Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slawoj81

T610/630 pytanie odnośnie Wap i Joy'a

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od niedawna T630 i zauważyłem, że przez przypadek używając joya można nieopacznie przesunąć go w górę :) co powoduje automatyczne wejście w "Usługi internetowe" - coś od WAP. Zdaża mi się to dość często :( dlatego mam pytanie użytkowników t610/630 czy wejście w te "usługi" powoduje odpalenie WAPa - nie chce się zdziwić jak dostane rachunek z informacją, że 85 razy WAPa uruchamiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak to dokladnie jest na SE t610/630, ale niesadze. Jakbys faktycznie probowal odpalic WAP to przypuszczalnie zauwazylbys ze laczy sie z siecia (np. przez GPRS). Trzeba kliknac gdzie sie chce isc, jakis adres stronki wpisac itp... Tak wiec nie martw sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dersan za pocieszenie :) Mam nadzieje, że się nie mylisz. Faktycznie nie pojawia się ikonka "GPRS w zasięgu" ale kto to tam SONY wie :) Poczekam jeszcze na opinie jakiegoś posiadacza telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tez mam set610 i tez mailem taki problem , poprostu wlacz blokade klawiatury i problem zniknie :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem na motoroli w której ten sam klawisz powodował wyjście o jeden poziom menu do góry lub uruchomienie omnixa kiedy było sie w menu głównym - niestety udało mi się za gprs zapłacić prawie 20pln...

tylko że u mnie widać było jak łączy, a przerwać można było dopiero po nawiązaniu połączenia. :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam odpewnego czasu se 610 tez mnie to denerwuje ale za to sie nie płaci przynajmniej w plusie dopiero jak sciagasz dane zaczynasz płacić.U mnie w górę sie odpala (pobieranie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale jeżeli łączysz się poprzez analogowy modem to płacisz zaraz po wybraniu numeru (czyli po wciśnięciu joya w górę). Jeżeli poprzez GPRS to jak tylko zaczniesz przesyłać dane, ale nawiązanie połączenia z WAP to już jest przesyłanie danych.

Miałem z tym problem w każdym telefonie :) Ale jest na to rada: jak nie korzystasz z WAPu to po prostu zmień profil połączenia w ustawieniach WAPowskich na jakiś pusty i już nie będziesz się łączył :D A jeżeli korzystasz to niestety tak jak mówią koledzy: Blokuj klawiaturę :] Fortunę straciłem w moim Panasonicu przez to, że nie blokowałem klawiatury i telefon sobie dzwonił po ludziach jak go miałem w plecaku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam T610 w Plusie i wiele razy mi sie takie cos zdarzylo i jeszcze jakos ani razu za takie "wejscie" nie zaplacilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze cie zmartwic!!! ale ten niefortunny ruch joyem w gore powoduje wejscie do wap-u sam mam czasem przyjemnosc kozystac z tej uslugi, tak zupelnie przypadkowo... no i niestety jest to platen :( [:/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co Ty niby płacisz?? Przecież tym ruchem manipulatora wchodzisz jedynie do menu głównego WAP, co nei wiąże się ani z dostepem do sieci, ani z jakimkolwiek pobieraniem danych. Zaobserwuj, że nie pojawia się ikonka odpowiedzialna za info o przebywaniu w sieci GPRS, anie nei zmieniaja sie liczniki danych. A przecież taka stronka troszeczkę waży i liczniki powinny się zwiększyc, prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyrzszą wypowiedziom, ruch w góre odpala tylko przęglądarke, nigdzie się jeszcze nie łączy, zresztą we wszystkich fonach, najpierw musi odpalić przeglądarke, jak sobie wyobrażacie takie rozwiązanie że przypadkiem wchodzisz w usługi internetowe i juz bulisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomienie samego internet services nie uruchamia połączenia - można to zresztą poznać po tym, że w lewym, górnym rogu nie ma ikonki przedstawiającej kulę ziemską. Jeśli za dużo naciskasz przycisk po prawej stronie telefonu, to... wtedy zabulisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...