Forum PCLab.pl: Pomysł na fuzję polskich zespołów - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Ten temat jest zamknięty

Pomysł na fuzję polskich zespołów finalizacja w trakcie!

Ankieta: Czy takie połączenie ma sens? (42 użytkowników głosowało)

Uważam że...

1. Mowy nie ma! (3 głosów [7.14%])

Procent głosów: 7.14%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent głosów: 0.00%

3. Trudno powiedzieć (4 głosów [9.52%])

Procent głosów: 9.52%

4. Tak, ale... (napisać na dole co konkretnie) (4 głosów [9.52%])

Procent głosów: 9.52%

5. Tak (21 głosów [50.00%])

Procent głosów: 50.00%

6. Oczywiście! (10 głosów [23.81%])

Procent głosów: 23.81%

Czy nie masz nic przeciwko temu?

1. Tak, nie mam nic przeciwko temu (3 głosów [42.86%])

Procent głosów: 42.86%

2. Nie, nie mam nic przeciwko temu (4 głosów [57.14%])

Procent głosów: 57.14%

Głosuj

#41 Użytkownik jest niedostępny   DEVIL K-ce 

• DEVILEK
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Sierpień 2007 - 22:56

Zobacz postJMKS, o 17 sierpnia 2007, 23:46, napisał(a):

Po czym poznajesz?

Nie zadawaj glupich pytan. Wiem o co chodzi z jego sprawa i tyle. Ze Ty nie wiesz, to nie moja wina i ja Ci tlumaczyc nie bede. Umiesz czytac to czytaj.

Póki co ;). Aha, no jest to pierwsze miejsce, ale wiadomo czemu - to ja już bym wolał drugie :P.

Poki co ? Przestan mnie prosze bawic wieczorowa pora dobrze ? Team zmienilem dosc dawno i nadal w nim zostane.

edit: bez ryby latwo sie zjednoczycie i dogadacie.

Ten post był edytowany przez DEVIL K-ce dnia: 17 Sierpień 2007 - 22:59

#42 Użytkownik jest niedostępny   kszonek 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Sierpień 2007 - 22:56

Zobacz postjuni_or, o 17 sierpnia 2007, 23:38, napisał(a):

A inne serwisy (oprócz PPC i PCL) coś o tym wiedzą już??? :E

overclock powiedział TAK (zdecydowanie i jako pierwszy). A ja najpierw tylko rzucilem propozycje, a teraz jako, że był odzew, ale akcji brak, założyłem sondę.

btw: ryba odszedł z PurePC, więc 300 pktów w dół................... Przestańcie, przestańcie już, nie ma sensu płakać ;) ryba był na nie, ale teraz już nie jego sprawa, więc tylko z górki do zjednoczenia ;)

#43 Użytkownik jest niedostępny   JMKS 

• Uzależniony od forum
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy lokalni

Napisany 17 Sierpień 2007 - 23:12

W związku z zaistniałymi okolicznościami pozwoliłem sobie dosztukować kolejne pytanie do ankiety :]. {jakoś news na onecie mi przypomniał "jak to się robiło" ;)}

A tak BTW to powiem, że lipa jest, bo mogę wyniki zmieniać :E (oczywiście nie zmieniałem i nie zamierzam, ale taka możliwość mnie zdziwiła delikatnie mówiąc)

Ten post był edytowany przez JMKS dnia: 17 Sierpień 2007 - 23:13

#44 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 17 Sierpień 2007 - 23:17

ja teraz na chwile odejde od tematu. Mam pytanie, czy jak przykladowo dojdzie do zjednoczenia to jak to jest, wszyscy beda musieli po kolei zmieniac team czy jest jakas opcja fuzji na hwbocie?Bo tak na samym labie naliczylem prawie 40 osob ponizej 5 pkt i pewnie spora ich czesc nie czesto zaglada na hwbota {że jak z tą nazwą?! - J}. Pytanie raczej do JMKS'a kieruje bo On w tym dobrze siedzi.

ad. jednak szybciej dopatrzyles sie niz ja poprawilem, wybacz wieczor jest

To żeby dobry żarcik nie uleciał, to napiszę jak było: "hgwbot" :D - J

Ten post był edytowany przez JMKS dnia: 17 Sierpień 2007 - 23:22

#45 Użytkownik jest niedostępny   JMKS 

• Uzależniony od forum
  • Ikona

Napisany 17 Sierpień 2007 - 23:21

Zobacz postCHimeraVirus, o 18 sierpnia 2007, 00:17, napisał(a):

Mam pytanie, czy jak przykladowo dojdzie do zjednoczenia to jak to jest, wszyscy beda musieli po kolei zmieniac team czy jest jakas opcja fuzji na hwbocie?
Pytanie raczej do JMKS'a kieruje bo On w tym dobrze siedzi.

Szczerze - pojęcia nie mam, ale myślę że jakoś półautomatycznie [bo zapewne z pomocą adminów HWBota) to przebiega. Teamów nigdy nie łączyłem, nieoczekiwanie :P.

Aha, ja swój głos z ankiety [ten z kropkami] wycofuję i wstawiam na "tak" :]. [edit: :hmm:]

Edit kolejny: i znowu mam zmieniać? :kwasny:
A tak fajnie było przez chwilę :P.
Serio mówiąc to ja już nie wiem, ale mam nadzieję że finał będzie jednak dobry, cokolwiek by to miało znaczyć.

Ten post był edytowany przez JMKS dnia: 17 Sierpień 2007 - 23:52

#46 Użytkownik jest niedostępny   jumson 

• J team ;)
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 00:08

Co do sytuacji z rybą zacytuje JMKS: "No to jeden problem mamy z głowy" .
Oby finał był dobry, bo lepiej być wyżej niż niżej ;)

Edit: i ryba wrócił do PPC. Niech i da te 300 punktów. Wszystko mi jedno.

Ten post był edytowany przez jumson dnia: 18 Sierpień 2007 - 00:14

#47 Użytkownik jest niedostępny   Kubacki 

• 44 swinging door
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 09:12

Czy nie masz nic przeciwko temu?
Tak, nie mam nic przeciwko temu
Nie, nie mam nic przeciwko temu

JMKS, cos dziwnie sformulowales te pytania (notabene biorac udzial w ankiecie wczesniej nie mialem/nie mam mozliwosci zaznaczyc odpowiedzi). Przeciez one znacza dokladnie to samo. Powinno byc:
1. Nie, nie mam.
2. Tak, mam.
Nie? :P

Ten post był edytowany przez Kubacki dnia: 18 Sierpień 2007 - 09:13

#48 Użytkownik jest niedostępny   JMKS 

• Uzależniony od forum
  • Ikona

Napisany 18 Sierpień 2007 - 10:05

Ech, widzisz - to była reakcja na przejście ryby do XS - czyli z mojej strony pełna zgoda. Źródło [tj. jedno ze źródeł, bo sam pomysł stary jak świat] - http://www.felieton....lieton.php?id=6

A teraz sprawy na powrót się skomplikowały. Najśmieszniejsze jest to, że chyba nawet 1 osoba się nie znalazła która zdecydowanie chciała jego powrotu do PPC. I po tym całym pseudo-odejściu ogólnie nastrój na parę godzin zapanował bardzo optymistyczny.

A teraz cóż - ja już nie wiem, naprawdę mi ciężko powiedzieć co mam o tym sądzić, ale widzę że jednak się konfliktów nie uniknie.

Z tej perspektywy aktualnie stoję okoniem jeśli chodzi o to połączenie. Nie chodzi o to że nie chcę, ale widzę że to aktualnie po prostu nie ma sensu...

#49 Użytkownik jest niedostępny   kszonek 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 10:11

Zobacz postKubacki, o 18 sierpnia 2007, 10:12, napisał(a):

JMKS, cos dziwnie sformulowales te pytania (notabene biorac udzial w ankiecie wczesniej nie mialem/nie mam mozliwosci zaznaczyc odpowiedzi). Przeciez one znacza dokladnie to samo. Powinno byc:
1. Nie, nie mam.
2. Tak, mam.
Nie? :P

No tak jakby :D W ten sposób to obie odpowiedzi wyrażają zgodę....

//

Napisałem na PurePC swoją kandydaturę na admina wszystkich teamów, zapraszam do dyskusji na ten temat. Ent co prawda nie wyraził zgody, że chce być wodze,m, ale skoro teraz jest@ppc to myślę, że @polishteam też bedzie.

Jeżeli ktoś ma coś przeciwko to pisać.

Kolejna sprawa to nazwa zjednoczonego teamu. Kretfr z overclock zaproponował "Poland United Team" - uważam, że jest ok. Jak będzie kilka ciekawych propozycja zrobi się ankietę i wybierzemy nazwę.

Teamy które wyraziły chęć fuzji:
- purepc
- pclab - wstępnie chyba można Was zapisać? przeczytaj post nad Twoim... - J
- egielda
- overclock

Na razie nikt nie odmówił ;)

EDIT2:

Kurka, JMKS, ja sie naedytowałem, poprawiłem, a Ty mi wszytko skasowałeś swoim editem :P

eh, w każdym razie popraw ankietę, bo narazie to 100% forum jest na "tak".

Ten post był edytowany przez kszonek dnia: 18 Sierpień 2007 - 10:15

#50 Gość_Usunięty_*

Napisany 18 Sierpień 2007 - 10:21

JMKS - nie ma się co pierdaczyć.

Nie mów, że sprawa jednego ryby Ciebie tak zniechęciła.
Jakoś nie mogę w to uwierzyc ;]

#51 Użytkownik jest niedostępny   JMKS 

• Uzależniony od forum
  • Ikona

Napisany 18 Sierpień 2007 - 11:03

Dobra, zaraz będzie nowa ankieta i cały nowy temat gdzie będzie napisane dużo więcej.
Chwilowo - klozet, eee... znaczy zamykam, o - "closed" miało być :P.

Zobacz postDaRoN, o 18 sierpnia 2007, 11:21, napisał(a):

Nie mów, że sprawa jednego ryby Ciebie tak zniechęciła.

Jakbyś zgadł...

#52 Użytkownik jest niedostępny   JMKS 

• Uzależniony od forum
  • Ikona

Napisany 18 Sierpień 2007 - 11:04

Temat poprzedni: http://forum.pclab.pl/t281966.html
Ten powstał, bo chcę po prostu od nowa to zrobić, z dodatkowym pytaniem w ankiecie i żeby śmieci [czyli kupy niekoniecznie aktualnych wypowiedzi] z tamtego wątku nie było.

To też [a nawet przede wszystkim] radzę poczytać zanim się werdykt wyda: http://forum.purepc....howtopic=242158

Drugie pytanie w ankiecie trochę [no dobra, zarąbiście :]] tendencyjne, ale może skłoni ono do zmiany odpowiedzi na pierwsze pytanie niektórych - sam jestem ciekaw.

Tak jak i poprzednio - proszę o niegłosowanie ludzi spoza aktualnego teamu HWBota PCLab.pl

#53 Gość_Usunięty_*

Napisany 18 Sierpień 2007 - 11:12

Nie zeby cos, ale bylo jednak czuc inny klimat troche po zdarzeniach z ryba,(rzeklbym, bardziej pokojowy).

#54 Użytkownik jest niedostępny   JMKS 

• Uzależniony od forum
  • Ikona

Napisany 18 Sierpień 2007 - 11:15

Zobacz postCHimeraVirus, o 18 sierpnia 2007, 12:12, napisał(a):

Nie zeby cos, ale bylo jednak czuc inny klimat troche po zdarzeniach z ryba,(rzeklbym, bardziej pokojowy).

Nie "po" a "w trakcie". W moim odczuciu aktualnie jest gorzej niż było na początku.

#55 Użytkownik jest niedostępny   kszonek 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 12:03

Dopiero 7 osób, ale nie ma nikogo "przeciw" więc dobrze idzie.

Ja powiem tak: zjednoczenie stało się faktem w sumie, ent już kombinuje jak to rozwiązać technicznie. Nie będzie jednego przywódcy teamu, moderować będą dotychczasowi. Boty też będą na wszystkich forach. Swoje konta będą musieli przenieść userzy, którzy sa zarejestrowani na hwbot.org.

Skoro Wasze forum jest niezdecydowane, to na razie jednoczy się PurePC, PCArena, egiełda, overclock.

Liczę na to, że Wy też się dołączycie ;)

#56 Użytkownik jest niedostępny   dszywala 

• Title in progress . .
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 12:15

Zobacz postkszonek, o 18 sierpnia 2007, 13:03, napisał(a):

Dopiero 7 osób, ale nie ma nikogo "przeciw" więc dobrze idzie.

Ja powiem tak: zjednoczenie stało się faktem w sumie, ent już kombinuje jak to rozwiązać technicznie. Nie będzie jednego przywódcy teamu, moderować będą dotychczasowi. Boty też będą na wszystkich forach. Swoje konta będą musieli przenieść userzy, którzy sa zarejestrowani na hwbot.org.

Skoro Wasze forum jest niezdecydowane, to na razie jednoczy się PurePC, PCArena, egiełda, overclock.

Liczę na to, że Wy też się dołączycie ;)

A kto powiedział że nasze jest niezdecydowane ? :)
Odbyła sie demokratyczna ankieta która wyraźnie wykazała czego chcą userzy. IHMO nad czym się więcej zastanawiać?

#57 Użytkownik jest niedostępny   kszonek 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 12:17

Zobacz postdszywala, o 18 sierpnia 2007, 13:15, napisał(a):

A kto powiedział że nasze jest niezdecydowane ? :)
Odbyła sie demokratyczna ankieta która wyraźnie wykazała czego chcą userzy. IHMO nad czym się więcej zastanawiać?

Jest druga ankieta, ale najwyraźniej wynik jest przesądzony.

Team Shackit.pl również wyraził chęć fuzji. W takim razie jest już pięć teamów (PurePC, PCArena, Egiełda, Overclock, ShackIT)

#58 Użytkownik jest niedostępny   JMKS 

• Uzależniony od forum
  • Ikona

Napisany 18 Sierpień 2007 - 12:18

Zobacz postkszonek, o 18 sierpnia 2007, 13:03, napisał(a):

Takie częściowe jednoczenie właśnie wg mnie nie ma sensu - albo wszyscy, albo [na razie] nikt.

Forum może i jest w miarę zdecydowane, ale tu chodzi o mnie - osobiście nie widzę współpracy z człowiekiem, który robi wszystko żeby wszystkich innych bez przerwy obrażać i poniżać. {edit: Szczerze powiedzcie, mylę się?}

Ja nie wiem, może i ma jakieś zasługi, może i duże, ale wiadomo jak jest - to zachowania negatywne (o ile są często powtarzane - a są...) wpływają na obraz człowieka u innych i tutaj to ja możliwości na kooperację nie widzę, zwłaszcza że żadnej "poprawy" nie ma - tylko co to nie on i jaka to reszta beznadziejna (tak na Labie jak ma coś niezbanowanego akurat, jak na Pure; a i na XS sporo postów jest w formie ironiczno-wywyższającej).

Ten post był edytowany przez JMKS dnia: 18 Sierpień 2007 - 12:21

#59 Użytkownik jest niedostępny   dszywala 

• Title in progress . .
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 12:24

Zobacz postJMKS, o 18 sierpnia 2007, 13:18, napisał(a):

Takie częściowe jednoczenie właśnie wg mnie nie ma sensu - albo wszyscy, albo [na razie] nikt.

Forum może i jest w miarę zdecydowane, ale tu chodzi o mnie - osobiście nie widzę współpracy z człowiekiem, który robi wszystko żeby wszystkich innych bez przerwy obrażać i poniżać.

Ja nie wiem, może i ma jakieś zasługi, może i duże, ale wiadomo jak jest - to zachowania negatywne (o ile są często powtarzane - a są...) wpływają na obraz człowieka u innych i tutaj to ja możliwości na kooperację nie widzę, zwłaszcza że żadnej "poprawy" nie ma - tylko co to nie on i jaka to reszta beznadziejna (tak na Labie jak ma coś niezbanowanego akurat, jak na Pure; a i na XS sporo postów jest w formie ironiczno-wywyższającej).

JMKS, to że ty masz z ryba jakieś nieporozumienia nie znaczy że musisz od razu wiązać z tym całe forum PCL.
Forum ma opcje ,,Ignoruj posty użytkownika" kilka osób już ją w stosunku do ryby zastosowało.

Ten post był edytowany przez dszywala dnia: 18 Sierpień 2007 - 12:25

#60 Użytkownik jest niedostępny   kszonek 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Sierpień 2007 - 12:25

Z teamów >100pktów zostało tylko dzikie.net, ale nie wiem z kim od nich mam się skontaktować. Do załatwienia.

Oczywiście jeszcze Wy, ale widzę, że wszytko jest na dobrej drodze, bo członkowie sa zdecydowani.

Forum może i jest w miarę zdecydowane, ale tu chodzi o mnie - osobiście nie widzę współpracy z człowiekiem, który robi wszystko żeby wszystkich innych bez przerwy obrażać i poniżać. {edit: Szczerze powiedzcie, mylę się?}

Ale nie będziesz współpracował z poissonem, będziecie dalej współzawodniczyć, kwestia tylko taka, że reprezentujecie jeden kraj.

Wiele rzeczy na świecie jest złych, wypadałoby je zmienić, ale należy się przyzwyczaić. Może być tylko lepiej ;)

Ten post był edytowany przez kszonek dnia: 18 Sierpień 2007 - 12:25

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5