Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Pomysł na fuzję polskich zespołów

Czy takie połączenie ma sens?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uważam że...

    • Mowy nie ma!
      3
    • Nie
      0
    • Trudno powiedzieć
      4
    • Tak, ale... (napisać na dole co konkretnie)
      4
    • Tak
      21
    • Oczywiście!
      10
  2. 2. Czy nie masz nic przeciwko temu?

    • Tak, nie mam nic przeciwko temu
      3
    • Nie, nie mam nic przeciwko temu
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Że Wy to tolerujecie będąc w jednym zespole z nim - Wasza sprawa.

Ja nie mam zamiaru, bo to bez sensu.

 

ryba obrzucał mnie błotem tak jak i ciebie. I trochę cię rozumiem. Ale ja wolę się poświęcić i tolerować go. Nie lubię go, z miłą chęcią dałbym mu po mordzie (sorry za wyrażenia), ale wolę przemilczeć i dla dobra Polski być z nim w teamie.

Ja na pewno dołączę do Polskiego teamu, i JMKS fajnie byłoby być w teamie razem z tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ryba obrzucał mnie błotem tak jak i ciebie. I trochę cię rozumiem.

Ale ja wolę się poświęcić i tolerować go.

Ale co to za "poświęcenie"? Dołącz do Greków najlepiej, będzie miał pierwsze miejsce... Nie chodzi mi w żadnym razie o miejsce bardziej niż o naprawdę jakieś porozumienie, a nie "pseudo-coś" jakim to określeniem ryba nasze benche (i WRki) nazwał.

Nie lubię go, z miłą chęcią dałbym mu po mordzie

Da radę załatwić, choć to trzeba okazję znaleźć :).

 

ale wolę przemilczeć i dla dobra Polski być z nim w teamie.

Czym jest "dobro Polski"? Jakąś klasyfikację ponad dobry smak przedkładać?

Ja na pewno dołączę do Polskiego teamu

Przymiotniki piszemy mała literą.

i JMKS fajnie byłoby być w teamie razem z tobą.

Zaś jak się do kogoś zwracamy w piśmie - to dla odmiany obowiązuje wielka litera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JMKS:

nie wiem czy wiesz, ale z takim podejściem nie pokazujesz się z najlepszej strony......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co to za "poświęcenie"? Dołącz do Greków najlepiej, będzie miał pierwsze miejsce... Nie chodzi mi w żadnym razie o miejsce bardziej niż o naprawdę jakieś porozumienie, a nie "pseudo-coś" jakim to określeniem ryba nasze benche (i WRki) nazwał.

 

Porozumienie będzie. Ze wszystkimi oprócz ryby, bo on to jest niereformowalny.

 

Czym jest "dobro Polski"? Jakąś klasyfikację ponad dobry smak przedkładać?

Najpierw klasyfikacja a za tym pójdą relacje. A wszystko nabierze smaku z czasem jak wino. A co do tych małych i wielkich liter to się nie czepiaj ;) Piszę jak piszę. W szkole mam laptopa to mi błędy poprawia. :P

P.S.

Da radę załatwić, choć to trzeba okazję znaleźć smilies/smile.gif.

Za rok jadę na OC Moders do Gdańska, jak będzie się rzucał to się zobaczy. :E (Taki mały żarcik, wole konflikty rozwiązywać dyplomatycznie nie siłowo.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jej tylko sie nie pobijcie, troche kultury i tolerancji ludzie!! Ja mam to w 4 literach co ryba sobie gada o naszych WR itp, mam jego opinie gdzies. Nie znizajcie sie do tego samego poziomu jaki prezentuje ryba czy jak go zwal. W taki sposob i z takim dialogiem nic nie zrobimy.

 

Kiedy w koncu ta migracja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiesz, ale z takim podejściem nie pokazujesz się z najlepszej strony......

Znaczy konkretnie z którym?

 

Porozumienie będzie. Ze wszystkimi oprócz ryby, bo on to jest niereformowalny.

Gdyby go w tym nowym teamie miało nie być to OK - ale skoro ma być "bez porozumienia" - w tym jest właśnie cały problem.

Najpierw klasyfikacja a za tym pójdą relacje.

Dobre ma na Pure relacje? Niezbyt, a przecież klasyfikację mają wspólną "od zawsze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za rok jadę na OC Moders do Gdańska, jak będzie się rzucał to się zobaczy. :E (Taki mały żarcik, wole konflikty rozwiązywać dyplomatycznie nie siłowo.)

 

 

:E jumson ty chcesz sie z nim bic??? :E chlopie tobie dopiero wasy zaczely rosnac :E i to takie Małyszowate :E , nie dasz rady :] za cienki bolek z ciebie :]

 

JMKS robisz to samo co ryba w tej chwili rzucasz sie jak stary jabcok o nic i szukasz dziury w calym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre ma na Pure relacje? Niezbyt, a przecież klasyfikację mają wspólną "od zawsze".

 

Tu chodziło mi ogólnie o relacje PCL z PPC. A relacje to ma kiepskie , wczorajsza wypowiedz Gemmiego i dzisiejsza Enta, chyba mają już go trochę dość.

Skończmy już rozmowę o rybie, bo on na 100% się nie zmieni. A mimo to warto się połączyć.

 

jej tylko sie nie pobijcie,

To był żart.

 

jumson ty chcesz sie z nim bic??? smilies/szczerbaty.gif chlopie tobie dopiero wasy zaczely rosnac smilies/szczerbaty.gif i to takie Małyszowate smilies/szczerbaty.gif , nie dasz rady smilies/krzywy.gif za cienki bolek z ciebie smilies/krzywy.gif

 

To był żart. Na cienkiego wyglądam. Po drugie nie lubię rozwiązań siłowych. Reszty nie będę komentował.

 

Edit:speed250 to jest tak jak się nie czyta wszystkiego tylko wybiórczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JMKS

Co tu ku**a robisz?? Jesteś polakiem?? Pytam się jesteś polakiem?? Co się z tobą stało??

 

Ja wiem o co chodzi JMKSowi, ale tego teraz nie powiem, bo sprawa nie jest przesądzona. Jeżeli okaże się że JMKS się nie zgodzi to powiem.

 

Jeszcze takie małe info, że nie tylko Ryba innych obraża, JMKS też, choć JMKS nie na forum.

 

No cóż jeden JMKS wiosny nie czyni. Nie chcesz się przenosić to twoja sprawa.

 

Do ludzi, którym zależy na dobrze Polski i żeby nasz kraj zaistniał w świecie oc: jeżeli powstanie polski team to się przenoście, jak mówiłem JMKS nie chce to nie.

 

JMKS robisz to samo co ryba w tej chwili rzucasz sie jak stary jabcok o nic i szukasz dziury w calym

Popieram w 100%. JMKS najpierw ostro krytykował rybę za jego zachowanie, a teraz robi to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale zaczynam sie w tym wszystkim gubic... Po kiego ta ankieta w ogole, skoro JMKS w zwiazku z ryba i nie jest za chetny polaczenia. Tylko nie bardzo rozumiem, czemu ktos miesza (JMKS) prywatne zatargi z czyms znacznie szerszym. Jak juz ktos tu i na Pure napisal, poprostu trzeba dogadac sie co do nazwy i sie poprzenosic. JMKS nie zdajesz sobie sprawy, ze jak Ty sie na to nie zgodzisz, a fuzja powstanie, to Twoje subforum bedzie pustkami swiecic? POROZUMIENIE PONAD PODZIALAMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę do kościoła, może jak wrócę to będę w innym nastroju - w tej chwili jest to totalne załamanie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi zajmujących się tworzeniem fuzji(ent i kszonek chyba): Jak wiemy jest solidarność, to nie komuna i JMKS nie jest dyktatorem. Jak widać większość userów jest zą, wieć PCLab.pl popiera ten pomysł, zobaczymy jak będzie póżniej...

 

 

JMKS ja jestem załamany, nie zadziwony, załamany. Nie wiem co się z tobą stało JMKS, nie umiem tego wytłumaczyć...

 

zacytuje post DaRoNa z purepc:

kszonek wróci, ent sie odezwie i robimy, a jakże. Wpierw pare mejli/rozmów między moderatornią i zabieramy sięza robote.

I bardzo dobrze. Myślę że większość userów z PCLab.pl przejdzie, nie wiem jak z JMKSem ale jak już to mówiłem jeden JMKS wiosny nie czyni...

 

Kiedy w koncu ta migracja?

Mam nadzieję, że jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tu ku**a robisz?? Jesteś polakiem?? Pytam się jesteś polakiem?? Co się z tobą stało??

Patriota się znalazł. Ja nie czuje się jak ty to nazywasz polakiem, a mimo to dołączę do tworzącego się teamu dla dobra ogółu. Pisanie czy czujesz się albo czy jesteś polakiem uważam za głupie. I niema się tu co unosić.

 

Jeszcze takie małe info, że nie tylko Ryba innych obraża, JMKS też, choć JMKS nie na forum.

Własne zatargi trzymaj dla siebie.

 

Nie wiem czego się czepiacie JMKS? Poczytajcie purepc tam się zgodził tylko wyraził wątpliwość czy ryba nie będzie wywoływał wewnętrznych konfliktów. ryba nie tylko ma zatargi z JMKS i ze mną, ale również z innymi osobami z pure i dlatego może się to wewnętrznie rozpadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dajcie znac kiedy mozna migorwac i tyle koniec gadki.

 

@JMKS glowa do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ntt

Najpewniej dzisiaj, max jutro powinno być już wszystko gotowe ;)

 

Wizja 3 miejsca na hwbocie się zbliża dużymi krokami ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiśce do JMKSa nic nie mam. Jest spoko, ale jak przystało moderatorwi powinien zobaczyć winiki sondy i później dać odpowiedź. A głosy i komentarze userów mówią same za siebie.

 

dobra dajcie znac kiedy mozna migorwac i tyle koniec gadki.

Popieram. Większoć userów przejdzie a ja osobiście JMKSa całkiem olewam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek

 

Dajmy JMKS-owi czas do jutra może wszystko przemyśli i zmieni zdanie. Fajnie będzie jak wejdziemy jako cały team a nie przez migracje planktonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@kszonek

 

Dajmy JMKS-owi czas do jutra może wszystko przemyśli i zmieni zdanie. Fajnie będzie jak wejdziemy jako cały team a nie przez migracje planktonu.

Też tak myślę, niech chłopak się prześpi z problemem. Jutro bedzie myślał na trzeźwo.

 

Ogólnie, jak JMKS się nie zgodzi to pewnie będzie rozdarcie- część przejdzie do Polish United Team, a wierni fani JMKS zostaną z nim tutaj.

Problemu by nie było gdyby JMKS się sgodził, byśmy wszyscy solidarnie przeszli i koniec.

 

Patriota się znalazł. Ja nie czuje się jak ty to nazywasz polakiem, a mimo to dołączę do tworzącego się teamu dla dobra ogółu. Pisanie czy czujesz się albo czy jesteś polakiem uważam za głupie. I niema się tu co unosić

Nie czujesz sie polakiem?? Hymm..to gdzie się urodziłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff kamień mi spadł że w końcu niektórzy userzy przejrzeli na oczy.

JMKS bardzo dobrze wypełnia swoją rolę modera teamu PCL, ale nie może sam podejmować takich decyzji. Bo tak to odebrałem czytając jego wypowiedzi:

 

PCLab.pl - aktualnie jak mówiłem stoję okoniem. Totalnie zdecydowany [na tak] byłem wczoraj przez kilka godzin, a teraz to mi się do ostatecznej decyzji [aż tak] nie spieszy.

 

Userzy zgodnie stwierdzili że chcą migracji , zrobiłeś JMKS jedną ankietę zrobiłeś drugą więc nie ma tutaj nic więcej do powiedzenia.

Zamiast robic problemy, bo tak tylko mogę to teraz nazwać powinieneś jako moder teamu robić wszystko żeby było jak najlepiej a nie kierować się własnymi pobudkami.

Tyle mam do powiedzenia.

 

Aa jeszcze jedno , no offence ale jakoś bardzo przypominasz mi w swoich wypowiedziach rybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co tu ku**a robisz?? Jesteś polakiem?? Pytam się jesteś polakiem?? Co się z tobą stało??

Ja jestem Polakiem, to się dla odmiany zaczyna z wielkiej litery...

I tak naprawdę to nie wiem co to ma do rzeczy. Nie ma wojny, żebyśmy walczyli o Polskę czy coś, to jest zabawa - no zrozumcie to, a co to za zabawa jak partner kopie, bije i przezywa?

Ja wiem o co chodzi JMKSowi, ale tego teraz nie powiem, bo sprawa nie jest przesądzona. Jeżeli okaże się że JMKS się nie zgodzi to powiem.

No i teraz mi na złość robisz, bo bym się bardzo chciał dowiedzieć o co Ci chodzi :Up_to_s:

Jeszcze takie małe info, że nie tylko Ryba innych obraża, JMKS też, choć JMKS nie na forum.

Jw., tj. poza konkursem powiedz od razu o czym mówisz. Przejrzałem archiwum gg i nie mam się czego wstydzić, tyle powiem :P. Jedno minimalne uchybienie niby, ale bez przesady.

 

Nie chcesz się przenosić to twoja sprawa.

Ja nie chcę? Tyle że druga strona "wie lepiej".

 

Szczerze mówiąc toście cholernie zapominalscy mimo wszystko... Jak ryba pisał co pisał to był odzew bardzo ostry [i niepotrzebny - pamiętacie że mi to wisiało w sumie], a jak trzeba sobie coś przypomnieć - to nikt nie pamięta czy nie wiem co... Z tego powodu mimo wszystko się trochę zawiodłem, że "sam jestem"...

I nie mówcie, do jasnej cholery!, że on mnie obrażał - portal obrażał przede wszystkim i robi to dalej!

 

Userzy zgodnie stwierdzili że chcą migracji , zrobiłeś JMKS jedną ankietę zrobiłeś drugą więc nie ma tutaj nic więcej do powiedzenia.

Ja nie mam nic do powiedzenia? Don't make ma laugh...

Powiedziałem, że traktuję ankietę jak głos w dyskusji i tego się trzymam.

Zamiast robic problemy, bo tak tylko mogę to teraz nazwać powinieneś jako moder teamu robić wszystko żeby było jak najlepiej

Dla teamu znaczy? Bo jeśli mówisz o miejscu wyłącznie, to wcielmy się do XS i będzie "prościej"...

 

a nie kierować się własnymi pobudkami.

Nas obrażał [jako PCLab.pl]? Tak. Więc weź nie gadaj głupot, że to moje własne widzimisię...

Aa jeszcze jedno , no offence ale jakoś bardzo przypominasz mi w swoich wypowiedziach rybę.

Podaj jakieś konkrety jeśli coś mówisz, bo straszne głupoty gadasz...

 

 

 

 

 

 

I najlepsze na koniec:

Idę do kościoła

Siebie zacytować też można czasami, a co.

Poszedłem na 18:30 jak zwykle [tj. często] i... Co to było? Ano, ślub {dla jasności powiem, że polsko-włoski :Up_to_s:}

 

Bardziej wyraźnego sygnału dostać nie można jak sądzę.

 

Niech sie dzieje wola Nieba z nią sie zawsze zgadzać trzeba.

 

{kurtyna :P}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...