo kto jej tak dogodzi, jak nie Ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
shake'sbeer :P

a z ksiezniczkami to bywa tak, ze moze sie nie wyspi na ziarnku grochu, ale ma swoje zalety - wierna jest, bo kto jej tak dogodzi, jak nie Ty :)

Księżniczka ma jedną wadę - jest piękna, pachnąca, ułożona (najczęściej na sofie), ale ma tatusia u wladzy i jak się znudzi, to sam rozumiesz... kęsim! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy temat ostatnich dni :rotfl:.

 

[ogłoszenie drobne]

Biedny student poszukuj kobiety w wieku produkcyjnym (preferuję początkowy okres wieku produkcyjnego :E) do kierowania gospodarstwem domowym w którego skład wchodzi dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze oraz spełnianie zachcianek pracodawcy.

[/ogłoszenie drobne]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...