Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ateista

Napoje energetyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gordon Lameman

Ja wolę na focus i polepszenie pracy mózgu połączenie kofeiny z alc, czyli acetyl l-karnityną. Nie jest to pobudzenie takie typowe, ale jakby rozjaśnienie umysłu.

Gdzie to można dostać i czy jest w proszku? :rotfl:

 

 

A tak serio - to jest jakiś napój o takich parametrach, czy pozostać mamy przy smakującym mi blacku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napoju niestety nie ma, a przynajmniej nie u nas.

A ALC jest w proszku :E Ja to daję w dni kiedy trzeba intensywnie myśleć i mogę rozwiązywać najtrudniejsze sprawy. Właśnie o to chodzi, że nie pobudza, nie telepie, a rozjaśnia na maxa umysł. Czasami w takie dni naprawdę ciężkie dodaję do tego miksu jeszcze pea czyli phenylethylaminę i jestem jak młody buk :E Ale nie na każdego działa PEA, ALC raczej na każdego.

ALC

Ludzie stosują ALC w odchudzaniu, ale akurat tam nie wiele działa :E Za to focus po tym bardzo dobry. I nie ma zamulenia jak po stymulantach jak przestaje działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Napoju niestety nie ma, a przynajmniej nie u nas.

A ALC jest w proszku :E Ja to daję w dni kiedy trzeba intensywnie myśleć i mogę rozwiązywać najtrudniejsze sprawy. Właśnie o to chodzi, że nie pobudza, nie telepie, a rozjaśnia na maxa umysł. Czasami w takie dni naprawdę ciężkie dodaję do tego miksu jeszcze pea czyli phenylethylaminę i jestem jak młody buk :E Ale nie na każdego działa PEA, ALC raczej na każdego.

ALC

Ludzie stosują ALC w odchudzaniu, ale akurat tam nie wiele działa :E Za to focus po tym bardzo dobry. I nie ma zamulenia jak po stymulantach jak przestaje działać.

Dzięki za cynk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

Mi najbardziej smakuje energetyk z Lidla

Mixxed-Up-Light-145x300.jpg

Zawartość kofeiny 30mg/100ml

-------

Cena chyba coś około 1,50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napoju niestety nie ma, a przynajmniej nie u nas.

A ALC jest w proszku :E Ja to daję w dni kiedy trzeba intensywnie myśleć i mogę rozwiązywać najtrudniejsze sprawy. Właśnie o to chodzi, że nie pobudza, nie telepie, a rozjaśnia na maxa umysł. Czasami w takie dni naprawdę ciężkie dodaję do tego miksu jeszcze pea czyli phenylethylaminę i jestem jak młody buk :E Ale nie na każdego działa PEA, ALC raczej na każdego.

ALC

Ludzie stosują ALC w odchudzaniu, ale akurat tam nie wiele działa :E Za to focus po tym bardzo dobry. I nie ma zamulenia jak po stymulantach jak przestaje działać.

 

Hmm... Brzmi ciekawie.

 

EDYTA

 

Przyszła przesyłka, testy wkrótce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam te testy napojów energetycznych? Czy widzieliście ostatnio nowy energy drink Mameda, tego wojownika mma? Pił ktoś z was w ogóle Mmamed energy drink?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na mnie energetyki nie działały.

Jest jeden, który mi pomógl nie spać.

Be-Power z biedry 1.79 za litr.

Wypilem 2 takie przez całą noc.

Z trudami zasnąłem kolo 5 obudzlem sie za 2 godziny (muszalem juz wstawac) cały spocony a w pokoju bylo zimno.

Caly dzien nie moglem nic zjesc bo cos mi zrobil z żołądkiem, jednak pomogl i egzamin zdalem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja recepta to 3 pastylki tussipectu + green up czerwony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje rozbudzenia to naturalna guarana czyni cuda i jest lepsza niż wszelkiej maści energetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje rozbudzenia to naturalna guarana czyni cuda i jest lepsza niż wszelkiej maści energetyki.

No tak slyszalem. Jak ją wchłaniać w miłej postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak slyszalem. Jak ją wchłaniać w miłej postaci?

 

Proszek. Ja jak zamawiałem yerbe dostałem próbkę 50g z tego sklepu:

http://dobreziele.pl/index.php/sklep/guarana

 

Sam użyłem raz - posypałem kanapki z dżemem (ilość jakbym posolił, czyli niedużo). 20 godzin na chodzie bez żadnej nerwowości. Mój brat, kiedy pisał prace licencjacką (zaczął w piątek, oddał w poniedziałek, oka nie zmrużył) zużył ok 2 płaskich łyżeczek (w ciągu całego weekendu; potem odsypiał prawie 24 godziny). Kumpel korzystał z mojego zapasu (dodawał do kakaa, z herbatą nie była smaczna, potem zaczął posypywać tosty, czyli kanapki). Smak samej guarany jest dość gorzki, ale dodawać można ją właściwie do wszystkiego - jedzenie posypywać, mieszać w sokach, napojach, można robić koktajle, itd. Ale trzeba uważać - diabelstwo jest bardzo mocne i długo działa. Lepiej rozłożyć na mniejsze dawki w czasie niż jednorazowo wchłonąć większa ilość (barciak jak raz przyjął płaska łyżeczkę to telepało nim z godzinę). Ale na pobudzenie nie ma nic lepszego i jest wydajna jak mało co :)

 

Po tym wszystkim zostało jeszcze z pół porcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na mnie energetyki nie działały.

Jest jeden, który mi pomógl nie spać.

Be-Power z biedry 1.79 za litr.

Wypilem 2 takie przez całą noc.

Z trudami zasnąłem kolo 5 obudzlem sie za 2 godziny (muszalem juz wstawac) cały spocony a w pokoju bylo zimno.

Caly dzien nie moglem nic zjesc bo cos mi zrobil z żołądkiem, jednak pomogl i egzamin zdalem :E

Mi tam po Be Powerze :E chce się jeść :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się wypić Be Power późnym wieczorem - zasnąłem jak niemowle. Chyba potrzebuje czegoś mocniejszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle wiesz co to jest bpower? zwykły cukier i tyle. Nie ma tam nawet tauryny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle wiesz co to jest bpower? zwykły cukier i tyle. Nie ma tam nawet tauryny

Jest tauryna jak najbardziej Mój link

Składniki te same co w droższych energetykach. Możesz dopłacić, jeśli chcesz poczuć się lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja energetyki kupuję rzadko, głównie jak jadę w dłuższe trasy, ale jak już kupuję, to także głównie bepower z biedronki. Bepower, to jeden z nielicznych napojów energetycznych, który naprawdę mi pomaga jak jestem mocno zmęczony, więc na pewno nie jest to sama woda i cukier. A do tego jest tani. 1,79 zł za litr. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie w wawie można kupić guaranę w proszku? Ew. w jakiego typu sklepach szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze ktoś wie gdzie we wrocku kupić, tyle, że proszek, nie tabletki. Widzę, że jest w yerbamatestore, ale niestety trzeba co najmniej kg wziąć, mi by się przydało 250g, 0,5kg max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przepadam ani za kawą, ani za energetykami. Jak bardzo chce mi się spać to szklaneczka pepsi mi pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guarana jeśli ktoś potrzebuje mocnego obudzacza :) Ale ostrożnie bo dyabelstwo mocne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piję tego, ale ostatnio kilka osób mówiło mi, że Monster jest bardzo dobry. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piję tego, ale ostatnio kilka osób mówiło mi, że Monster jest bardzo dobry. Prawda to?

 

Niezły,ale dla mnie strasznie słodki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...