Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Poland United, czy jak to się tam będzie nazywać

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zróbcie jakiegoś Userbara, coś motywującego do dodania wyników :) Chętni mogli by go sobie wstawić w sygnaturkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a panowie jak z dodawaniem nazwy portalu do nicku{np. PcLab.pl, PurePC}?? My dodajemy, czy nie(bo widzę niektórzy z PurePC, FrazPC, dzikie.net)

 

Aha no i innych trzeba poinformować(promiana, Cwaniak666 itp.) Narazie jesteśmy 7, ale musismy się uzbroić w cierpliwość i czekać, aż przy nazwie teamu pojawi sie 3.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma sensu dodawać do nicka, przecież w końcu jesteśmy jednym teamem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JMKS i większość z PCLaba nie dodaje tego "PCLab.pl" bo i po co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMO nie ma sensu dodawać do nicka, przecież w końcu jesteśmy jednym teamem :)

o dokładnie liczą sie wyniki a nie z jakiego forum jesteśmy

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce niech dodaje ale IHMO to bez sensu.

Niedłufo powinniśmy byc 5, a do 4 miejsca nie ma dużej różnicy punktowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten hwbot wkręca :D Cały weekend siedziałem i kręciłem, zamiast pracowac :E

A teraz czeka mnie ciężka noc nadrabiania zaległości :D

 

Jeszcze 62 punkty i będzie 4 pozycja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to mi sie wlasnie podoba wreszcie nie bedziemy sie zarli z pure i innymi o punkty, tylko bedziemy mieli jedno na celu " wyprzedzic ruskow" :E zaraz zmieniam team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to mi sie wlasnie podoba wreszcie nie bedziemy sie zarli z pure i innymi o punkty, tylko bedziemy mieli jedno na celu " wyprzedzic ruskow" :E zaraz zmieniam team.

 

RUSCY DALEKO ZA NAMI :E ha!

 

Teraz z drogi Turcy, bo Polacy idą [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ruski polegli na polu bitwy :E , jestesmy w pierwsze piatce na 5 miejscu , kolejna bitwa z turkami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko naprawie moja dfi (polegla przy update biosu :( buhuhu ) to sie biore za oc i rozwalimy turki na mak :D

 

Edyd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruski juz polegli turcy przed nami , ale nie maja zadnych szans , w sumie bez zadnego wysilku ich przegonimy.

 

U nas na labie ponad 300pkt do przeniesienia, jeszcze to potrwa ale pniemy sie w gore w niesamowitym tempie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu "w kupie sila" :E jeszcze inne fora maja punkty do przeniesienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo 3cie miejsce :E Kurde ale jestem dumny z Nas że się udało :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prawie 1000 punktow do zdobycia. Potrzebujemy jeszcze ok 720 punktow zeby sie przebic na trzecia pozycje :)

 

hwbotpolskaaz4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja swojego Palomino kręce! Musze nauczyć się tweakować windę, bo marnie to widzę :E. Cholerka, gdybym miał lepszy sprzęt, to chyba przy tym benchowaniu oszalał :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co widac to jeszcze zostalo do przezucenia 988,9 pkt :o , a jakby to ladnie z sumowac da nam to 6257,6 pkt i pewne z duza przewaga 3 miejsce !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no z tego co widac to jeszcze zostalo do przezucenia 988,9 pkt :o , a jakby to ladnie z sumowac da nam to 6257,6 pkt i pewne z duza przewaga 3 miejsce !!

 

Ale to będzie piękne, IMO powinni w telewizji pokazać że jednak zgoda w narodzie to nie jest jakaś egzotyka... może te #^*@)@*& z sejmu by się czegoś nauczyli :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to będzie piękne, IMO powinni w telewizji pokazać że jednak zgoda w narodzie to nie jest jakaś egzotyka... może te #^*@)@*& z sejmu by się czegoś nauczyli :hmm:

:D dajemy ostro

4 miejsce na wyciągnięcie reki :P

a jeszcze 300 punktów z samego pclaba http://www.hwbot.org//teamInfo.do?teamId=1559

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, wreszcie sie zjednoczylismy i razem walczymy o reputacje polskiego o/c. Do booju :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CHimeraVirus

6.5 pkt do kebabow, tylko kurde cos sobie modzi/modowie (niepotrzebne nie czytac) leca w !@#$ bo zaczelo sie nawet na forum hwbota narzekanie ze wszystkie invalid wyniki nie sa usuwane czy poprawiane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo jeszcze raz brawo

Czy te podium będzie, czy nie, ważne że się zjednoczyliśmy !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co obserwuje Kebaby robia chyba tez fuzje, dosc sporo punktow im przybylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...