Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ateista

Napoje energetyczne

Rekomendowane odpowiedzi

speed8 nie zostal wycofany - bez problemow mozna to kupic na orlenie. wzialem raz - wcale to nie dziala. nie uzywam zadnych pobudzaczy, nawet kawy nie pije. i nic. a pachnie jak benzyna ekstrakcyjna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red bull kiedys po 16h pracy i nastepnych 3-4h imprezowania

rano w robocie juz drugi red bull stawial mnie na nogi :)

tiger taki dziwny ,ale tani i moze dziala

 

http://www.xl-energy.com/attachments/file/ranking.pdf

ten test pokazuje ......minimalne roznice w ilosci kofein i oznaczeniu (ktorego nie czytamy zazwyczaj)

 

btw gatorade jest swietny,dziala na dluzsza mete ,wytrzymalosciowo

ogolnie wszyscy na budowach w usa to chleja (co nie znaczy ze to od razu musi wymiatac :D ale daje sile pod koniec dnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno kupiłem za 3 zł litrowego West Bulla. Muszę powiedzieć, że nie byłem po nim przymulony, dobrze mi smakował. Było czuć po nim orzeźwienie i tego właśnie oczekiwałem :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piję tigery i power maxy z biedronki :E, ale tigera stawiam na 1szym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LUksusowa lub Zołądkowa

 

Pod kategorie najgorszych wódek pasuje, ale tu niebardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speed8 daje kopa, reszta to takie oranżadki co to pobudzą na godzinę a potem człowiek czuje się jeszcze gorzej.

To już wolę guaranę w tabletach. Przynajmniej poprawia samopoczucie i nakręca.

Ale i tak używam tego raz na 100 lat. Nie potrzebuję żadnej kawy i innych dragów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki napoj energetyczny polecacie na bieg na tysiaka ?? ziomy z klasy pijają tusipek i mówią że im pomaga ale ja niepróbowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki napoj energetyczny polecacie na bieg na tysiaka ?? ziomy z klasy pijają tusipek i mówią że im pomaga ale ja niepróbowałem

Generalnie nie próbuj, pomysł IMO idiotyczny. Sam bieg na 1K to już jest spory wysiłek dla organizmu a jeszcze zajeżdżać się się efedryną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niecałe pół roku temu Tiger był w biedronce po 2zł. Znajomi brali hurtem... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl:

dostajesz kopa po wypiciu izotonika? :lol2:

 

 

a powiedzialem, ze dostaje kopa? [:|] btw. lucozade to energizer, radze czytac moje posty ze zrozumieniem

 

jak wypije jednego przed praca, to nie czuje sie bardzo zmeczony mimo iz moja praca wymaga duzej aktywnosci fizycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak Ice Cool, 1L kosztuje tyle ile puszka Red Bulla, skład taki sam prawie w 100% a smak moim zdaniem lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od organizmu. Na mnie najlepiej działa zimny prysznic + mleko w proszku od nestle. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie jakoś w ogóle Redbull nie działa. Tylko sikać sie po nim chce strasznie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak piję to tigera

0.25 - 2,5zł

1l - 5zł :o

czasami w biedronce są promocje i można kupić 1l tigera w cenie puszki czyli ~2,5zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piłem w życiu różne takie napoje ale jeśli chcesz sprawdzić czy taki napój działa to najlepiej wstać bardzo wcześnie rano i wypić Burn'a albo XL :E Od razu wstajesz :E Albo tak jak ja teraz,bede jechał do Rzymu niedługo to pewnie nie zasnę całą noc i z pewnością się napiję Burn'a lub XL. :E Red Bulla nie polecam,jest przereklamowany i nie działa tak jak pozostałe napoje,da się to odczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 2 l Tigera czułem że umieram. Chyba nie mogę pić takich specyfików, po większej ilości rece mi się trzęsą, nie wspominając o mnie całym :E, a serducho wali jak szalone. Może się zakochałem :E ... ach ty mój tigerku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po 2 l Tigera czułem że umieram. Chyba nie mogę pić takich specyfików, po większej ilości rece mi się trzęsą, nie wspominając o mnie całym :E, a serducho wali jak szalone. Może się zakochałem :E ... ach ty mój tigerku :E

kiepsko znosisz kofeinę? Znajomy brata dawno temu przed maturą walnął 3 redbulle. Z trudem mógł pisać, tak mu łapy jeździły :)

 

Ja dla smaku i do drinków używam. Super efektów nie zauważono. Ponieważ normalnie nie piję kawy ani herbaty to mi to w zupełności wystarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiger dobry (nie w proszku) i reszta, mniej smakuje mi red horse w pluszu i nic nie daje zabardzo. jedyne co na mnie podzialalo to black horse za 5.50zl litr, mmm i dobre i mocne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po 2 l Tigera czułem że umieram.

 

OMG, wcale Ci się nie dziwię :)

 

 

PS. Kiedyś wziąłem 9 tabletek guarany. 2 dni nie spałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...