Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Pomysł na fuzję polskich zespołów

Czy takie połączenie ma sens?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uważam że...

    • Mowy nie ma!
      3
    • Nie
      0
    • Trudno powiedzieć
      4
    • Tak, ale... (napisać na dole co konkretnie)
      4
    • Tak
      21
    • Oczywiście!
      10
  2. 2. Czy nie masz nic przeciwko temu?

    • Tak, nie mam nic przeciwko temu
      3
    • Nie, nie mam nic przeciwko temu
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zaraz będzie nowa ankieta i cały nowy temat gdzie będzie napisane dużo więcej.

Chwilowo - klozet, eee... znaczy zamykam, o - "closed" miało być :P.

 

Nie mów, że sprawa jednego ryby Ciebie tak zniechęciła.

Jakbyś zgadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poprzedni: http://forum.pclab.pl/t281966.html

Ten powstał, bo chcę po prostu od nowa to zrobić, z dodatkowym pytaniem w ankiecie i żeby śmieci [czyli kupy niekoniecznie aktualnych wypowiedzi] z tamtego wątku nie było.

 

To też [a nawet przede wszystkim] radzę poczytać zanim się werdykt wyda: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=242158

 

Drugie pytanie w ankiecie trochę [no dobra, zarąbiście :]] tendencyjne, ale może skłoni ono do zmiany odpowiedzi na pierwsze pytanie niektórych - sam jestem ciekaw.

 

Tak jak i poprzednio - proszę o niegłosowanie ludzi spoza aktualnego teamu HWBota PCLab.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

Nie zeby cos, ale bylo jednak czuc inny klimat troche po zdarzeniach z ryba,(rzeklbym, bardziej pokojowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zeby cos, ale bylo jednak czuc inny klimat troche po zdarzeniach z ryba,(rzeklbym, bardziej pokojowy).

Nie "po" a "w trakcie". W moim odczuciu aktualnie jest gorzej niż było na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 7 osób, ale nie ma nikogo "przeciw" więc dobrze idzie.

 

Ja powiem tak: zjednoczenie stało się faktem w sumie, ent już kombinuje jak to rozwiązać technicznie. Nie będzie jednego przywódcy teamu, moderować będą dotychczasowi. Boty też będą na wszystkich forach. Swoje konta będą musieli przenieść userzy, którzy sa zarejestrowani na hwbot.org.

 

Skoro Wasze forum jest niezdecydowane, to na razie jednoczy się PurePC, PCArena, egiełda, overclock.

 

Liczę na to, że Wy też się dołączycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 7 osób, ale nie ma nikogo "przeciw" więc dobrze idzie.

 

Ja powiem tak: zjednoczenie stało się faktem w sumie, ent już kombinuje jak to rozwiązać technicznie. Nie będzie jednego przywódcy teamu, moderować będą dotychczasowi. Boty też będą na wszystkich forach. Swoje konta będą musieli przenieść userzy, którzy sa zarejestrowani na hwbot.org.

 

Skoro Wasze forum jest niezdecydowane, to na razie jednoczy się PurePC, PCArena, egiełda, overclock.

 

Liczę na to, że Wy też się dołączycie ;)

A kto powiedział że nasze jest niezdecydowane ? :)

Odbyła sie demokratyczna ankieta która wyraźnie wykazała czego chcą userzy. IHMO nad czym się więcej zastanawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział że nasze jest niezdecydowane ? :)

Odbyła sie demokratyczna ankieta która wyraźnie wykazała czego chcą userzy. IHMO nad czym się więcej zastanawiać?

 

Jest druga ankieta, ale najwyraźniej wynik jest przesądzony.

 

Team Shackit.pl również wyraził chęć fuzji. W takim razie jest już pięć teamów (PurePC, PCArena, Egiełda, Overclock, ShackIT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro Wasze forum jest niezdecydowane, to na razie jednoczy się PurePC, PCArena, egiełda, overclock.

Takie częściowe jednoczenie właśnie wg mnie nie ma sensu - albo wszyscy, albo [na razie] nikt.

 

Forum może i jest w miarę zdecydowane, ale tu chodzi o mnie - osobiście nie widzę współpracy z człowiekiem, który robi wszystko żeby wszystkich innych bez przerwy obrażać i poniżać. {edit: Szczerze powiedzcie, mylę się?}

 

Ja nie wiem, może i ma jakieś zasługi, może i duże, ale wiadomo jak jest - to zachowania negatywne (o ile są często powtarzane - a są...) wpływają na obraz człowieka u innych i tutaj to ja możliwości na kooperację nie widzę, zwłaszcza że żadnej "poprawy" nie ma - tylko co to nie on i jaka to reszta beznadziejna (tak na Labie jak ma coś niezbanowanego akurat, jak na Pure; a i na XS sporo postów jest w formie ironiczno-wywyższającej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie częściowe jednoczenie właśnie wg mnie nie ma sensu - albo wszyscy, albo [na razie] nikt.

 

Forum może i jest w miarę zdecydowane, ale tu chodzi o mnie - osobiście nie widzę współpracy z człowiekiem, który robi wszystko żeby wszystkich innych bez przerwy obrażać i poniżać.

 

Ja nie wiem, może i ma jakieś zasługi, może i duże, ale wiadomo jak jest - to zachowania negatywne (o ile są często powtarzane - a są...) wpływają na obraz człowieka u innych i tutaj to ja możliwości na kooperację nie widzę, zwłaszcza że żadnej "poprawy" nie ma - tylko co to nie on i jaka to reszta beznadziejna (tak na Labie jak ma coś niezbanowanego akurat, jak na Pure; a i na XS sporo postów jest w formie ironiczno-wywyższającej).

JMKS, to że ty masz z ryba jakieś nieporozumienia nie znaczy że musisz od razu wiązać z tym całe forum PCL.

Forum ma opcje ,,Ignoruj posty użytkownika" kilka osób już ją w stosunku do ryby zastosowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie częściowe jednoczenie właśnie wg mnie nie ma sensu - albo wszyscy, albo [na razie] nikt.

 

Z teamów >100pktów zostało tylko dzikie.net, ale nie wiem z kim od nich mam się skontaktować. Do załatwienia.

 

Oczywiście jeszcze Wy, ale widzę, że wszytko jest na dobrej drodze, bo członkowie sa zdecydowani.

 

Forum może i jest w miarę zdecydowane, ale tu chodzi o mnie - osobiście nie widzę współpracy z człowiekiem, który robi wszystko żeby wszystkich innych bez przerwy obrażać i poniżać. {edit: Szczerze powiedzcie, mylę się?}

 

Ale nie będziesz współpracował z poissonem, będziecie dalej współzawodniczyć, kwestia tylko taka, że reprezentujecie jeden kraj.

 

Ja nie wiem, może i ma jakieś zasługi, może i duże, ale wiadomo jak jest - to zachowania negatywne (o ile są często powtarzane - a są...) wpływają na obraz człowieka u innych i tutaj to ja możliwości na kooperację nie widzę, zwłaszcza że żadnej "poprawy" nie ma - tylko co to nie on i jaka to reszta beznadziejna (tak na Labie jak ma coś niezbanowanego akurat, jak na Pure; a i na XS sporo postów jest w formie ironiczno-wywyższającej).

 

Wiele rzeczy na świecie jest złych, wypadałoby je zmienić, ale należy się przyzwyczaić. Może być tylko lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Przede wszystkim dlatego żeby zobaczyć czy to nam sie uda, a wygląda że tak :D .

Sprawa rozwija się dość szybko a na razie nie widziałem nigdzie wypowiedzi właścicieli serwisów. Chyba że przyjmujemy brak sprzeciwu jako zgodę, ale tak z grzeczności wypadało by ich zapytać.

Sprawa druga - do tej pory było tak że spektakularne wyniki trafiały na łamy serwisu. Czy po zjednoczeniu prawo do chwalenia się miał będzie tylko ten portal z którego user pochodzi ? Czy wszystkie serwisy które się zjednoczą? Oczywistym jest to pierwsze rozwiązanie ale takie sprawy lepiej teraz dogadać. Możnaby nawet jakiś regulamin machnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za. Przede wszystkim dlatego żeby zobaczyć czy to nam sie uda, a wygląda że tak :D .

Sprawa rozwija się dość szybko a na razie nie widziałem nigdzie wypowiedzi właścicieli serwisów. Chyba że przyjmujemy brak sprzeciwu jako zgodę, ale tak z grzeczności wypadało by ich zapytać.

Sprawa druga - do tej pory było tak że spektakularne wyniki trafiały na łamy serwisu. Czy po zjednoczeniu prawo do chwalenia się miał będzie tylko ten portal z którego user pochodzi ? Czy wszystkie serwisy które się zjednoczą? Oczywistym jest to pierwsze rozwiązanie ale takie sprawy lepiej teraz dogadać. Możnaby nawet jakiś regulamin machnąć.

 

Prawo do chwalenia się ma tylko osoba, która wykonała wynik. Nie ważne z jakiego forum jest. A każdy teraz ma prawo napisać newsa, o tym, że user XXX z forum YYY zrobił taki a taki wynik. wiadomo, że redakcja nie ma prawa opublikowania takiego wyniku jako swojego, bez zgody osoby, która go wykonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IHMO jakis jasny i klarowny regulamin by się bardzo przydał. Ale pewnie będzie tak jak mówisz w opcji pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JMKS, to że ty masz z ryba jakieś nieporozumienia nie znaczy że musisz od razu wiązać z tym całe forum PCL.

No nie... Tylko ja mam, jaaaasne... I nie ja z nim, tylko on z resztą świata - to chyba widać, mogę przykładami sypnąć jak ktoś niedowidzi ostro... Ludzie z Pure też to widzą jakby co, więc nie wmawiajcie mi że to mój wymysł.

 

Po takich postach jak Twój to mi się odechciewa wszystkiego.

 

Sprawa rozwija się dość szybko a na razie nie widziałem nigdzie wypowiedzi właścicieli serwisów. Chyba że przyjmujemy brak sprzeciwu jako zgodę, ale tak z grzeczności wypadało by ich zapytać

Zapytam, zapytam - może się przy okazji dowiem na przykład, czemu mam mieć coś przeciwko zjednoczenia z egiełdą (bo taki problem rozpatrywał człowiek z tamtej strony). Osobiście pojęcia nie mam kto komu bazę podprowadził i dlaczego, mało mnie to interesuje szczerze mówiąc ;).

 

Mało tego - HWBot na Labie to jest moje przedsięwzięcie, byłbym dziko zdumiony gdyby mi się piła wcinał [tj. "z zasady", bo wiadomo że może mieć swoje zdanie i je muszę brać pod uwagę jeśli by gdzieś rozbieżności były].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie... Tylko ja mam, jaaaasne... I nie ja z nim, tylko on z resztą świata - to chyba widać, mogę przykładami sypnąć jak ktoś niedowidzi ostro... Ludzie z Pure też to widzą jakby co, więc nie wmawiajcie mi że to mój wymysł.

 

Z tym, że to Ty widzisz w tym problem. Trzeba się po prostu przyzwyczaić, a zresztą jak będziemy razem walczyć na arenie międzynarodowej to może napięcia spadną? Ciężko, ale zawsze jest szansa ;)

 

//

 

Licze na Wasze forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie... Tylko ja mam, jaaaasne... I nie ja z nim, tylko on z resztą świata - to chyba widać, mogę przykładami sypnąć jak ktoś niedowidzi ostro... Ludzie z Pure też to widzą jakby co, więc nie wmawiajcie mi że to mój wymysł.

 

Po takich postach jak Twój to mi się odechciewa wszystkiego.

Zapytam, zapytam - może się przy okazji dowiem na przykład, czemu mam mieć coś przeciwko zjednoczenia z egiełdą (bo taki problem rozpatrywał człowiek z tamtej strony). Osobiście pojęcia nie mam kto komu bazę podprowadził i dlaczego, mało mnie to interesuje szczerze mówiąc ;).

 

Mało tego - HWBot na Labie to jest moje przedsięwzięcie, byłbym dziko zdumiony gdyby mi się piła wcinał [tj. "z zasady", bo wiadomo że może mieć swoje zdanie i je muszę brać pod uwagę jeśli by gdzieś rozbieżności były].

To że ryba ma coś do PCL to widać nie od dziś, ale to nie jest jakis odosobniony przypadek jego postępowania, nie wiem czy to jego sposób bycia czy coś innego nie obchodzi mnie to. Nie jest to twój wymysł bo nawet na ppc prowadził wojenki z niektórymi userami. A to że on jest taki a nie inny nie znaczy że trzeba sie odgradzać od całej społeczności. Widziałeś jaka była reakcja ludzi po tym jak napisał swój wątek na extremelanym na ppc( na temat laba).

Co do piły, to nie widzę żadnego związku między nim a HWbotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że to Ty widzisz w tym problem.

Ano widzę - kiedyś po prostu trzeba powiedzieć dosyć i wg mnie to dobry moment. Jeśli on choć chęci poprawy nie wykaże, to przepraszam ale nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano widzę - kiedyś po prostu trzeba powiedzieć dosyć i wg mnie to dobry moment. Jeśli on choć chęci poprawy nie wykaże, to przepraszam ale nie da rady.

 

Lecz doskonale wiemy, że ryba taki już jest. Nie wiem dlaczego chcesz zrezygnować z tworzenia Polskiego Teamu, tylko dlatego, że ryba ma taki charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pierwsze założyć team i konto na hwbocie dla niego.Ci co chcą to się do niego przeniosą i tyle.Na każdym zainteresowanym forum powinien się pojawić stosowny wpis informujący co i jak.

 

Nie wiem czy to taka nasza narodowa przypadłość ale zamiast dyskutować czy taki a nie inny pajac chce czy nie chce się przyłączyć poprostu odrazu zróbmy to.Dyskusje i ankiety są niepotrzebne skoro i tak sami userzy muszą przenieść wyniki.Jak ktoś się nie zgadza to tego nie robi i koniec.Jak Ryba nie chce to nie ale on nie jest właścicielem innych wyników.Jak ktoś ma obiekcje to się nie przeniesie.Może zacząć od roboty a nie gadania i zakładać kolejny temat bo to mnie tylko denerwuje.Jak dzisiaj się pojawi Poland OC team to ja odrazu przenoszę swoje 20pkt. z egieldy do niego i tak samo postąpi każdy inny zainteresowany.Chodzi tylko o poinformowanie ludzi a nie pytanie się o zgodę moderatorów/twórców indywidualnych rankingów.

 

Jeszcze raz powtarzam właścicielami wyników są sami użytkownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może pierwsze założyć team i konto na hwbocie dla niego.Ci co chcą to się do niego przeniosą i tyle.Na każdym zainteresowanym forum powinien się pojawić stosowny wpis informujący co i jak.

 

Nie wiem czy to taka nasza narodowa przypadłość ale zamiast dyskutować czy taki a nie inny pajac chce czy nie chce się przyłączyć poprostu odrazu zróbmy to.Dyskusje i ankiety są niepotrzebne skoro i tak sami userzy muszą przenieść wyniki.Jak ktoś się nie zgadza to tego nie robi i koniec.Jak Ryba nie chce to nie ale on nie jest właścicielem innych wyników.Jak ktoś ma obiekcje to się nie przeniesie.Może zacząć od roboty a nie gadania i zakładać kolejny temat bo to mnie tylko denerwuje.Jak dzisiaj się pojawi Poland OC team to ja odrazu przenoszę swoje 20pkt. z egieldy do niego i tak samo postąpi każdy inny zainteresowany.Chodzi tylko o poinformowanie ludzi a nie pytanie się o zgodę moderatorów/twórców indywidualnych rankingów.

 

Jeszcze raz powtarzam właścicielami wyników są sami użytkownicy.

 

Kilka błędów Ci sie w kradło. Ryba powiedział, że jak team powstanie to przeniesie swoje wyniki do niego. Kwestia tylko czy PCLab team się zgadza na to, aby połączyć siły z innymi zespołami.

 

Nie każdy musi przenosić wyniki - tylko osoby, które sa zarejestrowane na hwbot - jeżeli dodajesz wyniki przez bota na forum to nie musisz się martwić - przeniosą się same). Jeżeli ktoś ma założone konto to musi wejść na hwbot w profil i tam zmienić team.

 

A problem z ryba jest taki, że JMKS nie lubi ryby, ryba nie lubi JMKS. Przez to JMKS nie chce połączyć się z innymi polskimi teamami. Przynajmniej wydaje mi się, że to jest główny powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A problem z ryba jest taki, że JMKS nie lubi ryby, ryba nie lubi JMKS. Przez to JMKS nie chce połączyć się z innymi polskimi teamami. Przynajmniej wydaje mi się, że to jest główny powód.

 

No ale JMKS to nie cały PCL tak jak Ryba to nie całe Pure. Jak ktoś będzie chciał to się przyłączy. Większość jest chyba za. Kiedy miałoby się odbyć połączenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też masz błędy ;).

 

Ryba powiedział, że jak team powstanie to przeniesie swoje wyniki do niego.

...i będzie nadal najeżdżał na wszystkich wokoło - marnie to widzę po prostu. A lepiej tego po prostu nie robić niż po tygodniu z podkulonym ogonem się wycofywać.

 

Nie każdy musi przenosić wyniki - tylko osoby, które sa zarejestrowane na hwbot - jeżeli dodajesz wyniki przez bota na forum to nie musisz się martwić - przeniosą się same). Jeżeli ktoś ma założone konto to musi wejść na hwbot w profil i tam zmienić team.

A wg mnie to da radę załatwić bezpośrednio [żeby wszystkich przepisać automatycznie], przecież i tak z tego co rozumiem jest potrzebna współpraca "góry" (HWBota). Tj. nie jestem na 100% pewien, "wysłałem" enta do głównej szychy HWBota i się okaże :).

A problem z ryba jest taki, że JMKS nie lubi ryby, ryba nie lubi JMKS.

Problem jest taki, że ryba mimo 19 lat na karku nadal się zachowuje jakby miał jakieś 11 najwyżej.

Jak mi powiecie, co ja mu niby zrobiłem konkretnie (że niby "ma prawo w odwecie na mnie najeżdżać" czy nie wiem co) to może mi się coś rozjaśni - ja jak i PCLab.pl był przez niego mieszany z błotem, wyzywany, poniżany i co tam jeszcze chcecie na tyle dużo razy [i brak chęci poprawy jak mówiłem] że ja ze swojej strony mówię: dość.

 

I ja się wcale nie gniewam jakoś personalnie i konkretnie, mnie to naprawdę zwisa [i powiewa :P], ale żeby chociaż powiedział, że mu przykro czy że przeprasza (ma takie słowo w słowniku w ogóle?) i że więcej nie będzie. Bo jak rozumiem nadal zamierza robić tak jak poprzednio - a właśnie z tym się zgodzić nie jestem w stanie, jakiś honor trzeba mieć i "ładować się w to" nie zamierzam [edit: co nie znaczy że się "nie załaduję" - dajcie no ludzie trochę czasu, a najchętniej to bym jakąś wypowiedź ryby zobaczył, co on myśli na temat swoich wybryków].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i będzie nadal najeżdżał na wszystkich wokoło - marnie to widzę po prostu.

 

A bez połączenia nie będzie? Największy problem to to, że ryba nie uznaje innych i tyle. Nawet jakbyście mieli lepsze wyniki to i tak by były gorsze ot co.

 

Ja nie widzę w tym problemu połączenia, ryba jest tylko członkiem naszej drużyny, dalej kłótnie na Polskiej scenie będą, nic innego sie nie zmieni - niestety. Ale jak razem będziemy walczyć ze światem, może trochę się atmosfera poprawi.

 

Dwa cytaty z ppc:

 

normalnie gorzej niz w cyrku na wiejskiej :|

 

az brak mi slow. czy jest problemem zakopac toporek nawet te 5cm pod gleba dla dobra kraju?

 

czesc przesadza i to na maksa az prowokujac, zeby nic z tego nie wyszlo.

Devilkowi po mega pokazie w gda sie w cale nie dziwie, ale to byl tylko durny wybryk jednej osoby i jakos reszta teamow mogla sie dogadywac i wspomoagac sprzetam jak cos komus nie poszlo.

 

wyzywajcie sie na forach, niecierpcie sie, obrzucajcie sie blotem, podkladajcie sobie swinie i zachowujcie sie jak debile na targach, ale pozwolcie krajowi zaistniec na arenie miedzynarodowej. po prostu dla tej wspolnej idei czesc ludzi powinno swoja jakze "mega wielka" dume wsadzic sobie w dupe lub w kapilare 0,7mm :lol:

 

Co do niektórych - być może jestem zerem, lamerem a nie OCerem, ale... wy - najwięksi - stańcie kiedyś ponad podziałami i nienawiścią i zróbcie coś razem, dla naszego wspólnego dobra i dla kraju. W jedności siła

A co do Polaków na XS i innych tego typu - dlaczego? Dlaczego nie liczycie razem z nami, kiedy możecie pomóc krajowi i pracować na nasze dobre imię? Musicie robić dla kogoś innego?

Takie tam moje pierdzielenie i tak nikt nie posłucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A bez połączenia nie będzie? Największy problem to to, że ryba nie uznaje innych i tyle. Nawet jakbyście mieli lepsze wyniki to i tak by były gorsze ot co.

Że Wy to tolerujecie będąc w jednym zespole z nim - Wasza sprawa.

Ja nie mam zamiaru, bo to bez sensu.

 

Rozmawiacie z nim też, czy tylko ze mną? Bo kwestią nie jest, czy ja się zgodzę na ciągłe poniżanie i upokarzanie w oczach innych [bo na to zgody nie ma i nie będzie, choćbym to nie było personalnie ja tylko sam PCLab - ale to chyba dość oczywiste], tylko kwestią jest jak to wygląda z drugiej strony, czyli czy on chociaż wie że źle robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w takim razie na razie zostaniecie odrębnym teamem, skoro oficjalna odpowiedź brzmi "nie". JMKS napisał mi na gg, że się namyśli, więc może kiedyś dołączy do United Team of Poland.

 

Inne fora zgodziły się na połączenie, więc jak już powstanie team narodowy, osoby chcący wspomóc będą mogły przejść do tego teamu. Serdecznie zapraszam.

 

Co nie zmienia faktu, iż mam nadzieję, że Team PCLab cały zgodzi się na fuzję, boty z forum będą wspólne.

 

Liczę na to, że oficjalna odpowiedź PCLab się zmieni. Zróbmy to dla wizerunku kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...