Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ateista

Napoje energetyczne

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Kiedyś wziąłem 9 tabletek guarany. 2 dni nie spałem :D

guaranę zamienić na słowo 'pixa' i brzmi jak spowiedź narkomana :]

kumpel jak wypił 1l black horse to włączyło mu się ADHD na całą noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiger z wódką...pycha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tiger z wódką...pycha...

Taka mieszanka czasami się kończy źle dla człowieka... Jak można mieszać wódkę z napojem energetycznym? Przecież w takim momencie pikawa bije ci tyle razy na minutę, że sobie nie wyobrażasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka mieszanka czasami się kończy źle dla człowieka... Jak można mieszać wódkę z napojem energetycznym? Przecież w takim momencie pikawa bije ci tyle razy na minutę, że sobie nie wyobrażasz..

no i to sie nazywa ten "dodatkowy power"...

co do napojow energetycznych... to tylko red bull...chociaz ani to smaczne, ani nie dodaje energii...ot, modne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Kiedyś wziąłem 9 tabletek guarany. 2 dni nie spałem :D

 

:o

Skad mozna wytrzasnac te tabletki guarany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i to sie nazywa ten "dodatkowy power"...

Przed takim podkręcaniem człowieka, proponuję dokładnie się zbadać. Ale i to nie chcroni w 100%, przecież co jakiś czas umiera na boisku piłkarz, a oni mają co chwilę badania.

 

co do napojow energetycznych... to tylko red bull...chociaz ani to smaczne, ani nie dodaje energii...ot, modne ;)

A mnie właśnie smakuje. Nie zna ktoś tańszego napoju o smaku Redbulla? Wszelkie Tigery znam, chodzi mi o jeszcze tańsze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o

Skad mozna wytrzasnac te tabletki guarany?

 

W aptece.

 

guarana.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem pare dni temu w Austrii i kupilem pare red bullów bo były tanie : 1 euro ( w koncu red bull pochodzi z Austrii) ale nie czułem jakiegos przypływu sił ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka mieszanka czasami się kończy źle dla człowieka... Jak można mieszać wódkę z napojem energetycznym? Przecież w takim momencie pikawa bije ci tyle razy na minutę, że sobie nie wyobrażasz.

 

E tam działa wyśmienicie kopie lepiej i ogólnie same plusy.....a co do reszty to i tak nie zamierzam długo życ więc po co się ograniczac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piję tego badziewa.Ni to smaczne,niezdrowe i drogie.Ostatnio brat miał BURN'a napiłem się troszkę i wiem ,że tego czegoś już do ust nie wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej je pije, jak muszę coś zrobić do szkoły i się nie mogę skoncentrować. Ewentualnie czasami dla smaku :P

 

Generalnie to kupuję Tiger'a, to samo co Red Bull, ale dwa razy tańsze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to kupuję Tiger'a, to samo co Red Bull, ale dwa razy tańsze :E

Dokładnie to samo? Ja swego czasu porównywałem składy obydwu, i nie były identyczne. Smak praktycznie ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na studiach najczęściej spożywamy Tigera. Polecam jednak tylko tego z puszki, ewentualnie z zakręcanej szklanej butelki. Ten litrowy z plastikowej ma zupełnie inny smak i jest po prostu ohydny.

 

Ostatnio wyczailiśmy napój energetyczny Vader. Cenowo zbliżony do Tigera i podobny kop :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxx z biedronki :lol2: 1,60 za puszkę a smakuje tak samo. w czasie sesji jakiś cośbull w litrowej butelce.

redbull z jegemaisterem zamiast wódki. zabija i smakuje jednocześnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu Tigery pojawiły się najpierw w saszetkach jako proszek do rozpuszczenia (!). To dopiero dawało kopa! Serio!

hehe ja tez to pamietam, to bylo chyba 2 lata temu (troche wiecej). nawet mnie to dawalo kopa, pamietam jak dzis.. to bylo niezle, teraz oryginalny tiger.. zwykle pije przed impreza/imprezami i nie czuje, by dzialal.

 

no i to sie nazywa ten "dodatkowy power"...

co do napojow energetycznych... to tylko red bull...chociaz ani to smaczne, ani nie dodaje energii...ot, modne ;)

ani modne. ;] jaka to moda.. gdy wszyscy sa fajni, to nikt nie jest fajny

 

co do 'dodatkowego' powera, pilem wodke z redbullem chyba ze 2 razy w zyciu. dla normalnych ludzi, to ok sprobowac pare razy, ale jesli ktos ma jakiekolwiek problemy z krazeniem.. lepiej nie probowac (gdzies czytalem nawet, ze oficjalnie taki drink powinien byc zakazany, bo moze okazac sie smiertelny w skutkach).

 

A mnie właśnie smakuje. Nie zna ktoś tańszego napoju o smaku Redbulla? Wszelkie Tigery znam, chodzi mi o jeszcze tańsze :E

u mnie w lewiatanie jest cos takiego jak r20. smak taki sam, nie wiem czy dziala (przynajmniej nie na mnie).

wiekszosc energy drinkow na mnie nie dziala, albo je za wolno pije, albo za szybko.. albo nie wiem (pewnie sie przepiłem tym juz).

zwykle pije cos takiego przed impreza (najczesciej tiger) i raczej zludnie dostrzegam jakiegokolwiek kopa, juz o wiele lepiej dziala na mnie chocby kawa (ale to juz pewnie samosugestia). + bylem na dwoch imprezach openair (w sumie w charakterze kierowcy) soundtropolis i nature one. na soundtropolis redbull wszedl tak, ze nie pamietam (;) zadnych efektow dzialania, pod koniec imprezy uczucie NÓG bylo takie, ze nie wyobrazalem sobie jazdy samochodem ;]). na nature one wypilem chyba 2 moze 3 energy drinki (rowniez redbulle), pierwszy dal jakastam minimalnie lepsza swiadomosc.. natomiast najlepiej dzialala na mnie woda mineralna niegazowana.. do tego zimna, troche dziwne, ale prawdziwe..

nie wiem natomiast czy rzeczywiscie redbull jest taki zly, bo ostatnio kumpel mi kupil (znowu w charakterze kierowcy, a dzien wczesniej poszedlem spac o 6 nad ranem i wstalem o 11, raczej sen bez odpoczynku,,), w nocy wypilem i jakos tak mnie podtrzymywal (tzn nie mialem takich zawiasow i pustych mysli, jak to bywalo wczesniej po *nieprzespanych* nocach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daje kopa...red Bull itp wymięka

 

speed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważejscie na napój Black Horse w litrowych butelkach juz 2 raz naciełem sie.Zamiast napoju w butelce była woda sodowa.Złodziejstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KGP

Nie lepiej zastosowac terapie Chelios'a z filmu Crank ?

 

"

 

- Poprosze to cos na E...

 

- England ???

 

- Smieszne, nie

 

- Epinefryna...

 

"

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio popijam Tigera :)

lepszy niż RB ale to jeszcze nie to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lones

Ja niestety muszę stwierdzić, że jestem już od tego uzależniony. Muszę wypić przynajmniej jednego żeby w pracy jakoś funkcjonować. Piję różne. Lubię Bullit, a także West Bull oraz Tiger bez cukru. Do tego piłem Hustlera z Netto, Boostera z Plusa (był w promocji po 1,13 to kupiłem całą kratę:P), Force coś tam z Polo, tego z Lidla:P Crazy Wolf bodajże z Kauflanda, z Biedronki również:P Oxygen jakiś 1 litrowy, i 2 litrowego Maxa z Tesco:D Wszystkie smakują prawie identycznie tylko Hustler ma znacznie łagodniejszy smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Bull - ale tabaka.

Wciagnieta w wiekszej ilosci wlacza niesmiertelnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnez w kapsułkach + Kawa z 2 czubatych łyżek + Żubr to moje trio na dzisiaj :E

 

Niedawno po wypiciu 4 Maxpowerow, myslalem ze usne, a baniak tak mnie napie***lal :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...